لطفا صبر کنید...

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/28

بازار تورگوتریس » یکی از مکان های تفریحی شهر بدروم که برای مسافران و گردشگران جاذبه تفریحی و مکانی برای خرید کردن به شمار می رود، بازار تورگوتریس Turgutreis است. این مکان به عنوان بزرگترین بازار محلی شبه جزیره بدروم درحال فعالیت است. این بازار در پایین جاده اصلی تورگوتریس به سمت ساحل و بین فروشگاه میگروس در سمت چپ و مسجد در سمت راست واقع شده است. این بازارچه طیف گسترده از محصولات را در فصول مختلف سال به فروش می رساند. این محصولات از سبزی و میوه گرفته تا شیر بز محلی، ماست، پنیر، روغن و انتخاب گسترده ای از تمامی محصولات محلی و سنتی تهیه شده در کشور ترکیه به گردشگران و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این محصولات همگی به شکلی طبیعی و با مواد اولیه مرغوب تهیه می شوند که می تواند طعم و مزه محصولات لبنی و صیفی جات ترکی را به خوبه نشان دهند.

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

قسمتی از این بازار دورتر از ساحل و به سمت شرق است. در این بازارچه می توان لباس ها و پارچه ها، کیف، کفش و بسیاری از محصولات دیگر را یافت. این مکان برای مردم محلی بهترین مکان برای داد و ستد و کسب و کار بدون پرداخت مالیات است. با خرید از این مجموعه می توانید یک روز آرامش بخش را در محیطی با حال و هوای محلی برای خود رقم زنید. محصولات این بازار عمدتا توسط افراد روستایی محلی تهیه شده است، بازدیدکنندگان می توانند برای معامله با این فروشندگان محلی بر سر قیمت چانه زنی کرده و این محصولات را با قیمتی مناسب تهیه نمایند و به طور کلی در بازار های کشور ترکیه می توان بر سر قیمت ها چانه زنی کرد پس این اصل را فراموش نکیند.

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

می توانید در بازار تورگوتریس  Turgutreis انواع پنیر های طعم دار، میوه، منسوجات، کیف، کفش، ادویه جات، ترشی جات، سوغاتی ها و محصولات تازه محلی را خریداری کنید. گشت و گذار در این بازار، در شرایطی که بخواهید تمامی اجناس را ببینید و از نزدیک لمس کنید چیزی در حدود سه ساعت به طول خواهد انجامید. بازار تورگوتریس که به عنوان یک بازار روز، در روزهای شنبه فعال است می تواند تمامی نیاز های هفتگی مردم این منطقه را تامین کند.

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

یکی از مزایای این بازار خرید محصولاتی همچون کیف و کفش با کیفیت و با قیمتی ارزان تر از قیمت بازار ها و مراکز خرید بزرگتر می باشد. در این بازارچه محصولاتی که مربوط به حیوانات مزرعه مانند اسب است نیز داد و ستد می شود. قدم زدن در میان این بازار می تواند یک تجربه متفاوت مخصوصا برای گردشگران باشد. بازار تورگوتریس Turgutreis حدود بیس کیلو متر از دریای اژه و دریای مدیترانه فاصله دارد. تورگوتریس علاوه بر بازار روز دارای یک مسجد باشکوه و یک بندر زیبا است. ساحل آن نیز از شن و ماسه پوشیده شده که می توان به راحتی بر روی آن قدم زد و از امواج و زیبایی دریا لذت برد.

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم

کلمات جستجو شده:

بازار تورگوتریس Turgutreis بدروم, مکان های تفریحی شهر بدروم, بزرگترین بازار محلی شبه جزیره بدروم, فروشگاه میگروس, جاده اصلی تورگوتریس, محصولات محلی و سنتی در کشور ترکیه, بازار های کشور ترکیه, فعالیت بازار تورگوتریس در روزهای شنبه, مزایای بازار تورگوتریس, فاصله بازار تورگوتریس از دریای اژه و دریای مدیترانه,

دسته ها:
}