هواپیمایی وارش ، خرید بلیط هواپیما وارش

هواپیمایی وارش ، خرید بلیط هواپیما وارش

شرکت هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش (varesh airline) جوان‌ترین شرکت هواپیمایی ایرانی است که در سال 1396 در استان مازندران کلنگ آن زده شد. وارش ایر در خردادماه سال ۱۳۹۷ با مرکزیت فرودگاه دشت‌ناز ساری رونمایی شد. وارش کلمه‌ای طبری است که به معنای باران می‌باشد. این شرکت جزو شرکت‌های با مالکیت خاص است که به بخش خصوصی تعلق دارد. مدیرعامل ایرلاین وارش هم کاپیتان فرهنگ رمضانپور نام دارد.

بلیط هواپیما وارش

برای خرید بلیط هواپیما وارش می‌توانید از چند طریق اقدام کنید:

1. مراجعه به سایت هواپیمایی وارش و خرید بلیط هواپیما وارش به صورت مستقیم از خود هواپیمایی وارش .
2. مراجعه به سایت کی سفر و خرید بلیط هواپیما وارش مطمئن همراه با مشاوره رایگان و گارانتی قیمت‌های بلیط هواپیما وارش .
3. خرید از سایر آژانس‌های مسافرتی.

نوجه داشته باشید که بلیط هواپیما وارش را از ارائه کنندگان معتبر تهیه کنید تا به دام واسطه‌ها و دلالان بازار گردشگری نیافتید.

سامانه فروش آنلاین بلیط و تور کی سفر با حذف واسطه‌ها قدمی مؤثر به نفع خریدار و گردشگر برداشته و فرآیند خرید بلیط هواپیما وارش را به کاری آسان تبدیل کرده است.

تاریخچه شرکت هواپیمایی وارش

 وارش با شعار "با شکوه نام ایران در طلوع آرامش بر فراز آسمان‌ها می‌درخشد"  کار خود را آغاز کرد و هم اکنون نیز در راستای این شعار روز به روز سعی به گسترش کار خود دارد. پس از گذشت چند ماه از افتتاح وارش، این ایرلاین نخستین پرواز خود در مهرماه سال ۱۳۹۷ با پرواز یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه دشت‌ناز ساری با موفقیت به پایان رسانید. این شرکت که به چهار شهر بوشهر، تهران، مشهد، ساری و کیش پرواز داشت اولین پرواز خارجی خود را در روز ۱۶ خرداد۹۸ با ۹۰ مسافر انجام داد. این پرواز از مبدا مشهد به سمت شهر دوشنبه در کشور تاجیکستان صورت گرفت.

اهداف شرکت هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش با هدف رشد و توسعه زیرساخت‌های صنعت هوانوردی استان مازندران بنا شد. برنامه‌ریزی اولیه این ایرلاین براساس پوشش سفرهای داخلی انجام شده چرا که سالیانه بیش از ده میلیون مسافر و گردشگر به استان مازندران  سفر می‌کنند.

هواپیمایی وارش پس از عبور از بررسی‌ها و بازرسی‌های گوناگون در زمینه‌های مختلفی همچون عملیات پرواز، امنیت هوایی و بازرگانی، ایمنی، صلاحیت پرواز توانست گواهی  AOC (گواهینامه بهره‌برداری هوایی) را به دست بیاورد. همچنین این ایرلاین با قراردادی که با بیمه ایران بست، تحت پوشش کامل بدنه، مسافر، و شخص ثالث قرار گرفته‌است.

هواپیمایی وارش ایرلاین در کل چهار فروند هواپیما دارد که هر چهار مورد آن از نوع بوئینگ 737 سری 300 و سری 500 هستند. اصلی‌ترین مقصد این ایرلاین مازندران می‌باشد اما به شهرهایی دیگری هم که تردد در آن‌ها با تقاضای بالایی مواجه است دارای پرواز است. مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به سایر شهرها را دارند از این پس می‌توانند با خرید بلیط هواپیما هواپیمایی وارش سفری آسوده داشته باشند. شهرهای مقصد این ایرلاین تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز، تهران، مشهد، ساری، کیش، گرگان، رشت و... هستند.

