لطفا صبر کنید...

آمفی تئاتر باستانی بدروم به همراه آدرس و تصاویر | Bodrum Amphitheater
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/30

شهر بدروم دارای یک آمفی تئاتر باستانی مربوط به قرن چهارم میلادی است و به عنوان یک آمفی تئاتر با شکوه در سه کیلو متری شهر بدروم که از سمت گومبت در حدود ده دقیقه با Dolmus  فاصله دارد. آمفی تئاتر تاریخی بدرومAncient Theater  یک مکان زیبا با چشم اندازی وسیع و زیبا می باشد که در حدود ۱۳۰۰۰ نفر گنجایش داشته و یکی از بهترین ساختار ها را داشته که در طی این سال ها دولت ترکیه به خوبی آن را حفظ کرده است.

ویدیو معرفی آمفی تئاتر باستانی بدروم 

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

تئاتر باستانی بدروم از سال ۱۹۷۳ تبدیل به یک موزه در هوای آزاد شده است که در حال حاظر در آن کنسرت، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی بسیاری برگزار می شود. این محل با رد پایی از مبارزه های گلادیاتورها به اجرای موسیقی زنده می پردازد و برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب و هیجان انگیز است. سالن آمفی تئاتر بدروم یک نمونه فوق العاده از یک تئاتر یونانی کلاسیک است به طوری که شما می توانید یکی از مخاطبان این جشنواره ها و کنسرت ها باشید، در صورتی که می توانید گام به گام گلادیاتور ها باستانی را دنبال کنید. همچنین می توانید از نمایش های خیره کننده در شهر بدروم و در کنار خط ساحلی دریای اژه لذت ببرید.

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

سالن آمفی تائتر باستانی بدروم Ancient Theater به عنوان یک شاهکار معماری با سبک کلاسیک یونانی در شهری که آن زمان هالیکارناسوس نام داشت به شمار می رود. این شاهکار معماری باستان، در قرن چهارم و زمان سلطنت شاه ماسولوس طراحی و ساخته شد. در آن زمان و دوران اوج استفاده از بنا، این مکان برای مبارزات گالادیاتور های از جان گذشته ساخته شده بود و پس از آن برای نمایش های تئاتر مورد استفاده قرار گرفت. سالن آمفی تئاتر دارای سه بخش اصلی است.

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

اسامی افرادی که برای ساخت و ساز این بنا کمک کرده بودند را بر روی صندلی های سنگی آن حکاکی کرده اند و از آن ها تحسین شده است. برای دیدن منظره ای زیبا از شهر باید به بالای این سکو ها رفت. از این رو مناظری که شما می توانید ببنید عبارت است از: قلعه سنت پیتر، ایلاند، جزیره کاراآدا و در روز روشن حتی جزیره یونانی کوز را نیز می توان دید.

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

در طول فصل تابستان و به دلیل وجود هوای مناسب غالبا کنسرت های زیادی چه از خوانندگان مشهور ترک و یا خوانندگان بین الملی در این مکان زیبا برگزار می شود. یکی از خوانندگان معروف پاپ ترکی که در این مکان اجرا داشته Aksu بوده است.

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

کنسرت ها اغلب در شب و زمانی که خورشید از دریای اژه عبور می کند برگزار می شود؛ برای اطلاع از تاریخ و زمان اجرای این کنسرت ها و رویداد های دیگر می توان از هتل های شهر سوال کرد. این مجموعه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر به صورت هر روزه به روی بازدیدکنندگان باز است و می توان برای رسیدن به این مکان در حدود نیم ساعت از شهر پیاده روی کرد، اما اگر کسی نمی خواهد پیاده به این مکان بیاید می تواند از اتوبوس های ارزان قیمت محلی استفاده کند.

آدرس آمفی تئاتر باستانی بدروم روی نقشه

آمفی تئاتر تاریخی بدروم

کلمات جستجو شده:

آمفی تئاتر تاریخی بدروم, تئاتر باستانی بدروم, تئاتر یونانی کلاسیک, نمایش های خیره کننده در شهر بدروم, مبارزه های گلادیاتورها, شهر هالیکارناسوس, قلعه سنت پیتر, جزیره کاراآدا, جزیره یونانی کوز, خوانندگان معروف پاپ ترکی,

دسته ها:
}