تور آنتالیا

تور آنتالیا

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

تور آنتالیا ویژه 6 شهریور ماه

5.390.000 تومان
قشم‎ایر
6 شب و 7 روز 1398/06/06

تور آنتالیا 7 شهریور ماه

5.390.000 تومان 5.500.000 تومان
قشم‎ایر
6 شب و 7 روز 1398/06/07

تور لحظه آخری آنتالیا

تور آنتالیا یکی از تورهای محبوب خارجی در ایران است. شهر ساحلی آنتالیا با هتل‌ها و سواحل زیبایش همیشه یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای گردشگران بوده است. تور های لحظه اخری آنتالیا بهترین راه برای سفر به این شهر زیبا هستند.

تور آنتالیا ارزان

قیمت تور آنتالیا بسته به نوع تور و ایام برگزاری تور متفاوت است. بهترین و امن‌ترین راه خرید، خرید تورهای آنتالیا از آژانس‌ها و سامانه‌های معتبر است. از کی سفر خرید کنید و با خیال راحت به سفر بروید!

قیمت تور آنتالیا

قیمت تورهای آنتالیا یا تورهای لحظه آخری آنتالیا به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین شهرهای گردشگری ترکیه، متغاوت است. تور آنتالیا لحظه آخری از زیر مجموعه‌های تور ارزان آنتالیا محسوب می‌شود. در عین حال، قیمت تور آنتالیا هتل 5 ستاره ، تور آنتالیا uall و... جزو تورهای لوکس و گران‌قیمت به حساب می‌آید.

آفر تور آنتالیا

تور آنتالیا لحظه آخری یکی از محبوب‌ترین تورهای خارج از کشور است. تور آنتالیا از مشهد ، تور آنتالیا از تبریز ، تور آنتالیا از شیراز و تور آنتالیا از تهران بیشترین مخاطب و گردشگر را دارند. تور ترکیه آنتالیا ، ازمیر، استانبول و چند شهر دیگر را در بر می‌گیرد که آنتالیا معمولاً ایرانیان بیشتری را به خود جذب می‌کند.

 

با کلیک بر روی تصویر زیر، راهنمای سفر به آنتالیا را دریافت نمایید

راهنمای سفر به آنتالیا

پیشنهاد کی سفر