فرودگاه های پذیرای هواپیمایی وارش

وارش ایرلاین به فرودگاه‌های داخلی و خارجی زیر تردد دارد:

بوشهر، فرودگاه بوشهر

اصفهان،  فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان

اهواز، فرودگاه بین‌المللی اهواز

بندرعباس، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس

تبریز، فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز

تهران، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

رشت، فرودگاه سردار جنگل رشت

ساری، فرودگاه دشت ناز ساری

شیراز،  بین‌المللی شهید دستغیب شیراز

عسلویه، فرودگاه عسلویه

کیش، فرودگاه بین‌المللی کیش

مشهد، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد

دوشنبه،  تاجیکستان،  فرودگاه بین‌المللی دوشنبه

 

ناوگان هوایی وارش

هواپیمایی وارش ایرلاین در ابتدا با سه هواپیما کار خود را شروع کرد حالا یعنی در نیمه‌ی تول سال 1398 دارای ۵ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ کلاسیک می‌باشد. پروازهای وارش ایرلاین تماما اقتصادی و به اصطلاح اکونومی هستند. در اینجا قصد داریم به معرفی این نوع هواپیما برای شما عزیزان می‌پردازیم تا اطلاعات مختصر و مفیدی را در مورد این هواپیما خدمت شما عزیزان قرار بدهیم:

بوئینگ ۷۳۷ هواپیمایی وارش

بوئینگ ۷۳۷ که به بچه بوئینگ مشهور شده، یک هواپیمای مسافربری باریک‌پیکر و تک‌راهرو توسط شرکت بوئینگ کشور آمریکا ساخته شده است. طراحی این هواپیما از از دهه 70  میلادی شروع شد و به پرواز درآمد. یک سال بعد با به کارگیری در ناوگان لوفتانزا، کاربرد تجاری آن آغاز شد. مدل ابتدایی ظرف مدت کوتاهی با مدلی طویل تر جایگزین شد. بوئینگ ۷۳۷ هواپیمایی کارا و محبوب است. تاکنون بیش از هفت هزار مورد سفارش ساخت آن به بوئینگ داده  و بیش از پنج هزار فروند از آن ساخته شده است. بوئینگ ۷۳۷  دو موتور توربوفن در زیر بال‌هایش دارد.

طول و ارتفاع این هواپیما به ترتیب  ۳۰٫۵  و 11.3 می‌باشد ظرفیت حمل حدود 130 مسافر را دارد.  بوئینگ 737 حداکثر می‌‌تواند 890 کیلوکتر بر ساعت پرواز کند و محدوده‌ی پرواز آن 4700 متری زمین می‌باشد.

در حال حاضر هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ در بیش از ۵۰۰ خط هوایی فعالیت می‌کند. تا پایان سال ۲۰۱۷ برای بوئینگ ۷۳۷ (در تمامی مدل‌ها) بیش از ۱۴۲۰۰ فروند سفارش قطعی ثبت شده‌ که ۹۸۰۲ فروند از آن توسط ۲۸۵ ایرلاین دریافت شده‌است.

در هر زمان به‌طور میانگین ۱۲۵۰ تا از آن در آسمان در حال پرواز است. در سال ۲۰۰۶ به‌طور متوسط در هر ۵ ثانیه یک ۷۳۷ در جایی فرود می‌آمد. از سال ۱۹۶۸ (زمان شروع فعالیت تاکنون) ۷۳۷ بیش از ۱۲ میلیارد مسافر را جابه‌جا کرده و بیش از ۷۴ میلیارد مایل (۱۲۰ میلیارد کیلومتر) پرواز کرده‌، و بیش از ۲۹۶ میلیون ساعت در هوا بوده‌است. چرخ بیش از ۲۵ درصد از ناوگان تجاری هوایی جهان توسط این هواپیما می‌گردد.

