رزرو هتل در باکو - هتل های باکو با بهترین قیمت

رزرو هتل در باکو - هتل های باکو با بهترین قیمت

شهر بندری باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان از مقاصد گردشگری این روزهای ایرانیان است. با سیاست‌های جدیدی که دولت مردان این شهر در راستای جذب گردشگر در پیش گرفته اند نه تنها ایرانیان بلکه گردشگران از سراسر جهان به تماشای این شهر بندری جذب شده‌اند. باکو در رده بندی جهانی و آسیایی شهرهای گردشگرپذیر رتبه خاصی را به خود اختصاص نداده است اما به هر حال جاذبه‌هایی در این شهر وجود دارد که تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست.

اگر قصد سفر به باکو را دارید و می‎خواهید ویزا دریافت کنید، پیشنهاد می‎کنیم که راهنمای اخذ ویزای آذربایجان را مطالعه نمایید. همچنین می‎توانید با ورود به سایت کی سفر از جدیدترین تورهای باکو باخبر شوید.

هتل ‌های باکو

تمام آن چیزی که در بالا گفته شد دلایلی برای سفر به باکو هستند. و اما اولین دغدغه مسافران در باکو چیست؟ مانند همیشه پاسخ این سوال هتل و محل اقامت مناسب است. باکو نیز مانند اکثر شهرهای بزرگ جهان هتل ها و محل‌های اقامتی زیادی را در بر گرفته است. تعداد  و امکانات این هتل ها با رونق گردشگری بسیار افزایش یافته است.

این هتل‌ های باکو معمولا قوانین مشترکی دارند که در بیشتر آن‌ها رعایت می‌شود. تعدادی از این قوانین عبارت هستند از:

ساعت تحویل اتاق به مسافران معمولا 2:00 بعدازظهر و ساعت تخلیه اتاق توسط مسافران 11:00 پیش از ظهر است. (در بعضی موارد این زمان تغییر می‌کند برای مثال بعضی از هتل های باکو اتاق‌ها را ساعت 12:00 تحویل می‌دهند و ساعت تخلیه اتاق نیز در این هتل ها 14:00 است.)

پذیرش افراد بالای 18 سال با پرداخت مبلغ کامل بابت یک شب اقامت امکان پذیر است.

هتل‌ در باکو نیز مانند بیشتر هتل های سراسر جهان ورود حیوان خانگی توسط مسافر را مجاز نمی‌دانند.

در بعضی هتل های این شهر اقامت کودکان زیر 6 سال رایگان است. البته همانطور که گفته شد این یک قانون کلی نیست و در بعضی هتل ها وجود دارد و در بعضی دیگر اندکی متفاوت است برای مثال در بعضی هتل ها اقامت کودک زیر 5 سال رایگان است. در بعضی هتل های دیگر نیز این قانون محدودیتی همراه خود دارد مثلا فقط اقامت 2 کودک زیر 6 سال رایگان است و اگر تعداد کودکان بیشتر باشد مسافران باید بهایی بپردازند.

قوانین متفاوت دیگری نیز وجود دارد که فقط در بعضی هتل های باکو دیده می‌شود. برای اطلاع از این قوانین بهتر است پیش از رزرو اتاق اطلاعات کافی درباره هتل را به دست آورد.

 

قیمت هتل در باکو

قیمت هتل ‌های باکو در مقایسه با بیش از نیمی از شهرهای آسیایی دیگر مناسب‌تر است. لیست قیمت هتل های باکو از 225930 منات جمهوری آذربایجان آغاز و تا مبلغ 488077471 منات ادامه دارد. واضح است که این مبلغ با توجه به امکانات و مزایای هتل متفاوت است. اما در مجموع نباید فراموش کرد که قیمت هتل باکو مناسب است.

هتل آذربایجان

لیست هتل ‌های باکو

هتل 3 ستاره Jireh Baku Hotel: این هتل یکی از هتل های آذربایجان است که شهرت زیادی دارد. مهم‌ترین ویژگی این هتل فاصله دو دقیقه‌ای آن تا ساحل است. در کنار این مزیت امکانات این هتل نیز مسافران را به سوی خود می‌کشاند امکاناتی مانند: کارمندانی مسلط به 7 زبان از جمله فارسی، بار، آشپزخانه، اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی و...

آدرس هتل: Asef Zeynalli street 39,Old City,Baku

شماره تلفن: +994124970228

هتل 4 ستاره Badam d'Art Hotel: این هتل یکی از هتل های بسیار مجلل باکوست که با توجه به امکانات آن قیمت فوق العاده خوبی دارد. با تن‌ها شبی 1 میلیون و 200 هزار تومان از امکانات گوناگونی مانند چشم انداز فوق العاده رو به ساحل، لستخر، سالن بیلیارد، اینترنت رایگان، رستوران، سالن ماساژ و... می‌توان بهره مند شد.

آدرس هتل: Unnamed Road, Baku, Azerbaijan

شماره تلفن: 994-775021313

هتل 5 ستاره Sultan Inn Boutique Hotel: این هتل 5 ستاره در مرکز شهر باکو با چشم انداز رو به دریا ساخته شده است. بعضی از امکانات آن عبارت هستند از: اینترنت رایگان، رستوران، بار، سرویس حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان 4 زبانه و...

آدرس هتل: Boyuk Gala Street 20, Sabayil, AZ1095 Baku, Azerbaijan

شماره تلفن: +994124372305

هتل 4 ستاره Days Hotel Baku: این هتل 4 ستاره از قیمت مناسب‌ترین هتل های باکوست. مهم‌ترین ویژگی این هتل وجود پارکینگ است. علاوه بر پارکینگ امکانات دیگری مانند اینترنت رایگان، رستوران، بار، سالن بدنسازی، سالن ماساژ و... نیز در این هتل وجود دارد.

آدرس هتل: Babek Avenue 21/99, Baku, Azerbaijan

شماره تلفن: 994-12-4967400

رزرو هتل باکو

رزرو آنلاین هتل باکو در قدم نخست نیازمند به کسب اطلاعات مناسب درباره هتل در باکو و انتخاب صحیح است برای کسب اطلاعات و تماشای عکس هتل‌ های باکو بهترین کار مراجعه به یک سایت معتبر مانند کی سفر است. سایت‌های معتبر در گام نخست اطلاعات صحیحی درباره امکانات، مزایا، آدرس و شماره تماس دقیق هتل و عکس هتل های باکو را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. این، خود سبب ساده‌تر شدن انتخاب برای گردشگر و یک انتخاب صحیح و متناسب با انتظارات او می‌شود. در گام دوم پشتیبانی 24 ساعته چنین سایت‌هایی و راهنمایان گردشگری این سایت‌ها برای مسافر دلگرمی محسوب می‌شوند زیرا در صورت هرگونه مشکل در عملیات سایت و رزرو اتاق، پشتیبانان همراه همیشگی گردشگر هستند.

صفحات مرتبط

هتل ارزان باکو ، هتل های چهارستاره باکو ، هتل های پنج ستاره باکو