لطفا صبر کنید...

بهترین مراکز خرید در شهر کوش آداسی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/17

 بهترین مراکز خرید در شهر کوش آداسی  » کوش آداسی شهر زیبا و پر جاذبه در سواحل کشور ترکیه مکان مناسبی برای تفریح، استراحت و سیاحت والبته خرید می باشد. در این مقاله برخی از مراکز پر رونق خرید در کوش آداسی را به اجمال معرفی کردیم تا در سفر خود به این شهر زیبای ساحلی فرصت خرید و تفریح را از دست ندهید.

مرکز خرید اسکالا نُوا Scala Nuova Shopping Center

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی

اسکالا نوا مرکز خریدی در شهر کوش آداسی ترکیه است که توسط Egeport Harbor در طی سال های اخیر راه اندازی شد و چندی نگذشت که به یک مرکز خرید، با امکانات ویژه ای همچون کافه ها و مغازه های آنتیک، تبدیل شد. قابل ذکر است که مرکز خرید اسکالا نوا در واقع یک بندر است که راه وردی شهرستان نوا محسوب می شود. در فصل تابستان که هوا مناسب است کافه های زیبایی در فضای باز این مجموعه راه اندازی می شوند که توجه گردشگران بی شماری را به خود جلب می کنند.

 مرکز چرم کوش آداسی Kusadasi Leather

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی

 مرکز چرم کوش آداسی  از سال 1993 پا به میدان رقابت در عرصه ی پوشاک چرم در ترکیه نهاد و از آن پس شروع به فروش محصولاتی چون کت چرم، دامن، شلوارو سایر محصولات جانبی کرد و پس از آن این شرکت تبدیل به یکی از قطب های صادرات محصولات چرم شد. قابل ذکر است که مرکز چرم ترکیه از انواع مختلف چرم از جمله: نوبوک، چرم گوسفند، چرم ابریشم، چرم قابل شستشو و غیره در ساخت محصولات خود، استفاده می کند.

مرکز خرید کوش آداسی (بازار سرمایه گذاری و مدیریت شرکت های سرمای گذاری)

(Shopping Center in Kusadasi (Kusadasi AVM

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی

مرکزخرید یا همان بازار مختص سرمایه گذاری کوش اداسی توسط سازمان توسعه ی شهری به همراه بازرگانان و کارشناسان سرمایه گذاری و املاک با هدف توسعه ی کاری املاک و مستغلات آن تشکیل شده است و این مرکز در طی سالیان پیاپی همواره در تلاش بوده تا بدون اختلال در ساختار طبیعی کشور ترکیه برای گسترش و نوسازی آن قدم بر دارد. قابل ذکر است که این مرکز دارای امکانات ویژه از جمله، سالن آمفی تئاتر، محیط بازی کودکان، ساحل دریای مدیترانه می باشد.

پاساژ اکدوگان Akdogan Passage

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی

پاساژ اکدوگان در ضمینه ی گردشگری و ساخت و ساز و املاک و مستغلات آن فعالیت می کند و دارای بیش از نیم قرن تجربه در این حیطه است و دارای ترکیبی از دو دوره ی قدیمی و مدرن ترکیه می باشد.

مرکز اجاره خودرو کوش آداسی Toloncar Rental Kusadasi

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی

مرکز خودروی کوشآداسی مرکزی مناسب برای اجاره ی بلند مدت و کوتاه مدت خودروهای مدرن با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه است که در محله ی Kadınlar قرار دارد.

کلمات جستجو شده:

بهترین مراکز خرید در شهر کوش اداسی,  سواحل کشور ترکیه , مرکز خرید اسکالا نُوا Scala Nuova Shopping Center, شهر کوش آداسی ترکیه, شهرستان نوا,  مرکز چرم کوش اداسی Kusadasi Leather, پوشاک چرم ترکیه, مرکز چرم ترکیه, مرکز خرید کوش آداسی (بازار سرمایه گذاری و مدیریت شرکت های سرمای گذاری) , ساحل دریای مدیترانه, پاساژ اکدوگان Akdogan Passage, مرکز اجاره خودرو کوش آداسی Toloncar Rental Kusadasi, مرکز خودروی کوش آداسی, محله ی Kadınlar

دسته ها:
}