البته بوئینگ 737 دارای انواع و مدل‌های متعددی است که شرکت هواپیمایی وارش دو مدل از آن را دارد. مدل ۷۳۷–۳۰۰ سری کلاسیک که یک مدل استاندارد با بدنه بزرگتر است و مدل 737–۵۰۰ سری کلاسیک  مدلی دارای بدنه کوتاه‌تر می‌باشد.

 

برنامه پروازی هواپیمایی وارش

در بخش‌های قبلی در مورد مقاصد و فرودگاهایی که در آن‌ها ایرلاین وارش پرواز دارد صحبت کردیم. در اینجا اما می‌خواهیم خدمت شما عزیزان مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی وارش ایرلاین را به طور کامل و مرتب بیان کنیم که از این اطلاعات به طور کامل و دقیق استفاده بفرمایید:

پروازهای شرکت هواپیمایی وارش

مبدا پروازهای شرکت هواپیمایی وارش

مقصد پروازهای شرکت هواپیمایی وارش

بلیط هواپیما وارش از ساری

بلیط هواپیما وارش به مشهد ، تهران ، کیش ، بندرعباس ، عسلویه ، کیش

بلیط هواپیما وارش از تهران

بلیط هواپیما وارش به مشهد ، ساری ، کیش ، بندرعباس ، عسلویه ، کیش ، اصفهان ، اهواز ، شیراز ، تبریز

بلیط هواپیما وارش از مشهد

بلیط هواپیما وارش به ساری ، تهران ، رشت ، تبریز ، شیراز

بلیط هواپیما وارش از عسلویه

بلیط هواپیما وارش به ساری ، تهران ، رشت ، اصفهان ، اهواز

بلیط هواپیما وارش از کیش

بلیط هواپیما وارش به ساری ، تهران ، شیراز

بلیط هواپیما وارش از رشت

بلیط هواپیما وارش به مشهد ، عسلویه ، کیش

بلیط هواپیما وارش از تبریز

بلیط هواپیما وارش به مشهد ، تهران

بلیط هواپیما وارش از اهواز

بلیط هواپیما وارش به تهران ، کیش

بلیط هواپیما وارش از شیراز

بلیط هواپیما وارش به ساری ، مشهد ، شیراز

بلیط هواپیما وارش از بندرعباس

بلیط هواپیما وارش به ساری ، تهران

بلیط هواپیما وارش از اصفهان

بلیط هواپیما وارش به تهران ، کیش

بلیط هواپیما وارش از مشهد

بلیط هواپیما وارش به دوشنبه (تاجیکستان)

 

البته  بخشی از این مسیرها در سال جدید یعنی 1398 اضافه شد و شرکت هواپیمایی وارش ایرلاین با انتشار بیانی به شرح زیر اعلام کرد :
" هواپیمایی وارش در راستای افزایش خطوط هوایی و بالابردن میزان خدمت‌رسانی به همراهان خود، مسیرهای پروازی جدید را به شرح زیر به برنامه پروازی هواپیمایی وارش  اضافه کرده است":

برنامه پروازی هواپیمایی وارش از تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ (جدید)

مسیر  ساری – مشهد - ساری

برنامه پروازی هواپیمایی وارش از تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ (جدید)

همچنین از روز ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ مسیرهای زیر نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت :

مشهد – آبادان - مشهد

مشهد – اهواز- مشهد

تهران – آبادان - تهران

تهران - بوشهر- تهران

مشهد - اصفهان – مشهد"

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به سایت شرکت هواپیما وارش با آدرس اینترنتی http://varesh.aero مراجعه نمایید. چرا که در این صفحه منویی در اختیار شماست که با تنظیم مقصد، مبدا، تاریخ و... می‌توانید از پرواز وارش مورد نظر خود آگاه شوید.

