لطفا صبر کنید...

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/08

ایزمایلوفسکی یکی از قدیمی ترین و در عین حال بزرگ ترین بازار های سنتی در شهر مسکو است، که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند؛ دلیل بازدید بسیاری ازگردشگران از این بازار سنتی، قیمت ارزان، تنوع و کیفیت بالای اجناس موجود در بازار ایزمایلوفسکی می باشد؛ همچنین این بازار یکی از بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی از کشور روسیه نیز به شمار می رود.

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

زمان مناسب برای بازدید از بازار ایزمایلوفسکی

در برخی ازسایت های اینترنتی گفته شده که بازدید کنندگان باید برای ورود به بازار ایزمایلوفسکی مبلغی را به عنوان ورودی پرداخت کنند. اما این موضوع واقعیت نداشته و ورود به این بازار کاملا رایگان است؛ تنها مواردی که باید برای بازدید از این بازار به آن ها توجه داشت، ساعت ها و روزهای مناسب می باشد. دلیل آن این است که در تمام روزهای هفته فروشندگان در بازار حضور ندارند. بهترین زمان برای بازدید در تعطیلات آخر هفته است، همچنین بسیاری از فروشندگان در روزهای کاری خود بعد از صرف نهار فروشگاه خود را بسته و بازار را ترک می کنند؛ بنابراین اگر کسی قصد بازدید و خرید از این بازار را داشته باشد بهتر است که در مدت زمان صبح تا ظهر (ساعت 9:00 الی 16:00) مراجعه کند.

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

کالاهای موجود در بازار ایزمایلوفسکی

در بازار سنتی ایزمایلوفسکی بازدیدکنندگان می توانند بسیاری از کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کنند؛ از جمله اجناس موجود در این بازار عبارتند از: کلاه های خز دار سنتی، عنبر، جعبه و قوطی های لاکی، عروسک های دست ساز رنگی و همچنین اجناسی که یاد آور دوران اتحاد جماهیر شوری هستند مانند پوستر ها، لباس های سنتی آن دوران، لباس های سنتی روسی، سماور، آثار باستانی و همچنین بخش زیادی از انواع صنایع دستی که بطور مثال از (چوب و سنگ) ساخته شده را می توانند خریداری کنند و در بعضی موارد معاملاتی سودمند را با فروشندگان اجناس قیمتی موجود در بازار انجام دهند.

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

فروش اجناس دست دوم و ارزان قیمت در بازار ایزمایلوفسکی

در قسمتی دیگر از بازار ایزمایلوفسکی بازدید کنندگان می توانند از غرفه های فروش اجناس دست دوم و ارزان قیمت دیدن کرده و خرید کنند، اما به دلیل دست دوم بودن برخی اجناس، در میان کالاهای موجود در این بخش از بازار کیفیت های متفاوتی نیز وجود دارد، به همین دلیل برای معامله این اجناس دو طرف معامله می توانند برای تعیین قیمت کالا با یکدیگر مذاکره کنند و خریدار اگر سعی کند رضایت فروشنده را جلب کند می تواند با پرداخت هزینه کمتر کالای مورد نظرش را خریداری کند؛ همچنین اگر خریدار بتواند به خوبی به زبان روسی صحبت کند و با مطرح کردن پرسش هایی در مورد اینکه این کالا چگونه ساخته شده است، در معامله خود موفق تر خواهد بود.

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

در بخش دیگری از بازار ایزمایلوفسکی غرفه هایی برای صرف غذا وجود دارد،که در آن ها آشپزهای مختلف با کوره های آشپزی مخصوص خود، انواع خوراک های سبزیجات، گوشت و کباب را در اختیار مشتریان قرار می دهند؛ گردشگران همچنین می توانند پس صرف غذا و گردش در بازار برای استراحت، ساعاتی را در پارک ایزمایلوفسکی که در نزدیکی بازار است بگذرانند.

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky

کلمات جستجو شده:

بازار سنتی ایزمایلوفسکی Izmailovsky, بازار های سنتی شهر مسکو, زمان مناسب برای بازدید از بازار ایزمایلوفسکی, کالاهای موجود در بازار ایزمایلوفسکی,  اتحاد جماهیر شوری, اجناس دست دوم و ارزان قیمت در بازار ایزمایلوفسکی, پارک ایزمایلوفسکی,

دسته ها:
}