لطفا صبر کنید...

باریت کامپلکس Barite Complex | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/29

باریت کامپلکس Barite Complex در ۳۶ کیلو متری شمال غربی شهر وارنا واقع شده که ارتفاع آن از سطح دریا چیزی در حدود 160 متر است. این مجموعه شامل پنج خانه روستایی، یک رستوران محلی ساخته شده از سنگ و چوب، یک فضای باز، موزه صنایع دستی و مجموعه قومی و سنتی از اقلام مورد نیاز در این محل و شیوه زندگی این جمعیت به همراه یک سالن بازی و یک زمین بازی رو باز برای کودکان است.

در این مکان سه استخر ساخته شده که در آن ها به پروش ماهی های کپور می پردازند و می توان به راحتی در آن به ماهی گیری پرداخت. در این مکان امکاناتی برای برگزاری همایش ها و گرد همایی ها وجود دارد که در محیطی دلپذیر با پوشش گیاهی سبز و در ماه مه در تپه ها پوشیده از گیاهان و گل های وحشی بر گزار می شود.

در این منطقه جنگل هایی وجود دارد که دسترسی به آن ها آسان است و می توان به راحتی و بدون نگرانی برای قدم زدن در میان درختان میوه و فضای زیبای جنگل در این مسیر به پیاده روی بپردازید.

باریت کامپلکس Barite complex دارای پنج خانه به سبک سنتی می باشد که هر کدام دارای دو ورودی مستقل است. یکی از این خانه ها دارای یک اتاق دو نفره با یک حمام و یک سرویس بهداشتی و یک تخت دو نفره می باشد و از سویی دیگر یک اتاق یک تخته و یک اتاق نشیمن و اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی نیز دارد.

تمامی این اتاق ها با مبلمان هایی از جنس چوب و بسیار راحت هستند که فضای داخلی با سبک سنتی و در عین حال یک مکان آرام و راحت را برای گردشگران را به ارمغان می آورد. این خانه ها با امکاناتی همچون تلویزیون کابلی و تجهیزات تهویه مطبوع مجهز شده است.

یکی از این خانه ها در این مجموعه ظرفیت شش نفر را دارد و با تمامی تجهیزات و امکانات برای شش نفر تعیبه شده است. علاوه بر این خانه ها، رستوران این مجموعه نیز با سنگ و چوب ساخته شده که فضای یک مکان سنتی و روستایی را به بازدیدکنندگان القا کند. رستوان ارائه دهنده مواد غذایی و نوشیدنی های سنتی و خوش مزه ای است که امتحان کردن آن ها در این مکان ویژه، خالی از لطف نیست. منو این رستوران شامل غذاهای ملی بلغاری است که با مواد اولیه طبیعی و با کیفیت طبخ می شوند، علاوه بر آن، رستوران یک پیشنهاد ویژه نیز برای مشتریان خود دارد. در فصل زمستان این مجموعه از شومینه های چوبی استفاده می کند که نشستن در کنار آتش این شومینه ها به دور از فضای پر سرو صدا شهر، آرامش را برای مهمانان به همراه دارد.

هر شب در این مکان برای مهمانان یک کنسرت با اجرای موسیقی از تمامی انواع آن بر گزار می شود. مجموعه باریت کامپلکس  Barite Complex یک مکان روستایی به سبک سنتی بلغاری است که می تواند بهترین مکان برای دیدار از فرهنگ و آداب و رسوم این کشور در فضای آرام بخش و زیبا را فراهم کند.

دسته ها:
}