 

قوانین و مقررات ایرلاین وارش

 1. شرایط ابطال و استرداد بلیط هواپیما وارش

باتوجه به اینکه بسته به اتفاقات مختلف بیانیه‌های گوناگونی صادر می‌شود لذا توصیه ما این است که برای کسب اطلاع از آخرین موارد شرایط ابطال بلیط هواپیما وارش به سایت شرکت هواپیما وارش با آدرس اینترنتی http://varesh.aero سر بزنید.

 1. شرایط، رویه و مقررات پذیرش و حمل حیوان خانگی در پرواز هواپیمایی وارش

 • ارائه شناسنامه و یا گذرنامه حیوان
 • ارائه مدارک واکسیناسیون
 • دارا بودن قفس مناسب جهت حمل در بخش (قفس بایستی از نظر ابعاد و قفل و استحکام مناسب باشد)
 • هماهنگی با دفتر فروش ایرلاین وارش جهت درج کد AVIH در رزرو و اخذ تائیدیه آن تا ۴۸ ساعت پیش از پرواز
 • حضور مسافر به همراه حیوان تا 3 ساعت پیش از پرواز هواپیمایی وارش در فرودگاه و مراجعه به دفاتر خدمات ترافیک جهت طی مراحل پذیرش
 • دادن غذا در حجم مناسب ، چند ساعت پیش از پرواز و قرار دادن آب کافی در قفس
 • عدم پذیرش حیوانات پرخاشگر، گرانقیمت و تمامی حیوانات غير خانگی. البته هزینه حمل حیوان خانگی دو برابر مجموع وزن حیوان و قفس و پرنده چهار برابر مجموع وزن پرنده و قفس در نرخ اضافه بار مسير (بدون در نظر گرفتن معافیت باری مسافر) است.

 

 1. رویه و مقررات پذیرش کودک بدون همراه (UMNR) در پرواز هواپیمایی وارش

به کودک بین سنهای (۱۲_۵) که بدون ولی و با قیم قانونی خود سفر کند ، کودک بدون همراه اتلاق گردیده و از شرایط و قوانین ذیل تبعیت خواهد کرد.

 • درج اطلاعات کامل کودک با ارسال کد UMNR در سیستم رزرواسیون
 • ارائه کارت شناسایی کودک
 • چنانچه کودک توسط والدین و یا فیم قانونی خود تحویل نگردد، تحویل رضایتنامه رسمی ایشان به نماینده ترافیک هواپیمایی وارش ، الزامی می باشد.
 • پر کردن فرم و کارت UMتوسط نماینده ترافیک هر ایستگاه
 • هزینه بلیط کودک بدون همراه عينة مانند فرد بزرگسال همان مسیر ، محاسبه خواهد شد.

  

 1. شرایط خرید اینترنتی بلیط هواپیما وارش

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما وارش باید به سایت شرکت هواپیما وارش با آدرس اینترنتی http://ebooking.varesh.aero رفت و پس از طی وارد کردن اطلاعات لازم و پرداخت آنلاین می‌توان بلیط هواپیما وارش مورد نیاز خود را تهیه کرد.

بعد از رزرو بلیط هواپیما وارش نیز برای اعتبار سنجی بلیط هواپیما وارش خود می‌توان به صفحه‌ی مجازی http://ebooking.varesh.aero رفت و از اعتبار بلیط هواپیما وارش خریداری شده اطلاع یافت.

