هواپیمایی سپهران ، خرید بلیط هواپیما سپهران

هواپیمایی سپهران ، خرید بلیط هواپیما سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران یکی از شرکت‌های هواپیمایی تازه تاسیس داخلی است، در سال 1395 تاسیس شد و در بهمن همان سال شروع به فعالیت نمود. تقریبا در اوایل سال 1390، شرکت هواپیمایی سپهران به عنوان یک شرکت سهامی خاص ثبت شد، سپس بعد از 5 سال، یعنی در سال 1395 موفق شد گواهینامه صلاحیت پرواز را از سازمان هواپیمایی کشوری برای حمل و نقل پستی ، باربری و مسافربری دریافت کند. شاید این وقفه طولانی که بین ثبت این هواپیمایی تا لحظه آغاز فعالیت‌هایش وجود داشته برای شما سوال باشد، اما بدانید مشکلات متعددی که سر راه این هواپیمایی برای آغاز فعالیت وجود داشته خود موضوع یک داستان است که پر از فراز و نشیب می‌باشد. در ادامه علاوه برارائه  توضیحات کلی‌ای که مورد نیاز هر مسافر یا علاقه‌‌مند به شرکت‌های هواپیمایی است سعی می‌کنیم تاریخچه مختصری هم از فعالیت‌های این شرکت هواپیمایی جوان بیان کنیم.

ایرلاین سپهران

خرید بلیط هواپیما سپهران

بهتر است قبل از اقدام برای تهیه بلیط از این هواپیمایی، اطلاعات کلی از ناواگان هوایی، مرکز هواپیمایی، پرسنل و کیفیت پرواز و ... داشته باشیم. دفتر مرکزی هواپیمایی سپهران در شهر شیراز قرار دارد، به همین خاطر هواپیمایی سپهران بومی استان فارس می‌باشد. این اولین بار است که در استان فارس یک شرکت هواپیمایی بومی وجود دارد، که باعث شده است که مردم شیراز به آینده صنعت هواپیمایی در استان خود امیدوار باشند، چرا که وجود این شرکت می‌تواند باعث پوشش کلی پروازهای جنوب کشور به دیگر نقاط کشور باشد که البته از اهداف اصلی این شرکت می‌باشد. چیزی‌که راجع به اهداف آتی این شرکت می‌توان گفت از روی شعار شرکت مشخص است: ما بر آنیم که قول کمتری بدهیم ولی بیشتر و بهتر از آنچه قول داده‌ایم به وظایف خود عمل کنیم. شعاری که می‌توان گفت نوعی ساختار شکنی است، هم در عمل و هم در طرز بیان، و البته نقدی است به تمام شعارهای کلیشه‌ای و وعده دهنده، شاید دیدن کمبودهایی که در صنعت هواپیمایی در زمینه سر وقت بودن، کیفیت پرواز، امن بودن پرواز و ... وجود دارد باعث شده که هواپیمایی سپهران در شعار خود به جای نوید یک قول جدید، عمل‌گرایی را وعده داده، چیزی که کمبود آن به شدت حس می‌شد.

خرید بلیط سپهران

مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران

در حال حاضر  هواپیمائی سپهران از شهرهای تهران و شیراز به شهرهایی همچون: زاهدان، مشهد، بندرعباس، بوشهر، اهواز و چابهار پرواز دارد. البته طبق برنامه‌ریزی‌هایی که برای اهداف بعدی شرکت در نظر گرفته شده، پرواز به شهرهای یزد، جزیره ی خارک، جزیره ی کیش، کرمان و برخی دیگر شهرها نیز قرار است امکان پذیر شود.

مسیر پروازی سپهران

ناوگان هواپیمایی سپهران

در حال حاضر ناوگان هواپیمایی سپهران پرواز شامل ۴ فروند هواپیمای فعال است که از این هواپیماها، یک فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷-۳۰۰، ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳7- ۵۰0 و ۱ فروند از آن‌ها نیز هواپیمای دورنیه ۳۲۸–۳۰۰ است. در حال حاضر وجود این ناوگان کم جمعیت با هواپیماهای کوتاه برد نیاز مسافت‌های داخلی که این هواپیمایی پوشش می‌دهد را ارضا می‌کند، اما از آن‌جا که این ایرلاین به فکر پوشش بیشتری از مقاصد و همچنین ایجاد پروازهای خارجی سپهران برای مقاصد خارجی می‌باشد، در فکر توسعه ناوگان هوایی نیز هست. برای آشنایی بیشتر مشخصات کلی هواپیماهای موجود در ناوگان هواپیمایی سپهران را در زیر آورده‌ایم:

