لطفا صبر کنید...

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/29

گوندوغان Gundogan یک منطقه ی ماهیگیری فعال در شهر بدروم است که به علت وجود باغ های مرکبات و زیتون و همچنین دارا بودن منطقه ی غواصی بسیار شناخته شده است. در منطقه ی گوندوغان می شود یک سفر یک روزه ی لذت بخش را به دور از هیاهو و شلوغی شهر را تجربه کرد، چرا که به عنوان یکی از دست نخورده ترین مناطق شهر بدروم از آن یاد می شود.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

اگر شما قصد سفر به منطقه ی گوندوغان را دارید حتما حمام آفتاب در اسکله آن را در برنامه ریزی خود جای دهید،چرا که این منطقه دارای یکی از دست نخوده ترین و بکر ترین سواحل شهر بدروم می باشد.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

دامنه های این شبه جزیره مملو از درختان کاج است که مناسب برای ساعت ها پیاده روی و لذت بردن از آواز پرندگان می باشد، چرا که این منطقه زیست بوم بسیاری از پرندگان است و شما هر گاه به آسمان بنگرید تعدادی از این پرندگان زیبا را مشاهده خواهید کرد. در طول پیاد روی در گوندغان زیبا، بسته به انتخاب راه شما، شاهد مکان ها جالب توجهی خواهید بود که یکی از آن ها منطقه ی Adverturous که ویرانه ای از آثار باستانی گوندوغان می باشداست که برای بسیاری از گردشگران جذاب و جالب توجه واقع می شود.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

یک دیگر از تفریحات اصلی در گوندوغان تماشای قایق های ماریانا در سواحل آن است، شما می توانید بر بالای یکی از بلند ترین ارتفاعات این منطقه که امروزه کافه ها و رستوران های متعددی در آن ساخته شده است بروید و ساعات آرامش بخشی را به تماشای خلیج و قایق های بادبانی بپردازید و در عین حال از صرف نوشیدنی های مخصوص این منطقه لذت ببرید.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

یکی از برنامه های جالب گوندوغان جشن های شبانه ی آن است. هر نیمه شب توسط رستوران ها و گروه های خاص در کنار سواحل گوندوغان جشنی برپا می شود که در این جشن به صرف غذا ها و نوشیدنی های محلی و همچنین رقص محلی گوندوغان می پردازند و همین نکته باعث شده تا گردشگران زیادی به حضور در این جشن ها علاقه نشان دهند و در آن ها حضور یابند، چرا که از مفرح بودن آن اطمینان خاطر دارند.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

نام تاریخی این منطقه  Farilya است که به معنی طلوع می باشد و بعد ها نام گندوغان Gundogan بر آن نهاده شد.این شهر دارای قدمت تاریخی ارزشمندیست که این نکته توسط آثار به جای مانده در منطقه ی Mandasa وLelegian  و Adverturous قابل مشاهده می باشد. این شهر 25 کیلومتر از مرکز بدروم فاصله دارد و کسب کار عمده ای که در آن رونق دارد به دلیل وجود انواع ماهی های آب شور،ماهیگیری است.روزهای چهارشنبه در مرکز گوندوغان بازار محلی به پا می شود که می توان از این مکان انواع سوغات این منطقه را با قیمت مناسب خریداری کرد.

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

از دیگر تفریحات رایج برای گردشگران در این منطقه می توان موارد زیر را نام برد:

  • تور اسب سواری و مزرعه گردی
  • موج سواری و قایق رانی شبانه روزی
  • صرف قهوه ترک و کیک محلی در نانوایی های محلی
  • بازدید از فانوس قدیمی

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان

کلمات جستجو شده:

تجربه ی سفری آرام در منطقه ی گوندوغان, منطقه ی ماهیگیری فعال در شهر بدروم, دست نخورده ترین مناطق شهر بدروم, بکر ترین سواحل شهر بدروم, آثار باستانی گوندوغان, تفریحات اصلی در گوندوغان, قایق های ماریانا در سواحل گوندوغان, رقص محلی گوندوغان, نام تاریخی منطقه گندوغان, بازار محلی گوندوغان درروزهای چهارشنبه,تفریحات رایج برای گردشگران در منطقه گوندوغان,

دسته ها:
}