با کی سفر ، سفر ببر !

با کی سفر ، سفر ببر !

سفر ببر ، اولین مسابقه بزرگ کی سفر !   

 •  با سفر ببر، به سادگی و با کمی خوش‌شانسی اولین سفر تابستانتان را برنده شوید! به صفحه‌ی اینستاگرام کی سفر بروید، نام مقصدی که از شما پرسیده‌ایم را حدس بزنید، در هر کامنت یکی از دوستانتان را تگ کنید؛ به یاد داشته باشید که هم خود شما و هم کسی که تگ کرده‌اید باید صفحه‌ی ما را دنبال کنید، و با کمی خوش‌شانسی یک تور دو نفره، همراه هرکسی که دوست دارید، به مقصدی که حدس زده‌اید برنده شوید!
  محدودیتی در تعداد کامنت‌ها وجود ندارد، هر کامنت یک شانس بیشتر!

 

مسابقه سفر ببر

 

 •  کی سفر، سامانۀ فروش آنلاین تور و بلیطِ آژانس گردشگری تک ستارۀ پاسداران است که از سال 1397 فعالیت خود را شروع کرده و در راستای آسان‌تر شدن فرآیند فروش بلیط و تور به‌صورت آنلاین پیش رفته است.
 •  کی سفر با تیمی حرفه‌ای به تولید محتواهای آموزنده و متفاوت در زمینه‌ی سفر پرداخته و سعی کرده شناخت مخاطبین خود را در زمینه‌ی گردشگری رشد دهد و خود نیز در کنار و همراه همین مخاطبین رشد کند و بیشتر و بیشتر بیاموزد. مجله‌ی گردشگری کی سفر با مطالبی مفید و آموزنده، پیش از سفر، مقصد را به خانه‌ی گردشگر می‌آورد و درک بهتری از مقصد موردنظر برای گردشگر فراهم می‌کند.
 •  اینستاگرام کی سفر نیز به‌عنوان یک رسانه‌ی موفق، ویترین و نمایشگر فعالیت‌های تیم حرفه‌ای کی سفر بوده است. اینستاگرام به‌عنوان یک رسانه‌ی محبوب و کارآمد، امروزه تأثیر زیادی بر مخاطبینش دارد و در ارتقا یا تنزل روحیه‌ و فرهنگ قشر وسیعی از جامعه، مؤثر است.
 •  ما در صفحه‌ی اینستاگرام کی سفر تمام تلاشمان را به کار بسته‌ایم تا قدمی کوچک در رشد و ارتقای صنعت و فرهنگ گردشگری برداریم و با مخاطبینمان رشد و نمو کنیم. رشد فرهنگ گردشگری زمینه‌ساز رشد صنعت گردشگری‌ست و رشد صنعت گردشگری، یکی از راه‌های کمک به رشد و ارتقای وطن عزیزمان ایران است.
 •  کی سفر به پاس همراهی شما طرحی نو درانداخته و مسابقه‌ای هیجان انگیز طراحی کرده با هشتگ #سفر_ببر . در مسابقه‌ سفر ببر، همه‌چیز برای بُردن آماده‌ست! فقط کافی‌ست از عکس‌هایی که در پست مسابقه‌ سفر ببر، در صفحه‌ی اینستاگرام کی سفر به اشتراک گذاشته می‌شن، اسم مقصد مورد نظر رو حدس بزنید و توی هر کامنت یک نفر از دوستانتان را تگ کنید.
 •  به یاد داشته باشید که در هر کامنت فقط یک نفر را باید تگ کنید؛ اما برای بیشتر شدنِ شانستان در مسابقه، می‌توانید در کامنت‌های مختلف، دیگر دوستانتان را هم تگ کنید!
 •  فراموش نکنید که برای برنده شدن، باید هم خودتان و هم دوستتان صفحه‌ی ما را دنبال کرده باشید!
 •  مسابقه سفر ببر تا سی‌ام خرداد ماه 1398 ادامه دارد، پس زودتر دست به کار شوید و مقصد سفرتان را حدس بزنید! با سفر ببر، همه می‌توانند سفر ببرند!
 •  جایزه‌ مسابقه‌ #سفر_ببر، یک تور دو نفره به مقصدی‌ست که در پست مسابقه، نام آن را از شما خواسته‌ایم. پس منتظر نمانید و چمدانتان را ببندید! فقط کافی‌ست صفحه‌ی ما را دنبال کنید، حدس بزنید، تگ کنید و خوش‌شانس باشید! تابستان را با یک سفر رؤیایی در بهترین هتل‌ها و بهترین امکانات شروع کنید!
 •  مسابقه‌ سفر ببر تا سی‌ام خرداد ماه فرصت دارد و پس از آن از میان کامنت‌های پست مسابقه در صفحه‌ی اینستاگرام کی سفر(@keysafarco)، برنده‌ی خوش شانسِ ما برگزیده شده و همراه هرکسی که دوست داشته باشد، به یک مسافرت رؤیایی فرستاده می‌شود!
 •  برای اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه‌ی ما در سر بزنید.

 

اینستاگرام کی سفر