  • هواپیمای بوئینگ ۷۳7- ۵۰0 هواپیمایی سپهران

یک هواپیمای ریز پیکر معروف به بچه بوئینگ ساخته شرکت بوئینگ می‌باشد. طراحی آن از 11 مه 1964 آغاز شد و در 9 آوریل 1967 به پرواز درآمد. در واقع بعد از یکسال که در ناوگان لوفتانزا به کار گرفته شد کاربرد تجاری پیدا کرد. این مدل بوئینگ هواپیمایی محبوب است ور حال حاضر بیش از 7 هزار سفارش ساخت دریافت کرده که 5 هزار تای آن ساخته و تحویل داده شده است.

مشخصات

بوئینگ ۷۳۷ دارای دو موتور توربوفن در زیر بالهاست.

فاصله نوک دو بال: ۲۸٫۴ متر

طول: ۳۰٫۵ متر

ارتفاع: ۱۱٫۳ متر

ظرفیت مسافر: ۱۳۰ نفر

بیشینه سرعت: ۸۴/۰ ماخ (۸۹۰ کیلومتر بر ساعت)

محدوده پرواز: ۴۶۸۸ کیلومتر

بوئینگ 737

  • هواپیمای بویینگ ۷۳۷-۳۰۰ هواپیمایی سپهران

این مدل هم از سری بوئینگ‌های 737 است فقط نوع کلاسیک آن می‌باشد که دارای بدنه بلندتری نسبت به نوع 500 آن است، به‌طور خلاصه انواع مختلف بوئینگ 737 بصورت زیر می‌باشد:

۷۳۷–۱۰۰ سری اولیه: مدل اولیه که طولی کوتاه داشت و تنها سی فروند آن ساخته شد.

۷۳۷–۲۰۰ سری اولیه: مدل استاندارد با بدنه کوچک.

۷۳۷–۳۰۰ سری کلاسیک: مدل استاندارد با بدنه بزرگتر.

۷۳۷–۴۰۰ سری کلاسیک: مدل حجیم تر با بدنه کشیده تر.

۷۳۷–۵۰۰ سری کلاسیک: مدل دارای بدنه کوتاه‌تر.

۷۳۷–۶۰۰ سری نسل بعد: مدل کوچک برابر با ۵۰۰–۷۳۷ با امکانات پیشرفته.

۷۳۷–۷۰۰ سری نسل بعد: مدل متوسط برابر با ۳۰۰–۷۳۷ با امکانات پیشرفته.

۷۳۷–۸۰۰ سری نسل بعد: دارای موتور قدرتمند، مدل جدیدی از سری ۴۰۰.

۷۳۷–۹۰۰ سری نسل بعد: بزرگترین هواپیمای ۷۳۷ با ظرفیت ۱۸۹ مسافر

MAX 737 (بوئینگ ۷۳۷ مکس) سری پیشرفته

BBJ جت تجاری بوئینگ برگرفته از سری ۷۰۰

BBJ2 جت تجاری بوئینگ برگرفته از سری 800.

بوئینگ 300-737

  • هواپیمای دورنیه ۳۲۸–۳۰۰  هواپیمایی سپهران

خانواده از هواپیماهای مسافربری ساختهشده توسط شرکت دورنیه فلوکتسایک‌ ورک است که محصول مشترک آلمان و آمریکا می‌باشد. این هواپیما از روی مدل غیرجت دورنیه 328 جت ساخته شده است، مدل‌های مختلف آن را در زیر آورده‌ایم:

۳۲۸جت مدل پایه اولیه برای حمل ۳۴ مسافر.

۳۲۸–۱۰۰ مدل اولیه هواپیما که به ۳۲۸ جت تغییر یافت.

۳۲۸–۱۱۰ مدل استاندارد مسافربری.

۳۲۸–۱۲۰ مدل بهبود یافته.

۳۲۸–۱۳۰

مشخصات فنی مدل 328 به صورت زیر است:

دورنیه ۳۲۸ دارای دو موتور توربوپراپ در زیر دو بال است.

