لطفا صبر کنید...

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/25

اپرا وارنا Varna یک مرکز جذاب برای افرادی است که به شکل های مختلف به موسیقی علاقه دارند. هدف اصلی این مرکز غنی سازی زندگی معنوی و روحانی مردم، الهام گرفتن از موسیقی خوب و مطلوب و عادت دادن نسل مدرن به حفظ و تقویت ارزش های معنوی است.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

تاریخچه اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا

اپرا وارنا Varna در اوایل سال 1947 تاسیس شد. پس از آن پیتر رایچو Peter Raichev به واسطه استعداد های موسیقیایی و سازمان یافته خود به معروفیت رسید، او شخصی برجسته در هنر اپرای بلغارستان بود. پیتر رایچو Peter Raichev به سرعت موفق به جذب یک گروه از خوانندگان مستعد شد، این گروه به وسیله اپرای وارنا به محبوبیت و مشهوریت رسیدند. فیلارمونیک وارنا در سال 1913 شروع به کار کرد. در سال 1999 پس از اتحاد اپرا وارنا با ارکستر فیلارمونیک، نام این اپرا تغییر یافت و در حال حاضر تحت عنوان جامعه اپرا و فیلارمونیک وارنا معروف است.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

اپرا وارنا در تورهای کشورهای مختلف اروپایی از جمله چکسلواکی سابق Czechoslovakia، ایتالیا Italy، یونان Greece، رومانی Romania، آلمان Germany، سوئیس Switzerland، اتریش Austria و حتی در دیگر قاره ها و در کشورهایی از جمله هند India، مصر Egypt و غیره بوده است.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

نمایش ها و اجراهای اپرا وارنا

اجرای اپرا وارنا شامل قطعه های موسیقی متنوعی از دوره های مختلف تاریخی است. دوست داران سبک اپرا می توانند از اجرای اپرا آهنگسازان بزرگ قرن 18 و 19 از جمله موزارت Mozart، اوفنباچ Offenbach، دوراک Dvorak، استراوس Strauss، پروکوفیف Prokofiev، بلینی Bellini، ریمسکی کورساکف Rimsky-Korsakov، لهار Lehar، کالمن Kalman و همچنین بسیاری از آهنگسازان مدرن لذت ببرند. علاوه بر این عملکرد، آهنگ های متناسب کودکان و دوره های آموزشی نیز در این مرکز وجود دارد. هر ساله جشنواره بین المللی موسیقی دانان تحت عنوان” تابستان وارنا “در وارنا برگزار می شود و گروه های مختلف اپرا به ترتیب به اجرای خود می پردازند.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

موقعیت اپرا وارنا

اپرا وارنا در ساختمان استویان باچوارو Stoyan Bachvarov و در نزدیکی دادگاه منطقه ای وارنا قرار گرفته است. با 5 دقیقه پیاده روی از این اپرا به کلیسای جامع و با 20 دقیقه پیاده روی به ساحل مرکزی شهر خواهید رسید.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

ساعات شروع کار سالن اپرا

دفتر فروش بلیط اپرا دوشنبه تا جمعه ها از 10:00 تا 13:00 و 14:00 تا 18:00 و شنبه ها از 11:00 تا 18:00 باز است.

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna

 

کلمات جستجو شده:

اپرا و ارکستر فیلارمونیک وارنا Varna, تاریخچه اپرا وارنا, هنر اپرای بلغارستان, جامعه اپرا و فیلارمونیک وارنا, تورهای کشورهای اروپایی, نمایش ها و اجراهای اپرا وارنا, آهنگسازان بزرگ قرن 18 و 19, موقعیت اپرا وارنا, ساختمان استویان باچوارو, دادگاه منطقه ای وارنا, ساعات شروع کار اپرا وارنا,

دسته ها:
}