 

 1. حقوق مسافرین در هواپیمایی وارش ایرلاین

حقوق مسافر شامل موارد زیر است:

 • هرگونه اقدامات اهانت آميز، توهين، رفتارغيرمسئولانه و غيرمتعارف توسط كاركنان ويا مسافرين كه باعث بروزوضعيت ناهنجار در محيط فرودگاه، هواپيما وارش، ترمينال و ساير اماكن مرتبط گردد، مشمول پيگرد قانوني از سوي مراجع انتظامي و قضائي خواهد بود.
 • تمام مسافرين بصورت يكسان از خدمات شركت هواپيمايی وارش ایرلاین بهره مند مي‌باشند و نبایستی تبعیض بین آن‌ها صورت بگیرد.
 • اگر ابطال پرواز از زمان خريد بليط هواپیما وارش تا يک هفته قبل از انجام پرواز باشد، در اين صورت شركت هواپیمایی وارش ایرلاین موظف به استرداد كامل وجه بليط هواپیما وارش مي‌باشد.
 • اگر ابطال پرواز وارش از شش روز تا 24 ساعت قبل از انجام پرواز وارش باشد، در اين صورت شركت هواپیمایی وارش ایرلاین موظف به استرداد كامل وجه بليط هواپیما وارش و جبران خسارت مي‌باشد.
 • مسافر بيمار در دوره پس از عمل جراحي و يا دوران نقاهت از قاعده مسافرين توانخواه مستثني هستند و تابع مقررات حمل بيمار شركت هواپیمایی وارش ایرلاین خواهند بود.
 • شركت هواپيمایی وارش ایرلاین و دفاتر نمايندگي فروش بليط هواپیما وارش موظف هستند، بليط هواپیما وارش مسافر را با مشخصات كامل به مسافر ارائه نمايند.
 • اگرابطال بلیط هواپیما وارش از 24 ساعت مانده تازمان انجام پرواز وارش صورت گیرد، دراين صورت شركت هواپیمایی وارش ایرلاین موظف به استرداد كامل وجه بلیط هواپیما وارش و موظف به جبران خسارت به ميزان مقرر است.
 • در صورت بروز تاخير در انجام پرواز وارش بر اساس ساعت پرواز مندرج در بليط هواپیما وارش ، اقدامات ذيل باید توسط شركت هواپيمايی وارش ایرلاین صورت گیرد.
 • درصورت تأخير بيش از يكساعت و كمتر از دو ساعت از پرواز وارش ، از مسافران پذيرائي نوع اوّل بعمل خواهد آمد و ارائه اين پذيرائي مشروط به وجود زمان كافي جهت پذيرايي و عدم افزايش تأخير بيشتر است و اگر تاخیر بین 2 تا 4 ساعت باشد باید
  • انجام پذيرائي مناسب حداقل نوع اول با توجه به امكانات فرودگاهي
  • فراهم نمودن امكان برقراري ارتباط تلفني جهت اطالع رساني
  • تغيير پرواز وارش در صورت درخواست مسافر و امكان انجام آن
  • انجام اقدامات مربوطه برای اعزام با ساير شركت های هواپيمایی
 • در نهایت برای تاخیرهای بیش از 4 ساعت شركت هواپیمایی وارش ایرلاین موظف است، علاوه بر رعايت مفاد مربوطه ، نسبت به جبران خسارت اقدام نماید.
 • البته در مورد پروازهايي كه بدليل شرايط جوي ويا فورس ماژور فرودگاه مبداء، مقصد و مسيردچار تأخير و يا ابطال بيش از دو ساعت مي‌گردند، شركت هواپیمایی وارش ایرلاین با رعايت مقررات پذيرائي نوع اول ازمسافرين صرفاً موظف به استرداد كامل وجه بلیط هواپیما وارش به مسافرين هست.