فاصله نوک دو بال: ۲۱ متر

طول: ۲۱٫۲۳ متر

ارتفاع: ۷٫۰۵ متر

ظرفیت مسافر: ۳۰ تا ۳۳ نفر

بیشینه سرعت: ۶۲۰ کیلومتر بر ساعت

محدوده پرواز: ۱۸۵۲ کیلومتر

سقف پرواز: ۹۴۹۲ متر

هواپیمای دورنیه سپهران

اطلاعات کلی راجع به هواپیمایی سپهران را می‌توان در سایت رسمی این شرکت هواپیمایی یافت،اطلاعاتی کلی که راجع به نحوه رزرو بلیط، تایم پروازها، اطلاعات پرواز سپهران ایر و ... است. در این سایت فروش بلیط هواپیما سپهران می‌توان قوانین کلی مربوط به استرداد بلیط و بار مجاز و یا قوانین مربوط به فرودگاه‌ها را نیز یافت که در این‌جا به آن اشاره‌ای می‌کنیم:

در ابتدا برای خرید آنلاین بلیط سپهران ، در گوگل عبارت خريد اينترنتي بليط هواپيماي سپهران را سرچ می‌کنیم، سایت‌های مختلفی که به فروش بلیط هواپیمایی مشغول هستند نمایش داده می‌شود، در واقع از طریق خود سایت رسمی هواپیمایی سپهران هم می‌توانید به صورت اینترنتی بلیط تهیه کنید، سپس کافی است به بخش  برنامه پروازهای سپهران رفته و اقدام به رزرو اینترنتی بلیط سپهران کنید. توجه کنید که بعد از رزرو اینترنتی بلیط سپهران اگر به هر دلیلی تصمیم به استرداد بلیط گرفتید، لازم است شرایط زیر را بدانید:

نرخ جریمه های کنسلی در پروازهای سپهران

نرخ جریمه های کنسلی در پروازهای سپهران به شرح زیر محاسبه میشوند:

تا دو روز مانده به ساعت پرواز، با استرداد بلیط باید 30 درصد جریمه پرداخت شود. بعد از این مدت و تا یک روز مانده به پرواز، میزان جریمه 40 درصد خواهد بود.

اگراز زمان استرداد بلیط شما هنوز 12 ساعت به پرواز باقی مانده، جریمه 50 درصد هست و بعد از این مدت 75 درصد می‌باشد.

سپهران

قوانین بار همراه مسافر هواپیما سپهران

در سفرهای هوایی میزان بار مجاز همراه مسافر که به ازای آن هزینه اضافه دریافت نمی شود در دو قالب بار در قسمت کابین که بالای سر صندلی مسافران قرار دارد و قسمت بار هواپیما قابل حمل است. مقدار بارهای داخل کابین و قسمت بار هواپیما با توجه به شرکت هواپیمایی، مسیر و نوع کابین (بیزنس یا اکونومی) متغیر است و لازم است قبل از خرید بلیط حتما این قوانین را مطالعه کنید. البته این موضوع را نیز مد نظر داشته باشید که اغلب ایرلاینها بارهای بیشاز حد مجاز را نیز به واسطه دریافت هزینه آن تقبل می کنند اما در صورتیکه سفر خارجی داشته باشید هزینه آنها بعضا آنقدر زیاد است که ممکن است شمار را از به همراه بردن برخی وسایل منصرف کند. بیشتر ایرلاین‌ها دارای 2 نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزینس هستند، اما از آن‌جا که هواپیمایی سپهران خیلی جوان است هنوز کلاس‌های مختلف پرواز ایجاد نکرده است، در نتیجه قوانین حمل بار آن در هر پروازی یکسان و به صورت زیر است:

در یک پرواز توسط هواپیمایی سپهران میزان بار مجاز 20 کیلوگرم و میزان بار مجاز داخل کابین 7 کیلوگرم می‌باشد. 

