لطفا صبر کنید...

تور اسب و انگور وارنا Varna Horses and Vines Tour | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/29

تور اسب و انگور وارنا Varna Horses and Vines Tour یک تور در جهت آشنایی گردشگران با اسب های نژاد بلغاری، باغ های انگور و محصولات آن ها می باشد. این تور یک روزه به طور کامل به توضیح این اسب ها و باغ های انگور می پردازد. تور اسب و انگور از مرکز شهر وارنا شروع می شود که عمدتا راهنمای تور در نزدیکی کلیسای جامع تور را آغاز می کند.

در این تور می توان با انواع مختلفی از اسب ها آشنا شد و آن ها را از نزدیک لمس کرد. این در حالی است که می توان به همراه تماشای اسب ها نوشید و از منظره ی زیبای پیش رو لذت برد. پس از آن زمان دیدن از تخته سنگ حکاکی شده مربوط به قرن هشتم میلادی که به مادارا اسب سوار معروف است و از آثار تاریخی ثبت شده در فهرست یونسکو به شمار می رود، فرا می رسد. این مجسمه اسب سوار ارتفاعی بیش از ۲۳ متر دارد و در بالای یک تخته سنگ قرار گرفته که ۱۰۰ متر طول آن می باشد. این مجسمه مربوط به یک اسب سوار جنگجوی عشایر است که تقریبا در اندازه واقعی ساخته شده است.

پس از آن یک توقف کوچک در کلیسای ارتودکس با نام ”تثلیث مقدس”  انجام می شود. در این سفر اطلاعاتی مربوط به اسب سواری و مزارع انگور به شما داده می شود و سپس به همراه صرف ناهار در این تاکستان ها و نوشیدنی های محلی این منطقه از شما پذیرایی می کنند. علاوه بر این جاذبه ها و دیدنی ها شما در این تور به بازدید سنگ کویر، تنها بیابان کشور بلغارستان می روید که دارای تعدادی ستون عجیب و غیر معمول می باشد. این ستون ها بین ۱۶ تا ۲۲ فوت ارتفاع دارند که به دلیل طبیعی بودن ساختارشان بسیار جذاب و دیدنی هستند.

در یک مرکز اسب سواری و انبار شراب، گردشگران می توانند این نوشیدنی ها را پس از دیدن از این انبار ها چشیده و پس از آن برای ناهار به باغ بروند. پس از ناهار یک مراسم در آن جا بر گذار می شود که در آن به انجام و آموزش جادوگری برای گردشگران می پردازند.

تور اسب و انگور وارنا Varna Horses and Vines Tour یک تور یک روزه و هیجان انگیز است که در حدود ۸ ساعت به طول می انجامد و پس از اتمام تور و این هشت ساعت به محل اصلی خود یعنی مرکز وارنا باز می گردند. این تور می تواند یک روز خوب به دور از فشار و شلوغی شهر را در مناطقی طبیعی و بکر برای گردشگران به همراه داشته باشد.

علاوه بر آن هزینه سفر در این تور بسیار مناسب است و در طول روز غذا، نوشیدنی، هزینه نقل و انتقال با وسیله شخصی، ارائه خدمات حرفه ای و محل استراحت را برای مسافران فراهم می کند. اگر به اسب و سوار کاری علاقه دارید این تور می تواند برایتان یک تجربه به یاد ماندنی را رقم بزند.

دسته ها:
}