 •  در صورتي كه پرواز در مكاني به غيرازمقصد مسافر و يا نقطه مياني در پروازهای اتصالي مندرج در بليط هواپیما وارش توقف نمايد شركت هواپيمايی وارش ایرلاین موظف است که :  مسافر را به مقصد پرواز منتقل نمايد و یا ضمن پرداخت وجه بلیط هواپیما وارش و خسارات به مبدا بازگرداند.
 • در صورت نبود و يا آسيب ديدگي جامه‌دان و بار همراه، شركت هواپیمایی وارش ایرلاین براساس دستورالعمل پيگيري، جستجو و يا جبران خسارت خود وفق پيمان ورشو كه در سال 1364 به تصويب مجلس نيز رسيده است موظف به تأمين رضايت مسافران است.
 • مسافردر صورت فقدان و يا آسيب ديدگي جامه دان و بار همراه، لازم است، بلافاصله قبل از ترک فرودگاه گزارش و ليست محتويات آن را به شركت هواپیمایی وارش ایرلاین ارائه فرمايند.
 • در صورت تأخير در تحويل جامه دان و بار همراه، ضروري است مسافران حداكثر ظرف مدت 21 روز نسبت اعالم مراتب به صورت كتبي به شركت هواپیمایی وارش ایرلاین اقدام کنند.
 • در صورتي كه به رغم داشتن بليط هواپیما وارش ایرلاین تأييد شده، شركت هواپيمايی وارش ایرلاین از پذيرش مسافر به لحاظ محدوديت های شركت هواپیمایی وارش اعم از بازرگاني، فني ويا عملياتي خودداری نمايد، در اين صورت شركت وارش ایرلاین موظف به استرداد وجه بلیط هواپیما وارش و همچنين ارائه يک بليط هواپیما وارش رايگان مشابه از لحاظ مسير و كلاس پروازي به مسافر مي‌باشد.
 • همچنين درصورت انتقال مسافر توسط ساير خطوط هوائي، اين امربدون پرداخت هزينه ويا مابه التفاوت توسط مسافر و يا خسارت توسط شركت های هواپيمايی انجام خواهد پذيرفت.
 • شرايط خاص مسافر توانخواه مي‌بايست در زمان خريد بليط هواپیما وارش و حداكثر تا 48 ساعت قبل از پرواز وارش به شركت هواپیمایی وارش ایرلاین اعلام گردد. ضروري است، مسافر جهت آگاهي از چگونگي اين خدمات با دفتر شركت هواپیمایی وارش ایرلاین تماس حاصل فرمايند.
  • شركت هواپیمایی وارش موظف است جرايم مقرر در اين دستورالعمل را براساس امكانات موجود در قالب پرداختهاي مختلف اعم از الكترونيک، اعتباري، حواله و... به نحوي كه از سوي مسافرين قابل بهره برداري جهت خرید بليط هواپیما وارش در مسير دلخواه داخلي باشد، با ذكر مبلغ تحويل مسافرين نمايد.
  • به جهت تأمين تسهيلات رفاهي و ايمني مسافرين توانخواه، شركت‌ هواپیمایی وارش در چارچوب دستورالعمل هاي تخصصي مربوطه، اقدامات لازم را در ارائه خدمات مناسب و رايگان معمول خواهد نمود.
  • در صورت تهیه بلیط هواپیما وارش با قیمت بالاتر از نرخ های مصوب این شرکت می‌توان مراتب را سریعاً از طریق وب سایت شرکت هواپیما وارش و یا سامانه پیامکی شکایت اطلاع رسانی کرد. ب