بار هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی سپهران

همان‌طور که گفته شد برای تهیه بلیط سپهران کافی است به سایت رسمی هواپیمایی سپهران رجوع کنیم، در این سایت علاوه بر امکان خرید بلیط هواپیمایی سپهران، مشاهده کلیه پروازهای این ایرلاین بر اساس مقصد و تایم پرواز نیز وجود دارد. امروزه با ایجاد امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی دیگرنیازی به رجوع به دفاتر فروش بلیط هواپیمایی مثل دفتر فروش بلیط هواپیمایی سپهران نیست که این موضوع باعث می‌شود هم در وقت ما صرفه‌جویی بوجود آید وهم در هزینه‌ای که برای خرید بلیط انجام می‌دهیم، کافی است برای خرید بلیط هواپیمایی سپهران در جستجوگر گوگل عباراتی مثل سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهران و یا سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما سپهران را وارد کنیم تا تمام سایت‌های مرتبط با خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی ساهان نمایش داده شود، در این حالت تنها کافی است در قسمت رزرو هواپیمایی سپهران بر اساس شماره پرواز سپهران مقصد مورد نظرمان، اقدام به سپهران ایر خرید بلیط نماییم، سپس یا رجوع به ترمینال هواپیمایی مبدا برای چاپ بلیط هواپیمایی سپهران درخواست دهیم و با خیال راحت به سفر بپردازیم.

قطعا تمام مسافران پروازهای هواپیمایی از جمله هواپیمایی ساهان برای تهیه بلیط خود به دنبال خرید بلیط ارزان قیمت هستند. دفاتر فروشی وجود دارند که این نیاز را با ارائه بلیط چارتر هواپیمایی برطرف می‌کنند. بلیط چارتر به این صورت است که یک شرکت فروش بلیط هواپیمایی تمام بلیط‌های یک پرواز خاص از یک هواپیمایی خاص را پیش خرید می‌کنند و در زمان مناسب آن را با قیمتی کم‌تر نسبت به قیمت بلیط عادی به فروش می‌رسانند، شما برای تهیه این یلسط چارتر می‌توانید به سایت‌ها و دفاتر فروشی که اقدام به فروش بلیط چارتر می‌کنند رجوع کنید، برای این‌کار می‌توانید باز هم با سرچ عبارت فروش اینترنتی بلیط هواپیما سپهران به دنبال بلیط چارتر سپهران بگردید، البته همین عبارت بلیط چارتر سپهران را هم اگر وارد مرورگر گوگل کنید می‌توانید به تمام سایت پروازهای چارتر سپهران دسترسی پیدا کنید و اقدام به خرید بلیط چارتر هواپیما کنید.

بلیط هواپیمای سپهران

چند نکته را باید راجع به بلیط چارتر بدانید: یکی این‌که تهیه بلیط چارتر برای شما امکان استرداد بلیط را از بین می‌برد، یعنی اگر از پرواز خود پشیمان شدید دفتر فروش بلیط چارتر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال استرداد مبلغی که پرداخت کرده‌اید بر عهده ندارد، پس در انتخاب کیفیت پرواز و تایم پرواز دقت کنید تا مجبور به اصلاح یا بغو آن نشوید، دیگر این‌که مواظب باشید برای آن‌که قیمت کم‌تری را با تهیه بلیط چارتر بپردازید کیفیت پروازتان را از دست ندهید، چرا که بعضی مواقع کیفیت یک پرواز عادی با پرواز چارتر متفاوت می‌باشد، درست است که صرف مبلغ کم‌تر بسیار بهتر است اما یادتان باشد یک پرواز با کیفیت و متناسب‌تر ارزش هزینه کمی بیشتر را دارد و این از بار استرس شما کم می‌کند.

دریافت کارت پرواز سپهران

معمولا هواپیمایی سپهران 22 الی 24 ساعت تا 2 ساعت قبل از پرواز به شما امکان دریافت کارت پرواز سپهران را می‌دهد، شما بعد از رزرو بلیط خود با چک این خودکار می‌توانید لیط هواپیمایی خود را به صورت آنلاین چک این کنید، و با در دست داشتن کارتی که از طریق سایت پرینت گرفته‌اید، بدون ماندن در صف انتظار مستقیما به سمت گیت خروجی بروید. این کارت به شما امکان می‌دهد که در واقع در منزل با پرینت از بلیط پرواز خود، به نوعی بلیط را داشته باشید که مزیت اصلی آن معطل نشدن در فرودگاه برای عبور از گیت می‌باشد، برای دریافت کارت پرواز سپهران کافی است به سایت رسمی هواپیمایی سپهران رجوع کنید و بعد از رزرو بلیط هواپیمایی خود بری دریافت کارت پرواز سپهران درخوست داده و با نمایش آن از آن پرینت گرفته و با در دست داشتن آن به ترمینال پرواز رجوع کنید.

