لطفا صبر کنید...

بهترین زمان برای سفر به گرجستان | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
7

1396/03/31

     بهترین زمان برای سفر به گرجستان چه زمانیست ؟ زمستان های گرجستان چگونه است ؟ فصل تابستان برای سفر به گرجستان چه جاذبه هایی دارد ؟ در بهار از کدام نقاط گرجستان می توانیم بازدید کنیم ؟ ایا در پاییز می توان به گرجستان سفر کرد ؟ و از این قبیل سوالات را در این مقاله از کی سفر خواهید خواند .

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

گرجستان یک مقصد توریستی محبوب برای بسیاری از گردشگران در تمام نقاط دنیا به شمار می رود، چرا که دارای آب  هوای مطلوبی است که در تمام سال زیبایی و جذابیت خود را دارد. کشور گرجستان مملو است از شهر ها و کلیساها و صومعه های جالب و عجیب که برای تمام گردشگران از محبوبیت بسیاری برخوردارمی باشد.

این کشور با داشتن کوه های سر به فلک کشیده و نوشیدنی ها و خوراکی های خارق العاده ی خود توانسته در میان مردم محلی و گردشگران دیگر جذابیت به سزایی داشته باشد و از این روی این سوال که چه زمانی برای سفر به گرجستان مناسب تر است در ذهن بسیاری از گردشران که قصد سفر به این کشور را دارند نقش می بندد.

جواب این سوال را باید اینگونه داد که هیچ اوج یا فرودی برای سفر به این کشور از لحاظ آب و هوای آن وجود ندارد، چرا که موقعیت جغرافیایی آن به گونه ای می باشد که تابستان ها گرم و مرطوب و زمستان ها مقدار اندکی سرد است، در صورتی که قله های کوه های شمالی به طور دایم محصور در برف هستند، شما می توانید در تمام سال به این کشور زیبا سفر کنید و از سواحل آرام وزیبای آن لذت ببرید، از روی هیچ نگرانی برای افرادی که قصد خرید ویلا در این کشور را دارند وجود ندارد، چرا که هر زمان اراده کنند می تواند به این کشور سفر کنند. به همین دلیل تور گرجستان اهمیت بسیار زیادی بین ایرانی ها دارد.

برای ساده تر شدن کار، ما به شما برنامه ای از آب و هوای فصول مختلف این کشور ارائه می دهیم:

بهار (ماه مارس تا می) در گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

این فصل بهترین زمان برای سفر به تفلیس است، چرا که در طول ماه های بهار هوا نه بیش از حد گرم و نه خیلی سرد است، اما در ماه دوم بهار بارش های مکرری وجود دارد و بنابراین به شما توصیه می شود که در طول سفر وسایل لازم جهت سپری کردن روزهای بارانی را به همراه داشته باشید.

 

تابستان (ژوئن تا آگوست) در گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

متوسط درجه حرارت طول تابستان در گرجستان در محدوده ی 20 تا 30 درجه سانتیگراد است که این به معنی گرم بودن هوا می باشد.بسیاری از استراحتگاه های ساحلی گرجستان با استفاده از اصول مدرن مکانیزه شده و خنک می باشند.این فصل برای افرادی که به هوای گرم و حمام آفتاب در سواحل علاقه مندند بسیار جذاب خواهد بود.

پاییز(سپتامبر تا نوامبر) در گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

پاییز زیبا ترین فصل گرجستان محسوب می شود، بارش مکرر باران، درختان چند رنگ، زمین پوشیده شده از برگ ها زیا و... همه و همه مانند تابلویی نقاشی مقابل چشم شما نقش خواهند بست و صحنه ای و خارق العاده را پدید خواهند آورد.توصیه می شود در این فصل نیز تجهیزات لازم مناسب هوای بارانی را حتما همراه داشته باشید.

زمستان(دسامبرتا فوریه) در گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

آب و هوای گرجستان در طول زمستان سرد می باشد و روزها در محدوده ی 2 تا 6 درجه سانتیگراد و شب ها و با درجه ی اغلب زیر صفر می باشد.بارش برف در طی زمستان بسیار زیاد است و از همین روی این کشور مکانی مناسب و ایده آل برای افرادیست که به ورزش های زمستانی اعم از اسکی علاقه مند می باشد.

 

کلمات جستجو شده:

بهترین زمان برای سفر به گرجستان, صومعه های جالب و عجیب گرجستان, آب و هوای کشور گرجستان, بهترین زمان  برای سفر به گرجستان, موقعیت جغرافیایی کشور گرجستان, بهترین زمان برای سفر به تفلیس, بهاراز ماه مارس تا می در گرجستان, تابستان در گرجستان, استراحتگاه های ساحلی گرجستان,
پاییز زیبا ترین فصل گرجستان,

دسته ها:
}