 

ایمنی هواپیمایی وارش

در سایت خود شرکت هواپیما وارش ایر در بخش‌های مختلفی تاکیده شده که این مجموعه تمرکز زیادی روی امنیت مسافران دارد.  شرکت هواپیما وارش ایر در مانیفست خود اعتراف می‌کند که :
"خطر، عاملی می‎باشد که ظرفیت ایجاد صدمه و آسیب را داشته باشد  و یا به عبارت دیگر خطر، بعنوان منبع یا شرایط بالقوه ایجاد آسیب یا بیماری، صدمه به اموال، صدمه به محیط کار و یا ترکیبی از آنها است. بنابراین هر فردی که شاهد چنین شرایطی باشد، از دیدگاه ایمنی و اخلاقی در جهت ارزیابی احتمال وقوع و در نهایت نیل به هدف پیشگیری از بروز حوادث موظف است گزارش چنین شرایطی را به واحد ایمنی ارسال نماید."

لذا شرکت هواپیما وارش ایر به منظور شناسایی دقیق و عمیق مخاطرات در کلیه ارکان و سطوح شرکت هواپیمایی وارش و سامانه آنلاین ارسال گزارش پتانسیل خطر راه اندازی کرده‌است.  فرد گزارش‌کننده به صورت بدون نام ( محرمانه ) می تواند پس از تکمیل عناوین لازم ، گزارش نهایی خود را ارسال  کند ، تا در اسرع وقت بررسی شود. در صورت لزوم اقدامات اصلاحی در خصوص رفع شرایط خطرناک و رساندن احتمال وقوع خطر در حد قابل قبول، صورت می‌پذیرد . سیستم گزارش پتانسیل خطر به صورت آنلاین و اتوماتیک کد رهگیری صادر می نماید و شخص گزارش دهنده از طریق کد رهگیری صادره می‌تواند نتیجه پیگیری را مشاهده نماید. امید است در آینده بسیار نزدیک، با ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در تمامی ارکان زندگی، شاهد کاهش هرچه بیشتر حوادث در تمامی سطوح، باشیم.  برای ورود به این بخش می توانید به آدرس زیر رجوع کنید:

http://varesh.aero/safety-and-compliance-monitoring

 

دوره‌های آموزشی شرکت هواپیما وارش ایر

ارزشیابی آموزشی یکی از مهمترین برنامه های هر سازمان است. ارزیابی اثر بخش دوره های آموزشی باعث می‌شود. تا مدیران و کارکنان سازمان تصویر روشن تری از چگونگی کم و کیفیت فعالیت های آموزشی به دست آورند. تجربه و مطالعه نشان داده است که یکی از مناسب ترین روش های آموزشی که جوابگوی امر مذبور می باشد «دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت» است.ایجاد مهارت های تخصصی از طریق شرکت در دوره های تخصصی کوتاه مدت یکی از اهداف وارش ایرلاین است.

در این مرکز با بهره گیری از امکانات آموزشی، مدرسین  و....  دوره های آموزشی با بالاترین سطح استانداردهای بین المللی هوایی تشکیل می‌شود.

به دلیل توجه ویژه به امر کیفیت در آموزش، مرکز آموزش وارش خدمات آموزشی خود را گسترش داده و زیرساخت های خود را به آپدیت کند تا بتواند بسیاری از برنامه های آموزشی را ارائه دهد و همکاری‌های خود را با مراکز مهم و معتبر توسعه ببخشد. هدف این است که علاوه بر افزایش مهارت های کارکنان از طریق آموزش مداوم، خدمات ارائه شده به مشتریان را بهبود یابد.

 

تماس با هواپیمایی وارش ایرلاین

دفتر مرکزی هواپیمایی وارش (اکباتان-تهران)

آدرس : استان تهران، تهران، اکباتان،  خ نفیسی، کوچه کیوان، پلاک 4

 کدپستی : 1393783173

 ایمیل :   sales.office@varesh.aero

 تلفن : ٤٩٧٤٣

 

دفاتر فروش هواپیمایی وارش

دفتر اکباتان هواپیمایی وارش

 آدرس : استان تهران،تهران، اکباتان، خ نفیسی، کوچه کیوان،  پلاک 4

 کدپستی : 1393783173

 ایمیل :  info@varesh.aero

 تلفن : ٤٩٧٤٣

 

دفتر مهرپویان هواپیمایی وارش

 آدرس : استان تهران – تهران - یوسف آباد - بین خیابان 20 و 22 شماره 192

تلفن : 02183811

دفتر ساری هواپیمایی وارش

 آدرس : میدان شهدا - به سمت ملامجدالدین - شرکت هواپیمایی وارش

 شماره تماس : ۰۱۱۳۳۲۰۰۱۳۰ - ۰۱۱۳۳۲۶۸۶۷۹

ایرلاین های دیگر

بلیط هواپیما پویا ، بلیط هواپیما تابان ، بلیط هواپیما تفتان ، بلیط هواپیما زاگرس ، بلیط هواپیما ماهان