کارت پرواز

مسافران سپهران

چیزی که هر سازمان هواپیمایی به دنبال آن است جلب اعتماد و ایجاد رضایت برای مسافران خود است، به همین دلیل هواپیمایی سپهران نیز با تلاش بسیار سعی در هم طراز شدن با دیگر ایرلاین‌های که در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند دارد، به این خاطر کادر هواپیمایی سپهران همواره سعی در مدرن بودن و اولین بودن دارند، پرسنل جوان و خلاق، کادر اجرائی و خدماتی بروز، کترینگ جدید، و همین‌طور ناوگان هواپیمایی نو از جمله مواردی است که نشان می‌دهد این ایرلاین در حال آماده شدن برای رقابت با دیگر ایرلاین‌ها است. اما باید بدانید که هواپیمایی سپهران از ابتدا با یک ناوگان هواپیمایی جدید کار خود را شروع نکرد، گفتیم که یک تاخیر 6 ساله از ثبت تا آغاز فعالیت این ایرلاین وجود داشت، علت آن این بود که در ابتدا هواپیمایی سپهران با یک ناوگان هوایی فرسوده کار خود را آغاز کرد که همین باعث شده بود نتواند از نظر فنی اعتماد هواپیمایی کل کشور برای اخذ مجوز پرواز را دریافت کند، تا این‌که اساس‌نامه‌ای در دستور کار شورای عالی شرکت های هواپیمایی ایران قرار گرفت که به موجب آن هیچ شرکت هواپیمایی در ایران نمی تواند هواپیماهایی را که سال ساخت آن ها کمتر از سال ۱۹۹۸ میلادی باشد را به پرواز در بیاورد.

البته مهم‌ترین عامل شکل گیری این قانون تعدد حوادث هوایی بود که مشخص شد عامل اکثر آن‌ها فرسوده بودن ناوگان هوایی ایرلاین‌های داخلی است، هواپیمایی سپهران نیز در آغاز فعالیت خود با این‌که تعداد کمی هواپیما داشت، اما همه آن تعداد هواپیمایی هم که داشت کاملا فرسوده بودند تا حدی که چندی پیش این شرکت هواپیمایی بر روی یکی از هواپیماهای خود این گونه نوشت که: ین هواپیما الزاما با مقررات ایمنی هواپیماهای استاندارد مطابقت ندارد و شما خود ضامن و مسئولیت امنیت جان خود در این هواپیما هستید! با این‌حال این سازمان هواپیمایی توانست با تلاش زیاد مجوز پرواز خود را از سازمان هواپیمایی کشور دریافت کند.

سپهران

هواپیمایی سپهران علاوه بر تمرکز روی رقابت با دیگر ایرلاین‌ها چه از نظر کیفیت چه از دیگر جنبه‌ها، توانسته در چند چیز توجه عده زیادی را جلب کند، اول این‌که این ایرلاین با همین تعداد کم هواپیما که دارد توانسته در تهران و استان فارس بسیاری از افراد واجد شرایط را استخدام و مشغول به کار نماید، یعنی به نسبت ناوگان هواپیمایی و امکاناتی که نسبت به دیگر ایرلاین‌ها دارد در موضوع اشتغال زایی بسیار موفق‌تر عمل کرده که از این نظر جای تحسین فراوان دارد،  موضوع بعدی که باز هم تعجب برانگیز است این است که این ایرلاین توانسته تمام کادر هوایی و خلبان‌هایی را که استخدام کرده تعلیم دهد، یعنی آموزش لازم را بدون کمک دیگر ایرلاین‌ها به کادر خود داده  که با توجه به جوان بودن و کم امکانات بودن این ایرلاین، باز هم جای تعجب و تحسین دارد.

اگر می‌خواهید جز مسافران سپهران باشید، بدانید که این شرکت هواپیمایی بسیار جوان است و هنوز در اول راه خود قرار دارد، پس با دادن شانس به آن می‌شود امیدوار بود که بتواند در آینده تمام کاستی‌هایی که دیگر ایرلاین‌ها داشته‌اند و بطور نسبی حل شده را تا حدودی بهتر حل کند.

لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران

لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران با الهام از ققنوس (پرنده اساطیری ) طراحی شده که نشانی از فرهنگ اصیل استان فارس می‌باشد، البته ققنوس نماد جاودانگی است که به ایجاد حس اعتماد به شرکت کمک زیادی می‌کند. این لوگو بر دم هواپیماهای شرکت سپهران نقش بسته است. رنگ سازمانی هواپیمایی سپهران نارنجی است که کاملا با طرح لوگو (ققنوس) همخوانی دارد، به این صورت که ققنوس از دل آتش متولد می‌شود و نارنجی هم رنگ آتش است که البته رنگی انرژی بخش نیز می‌باشد، شاید علت انتخاب این رنگ و طرح این باشد که هواپیمایی سپهران با یک انرژی زیاد متولد شده است و خواهان رسیدن به خیلی از اهداف است، جالب است که طراحی لوگوی هواپیمایی سپهران خود مدت زمان زیادی طول کشیده است، طوری‌که عده‌ای به صورت کنایه علت عقب افتادن فعالیت پروازی این شرکت را همین موضوع می‌دانند.

لوگو سپهران

ساعت پرواز سپهران به دبی

هنوز هواپیمایی سپهران نتوانسته که پروازهای خارجی را پوشش دهد اما طبق چشم اندازی که مسئولان شرکت برای این ایرلاین ترسیم کرده‌اند، پروازهای خارجی در چند سال آینده راه اندازی می‌شود و با احتمال زیادی در ابتدا پرواز سپهران به دبی اولین پرواز خارجی شرکت هواپیمایی سپهران خواهد بود. از دیگر مقاصد پروازی خارجی احتمالا می‌توان از برنامه پرواز سپهران به پاریس و  پرواز سپهران دوسلدورف به تهران  نام برد. در حال حاضر برنامه پرواز سپهران کرمان و پرواز تهران کیش سپهران  در دستور کار قرار دارد، اهداف اولیه این است که هواپیمایی سپهران در ابتدا بتواند جنوب کشور را پوشش دهد، سپس به پوشش مسیرهای هوایی کل کشور پرداخته و در نهایت برنامه هواپیمایی سپهران پرواز خارجی را راه بیاندازد. در حال حاضر هیچ نوع پرواز خارجی سپهران برای هواپیمایی سپهران بوجود نیامده در نتیجه سرچ عباراتی مانند قیمت بلیط تهران مونیخ سپهران و یا قیمت بلیط آنکارا سپهران بی معنی است، اما اگر پرواز خارجی سپهران راه‌اندازی شود قطعا آنکارا جز مقاصد می‌باشد، پرواز مستقیم به خود اروپا مثلا به مونیخ هدف بزرگتری است که این هواپیمایی در اهداف بلند مدت خود خواهان رسیدن به آن است.

پرواز سپهران به دبی

در اوایل فعالیت هواپیمایی سپهران اولین مسافران خود اهالی استان فارس بودند، چرا که این شرکت را کاملا مطابق با استان خود ونیازمندی‌های آن می‌دانند و با حمایت از این شرکت بومی همواره سعی در پابرجا ماندن آن دارند، چرا که وجود یک ایرلاین تازه در یک استان بدون شک باعث رونق صنعت گردشگری در آن منطقه می‌شود و مردم استان فارس این موضوع را به خوبی درک می‌کنند. اگر بخواهیم بطور خلاصه عملکرد این شرکت را در یک جمله بیان کنیم می‌توان گفت: سپهران علاوه بر حمل و نقل مسافر، به منظور آموزش کارکنان خود کلاس‌های تایپ مهمانداری برگزار می‌کند و خلبانهای سپهران نیز برای خلبانی هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ و دورنیه، آموزش دیده‌اند. گفته می‌شود بیش از ۱۰۰ نفر در تهران با این ایرلاین همکاری می‌کنند. این عمده فعالیت‌های این هواپیمایی تازه تاسیس است.

وارنیه سپهران

سخن آخر در باب شرکت هواپیمایی سپهران

از مهم ترین مزایای تاسیس یک شرکت هواپیمایی جدید برای یک منطقه این است که صنعت توریسم در آن منطقه بسیار رونق پیدا می‌کند که این موضوع خود اشتغال زایی را برای مردم آن‌جا به همراه دارد، علاوه بر این با حضور یک شرکت هواپیمایی جدید و ایجاد امکان رفت و آمد هوایی به آن منطقه، خیلی از فعالیت‌های انسانی تحت تاثیر قرار می‌گیرد مثل درمان و آموزش، تعامل با دیگر فرهنگ‌ها، امکان برقراری ارتباط بیشتر و ... هواپیمایی سپهران با سن کمی که دارد به خوبی توانسته از پس حل مشکلات اساسی برآید، مثل تامین امنیت  پرواز هواپیمایی سپهران که یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بررسی عمل‌کرد یک شرکت هواپیمایی است، یا گردآوری یک کادر پرواز سپهران که هم جوان هستند و هم دارای تخصص کافی که این خود موضوعی تحسین برانگیز است، همچنین نوع کترینگ این هواپیمایی سپهران بسیار جدید بوده و کاملا از متد روز دنیا استفاده می‌کند، به همین دلیل نمی‌توان گفت چون یک شرکت هواپیمایی جوان است، پس قابل مقایسه با دیگر ایرلاین‌های قدیمی و معتبر نیست، بلکه برعکس در بعضی موقعیت‌ها هواپیمایی سپهران موفق‌تر هم بوده است.

در نهایت شما با داشتن این اطلاعات اکنون یک دید کلی راجع به هواپیمایی سپهران به دست آورده‌اید، پس اگر تصمیم دارید تا با هواپیمایی سپهران یک سفر رضایت بخش داشته باشید کافی است تا با ورود به سایت رسمی هواپیمایی سپهران اقدام به خرید بلیط اینترنتی هواپیمایی سپهران کنید. در هر صورت شما می‌توانید با انتخاب هواپیمایی سپهران برای سفر خود، به این شرکت هواپیمایی جوان یک شانس برای اثبات خوب و کامل بودن خود بدهید که هم تجربه سفر با هواپیمایی جدیدی است و هم این‌که راه را برای ورود این شرکت هواپیمایی به عرصه رقابت صنعت هوایی کشور عزیزمان هموارکرده‌اید.

 ناوگان هواپیمایی سپهران

قطب اصلی هواپیمایی سپهران

قطب اصلی هواپیمایی سپهران که همان فرودگاه بین‌المللی شیراز می‌باشد در واقع خود شامل بخش‌های بسیار متفاوتی است. جالب است بدانید فرودگاه  بین‌المللی شهید دستغیب شیراز بعد از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. به خاطر حضور شرکت هواپیمایی سپهران در این فرودگاه است که احتمال ایجاد رزرو پرواز خارجی سپهران بسیار بالا است چرا که این فرودگاه با پتانسیل بالایی که در صنعت راداری دارد، توان کنترل بالای پروازها را با امنیت بالا را داشته در نتیجه پروازهای خارجی بسیاری در این فرودگاه انجام می‌شود، که بستر لازم را برای هواپیمایی سپهران ایجاد می‌کند تا بتواند پرواز خارجی داشته باشد.

 

دفتر هواپیمایی سپهران در شهر تهران

 

آدرس: تهران، اتوبان آزادگان جنوبی، خروجی فتح شهریار، جنب مجتمع غذایی مائده، شرکت هواپیمایی سپهران

تلفن: ۴۴۹۰۸۳۶۶

فکس:   ۴۴۹۰۸۳۶۵

کدپستی:  ۱۳۸۹۸۱۹۹۷۹

ایمیل: info@sepehranAirlines.com

آدرس سایت: http://www.sepehranairlines.com

 

مشخصات کلی هواپیمایی سپهران

 

  یاتا

   ایکائو

                شناسه

EP

SHI

SHIRAZI     

تأسیس

۲۰ تیر ۱۳۹۵

آغاز فعالیت

۱۱ بهمن ۱۳۹۵

شمار ناوگان

۵ فروند

مقصدها

۶

شعار شرکت

ما بر آنیم که قول کمتری بدهیم ولی بیشتر و

 بهتر از آنچه قول داده‌ایم به وظایف خود عمل کنیم.

دفتر مرکزی

فرودگاه بین‌المللی شیراز، شیراز، ایران

افراد کلیدی

حفظ‌الله آطاهریان

وب‌گاه

http://www.sepehranairlines.com

ایرلاین های دیگر

بلیط هواپیما زاگرس ، بلیط هواپیما ماهان ، بلیط هواپیما آسمان ، بلیط هواپیما کارون ، بلیط هواپیما قشم ایر