هواپیمایی سهند ، خرید بلیط هواپیما سهند

هواپیمایی سهند ، خرید بلیط هواپیما سهند

شاید یکی از ایرلاین‌هایی که بسیار در تاریخ فعالیت خود بالا و پایین داشته است، شرکت هوایی سهند باشد، در زیر تاریخچه کوتاهی از سهند ایرلاین را آورده‌ایم که کمی از این فراز و نشیب مدیریتی آگاه شوید. هواپیمایی سهند یک شرکت حمل و نقل هوایی است که در سال 1388 تاسیس شد ولی به علت بعضی مسائل مدیریتی همواره دچار مشکل بود تا این‌که در سال 1397 مهندس اشکان احمدی با سمت قائم مقام رییس هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی توانست در 6 ماه این ایرلاین را بوسیله بستن قرارداد با هواپیمایی تابان دوباره فعال کند، اما این فعالیت هم دیری نپایید و تنها بعد از به مرحله پرواز در آمدن 2 فروند هواپیمای سهند اختلاف نظری بین مهندس احمدی و مالک شرکت رخ داد که باعث شد مهندس احمدی استعفا دهد. بعد از استعفای مهندس احمدی، این‌بار یکی از معاونان اسبق هواپیمایی کشوری، آقای خداکرمی شروع به راه‌اندازی مجدد ایرلاین سهند نمود. متاسفانه ایشان هم نتوانست در این امر موفق شود، در حال حاضر خلبان احمدیان وظیفه راه اندازی را به عهده گرفته اما سهند ايرلاين همچنان از مهر 1397 هیچ هواپیمایی را عملیاتی نکرده است.

بلیط هواپیما سهند

برای تهیه بلیط هواپیما سهند می‌توانید از چند طریق اقدام کنید:

1. مراجعه به سایت هواپیمایی سهند و خرید بلیط سهند به صورت مستقیم از خود هواپیمایی.
2. مراجعه به سایت کی سفر و خرید بلیط سهند مطمئن همراه با مشاورۀ رایگان و گارانتی قیمت‌ها.
3. خرید از سایر آژانس‌های مسافرتی.

نوجه داشته باشید که بلیط هواپیما سهند را از ارائه منندگان معتبر تهیه کنید تا به دام واسطه‌ها و دلالان بازار گردشگری نیافتید.

سامانۀ فروش آنلاین بلیط و تور کی سفر با حذف واسطه‌ها قدمی مؤثر به نفع خریدار و گردشگر برداشته و فرآیند خرید بلیط هواپیما سهند را به کاری آسان تبدیل کرده است.

شرکت هواپیمایی سهند

چه چیزی باعث می‌شود که شما از میان چندین شرکت هواپیمایی که موجود است، یکی را انتخاب کنید و از آن بلیط تهیه کنید؟ مسلما در مرحله اول اطلاعاتی که از یک شرکت هواپیمایی به شما می‌رسد است که در تصمیم‌گیری اولیه شما موثر است، این‌که یک شرکت هواپیمایی چه سابقه‌ای دارد، چه نوع کادری با چقدر تجربه در آن مشغول کار هستند، چه خدماتی ارائه می‌دهد، ناوگان هواپیمایی آن در چه وضعیتی است و ... اما همیشه تجربه است که باعث می‌شود شما یک موقعیت را دوباره تکرار کنید، اگر هواپیمایی که انتخاب کردید و پرواز با آن‌را تجربه کردید برای شما دلچسب و راضی کننده باشد، قطعا دوباره آن‌را انتخاب می‌کنید، و اگر خلاف این باشد کاملا آن هواپیمایی را از گزینه‌های انتخابی خود حذف می‌کنید، این مقدمه را گفتیم برای این‌که بدانید لازم است قبل از انتخاب بلیط سهند ، حتما اطلاعاتی راجع به هواپیمایی سهند داشته باشید، در این مقاله ما اطلاعات لازم برای انتخاب را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

هواپیمایی سهند فعالیت خود را از یک دهه پیش  آغاز کرده است و رسالت خود را بر امنیت پرواز قرار داده است، به خاطر این موضوع، شروع فعالیت هواپيمايي سهند کمی با تاخیر همراه بوده است. اما چرا سهند هواپيمايي این‌قدر روی امنیت پرواز تاکید دارد؟ هر کسی که می‌خواهد پرواز هوایی انجام دهد، اولین چیزی که به ذهنش می‌رسد امنیت پرواز است، در نتیجه تاکید سهند پرواز روی این موضوع بسیار به‌جا است، برای فهم امنیت پرواز این‌طور گفته شده که: هر عاملی که موجب اختلال در پرواز و آسایش مسافران شود، امنیت پرواز را به خطر می‌اندازد. این عوامل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

عامل انسانی یکی از مهم‌ترین مسائل در امنیت پرواز این است که کادر فنی و هوایی پرواز در اصطلاح کاربلد باشند و در کار خود تجربه کافی داشته باشند، هر خطایی در زمان پرواز می تواند به فاجعه ای بزرگ و جبران ناپذیر تبدیل شود پس انتخاب منابع انسانی کارشناس در پرواز یک مقوله بسیار مهم است.  جالب است بدانید که در استخدام هواپیمایی سهند ، پرسنل هوایی همچون خلبانان و پلیس های امنیت پرواز می‌بایست ۱۱۰ نوع تست روانشناسی و جسمانی را با موفقیت پشت سر بگذارند تا بتوانند استخدام شرکت هواپیمایی سهند شوند.

عامل ماشینی این‌که هواپیمایی که قرار است با آن پرواز کنید چه‌قدر از نظر فنی سالم است و تاییدیه کارشناسان پرواز را گرفته بسیار مهم است، هر اتفاقی در هنگام پرواز که برای هواپیما رخ دهد، مثلا نقص فنی در موتور یا هنگام فرود، می‌تواند منجربه حادثه‌ای هولناک و جبران نشدنی شود.

عامل محیطی هر عاملی که به صورت خارجی در پرواز هواپیما اختلال ایجاد کند، عامل محیطی به حساب می‌آورند، مثل شرایط جوی، ترافیک های هوایی، اختلال در ارتباطات و مشکلات فرود از طرف فرودگاه مقصد.

در نهایت مسافران نیز نقش بسزایی در تامین امنیت پرواز دارند، که بر می‌گردد به مساله بار مجاز و در قسمت قوانین بار مجاز سهند ایر به آن می‌پردازیم.

سهند ایر

هواپیمایی سهند از مدل هواپیماهای بوئینگ EP-SEB 1990  ، EP-SEC 1995  و  EP-SEC 1994  برای ناوگان هوایی خود استفاده می کند، علت آن هم امنیت بالایی است که این هواپیماها در پرواز دارند. در زیر به معرفی و توشیح مشخصات فنی هواپیماهای شرکت سهند پرداخته‌ایم:

بوئینگ EP-SEB 1990 سهند ایر

 این هواپیما در لانگ بیچ آمریکا با شماره سریال 49857 ساخته شد و نخستین پرواز خود را در فوریه 1990 انجام داد. مدتی بعد  با رجیستر D-ALLN به شرکت آلمانی Aero Lloyd تحویل داده شد. سپس به مدت چهار ماه به شرکت مکزیکی Allegro Airlines اجاره داده شد. در دسامبر 1997 نیز مجددا برای مدت کوتاهی توسط شرکت مکزیکی اجاره شد. در 11 اسفند 1388 هواپیما بصورت اجاره برای شرکت سهند آسیا وارد فرودگاه شیراز شد ولی بدلیل عدم اخذ مجوز AOC از سازمان هواپیمایی کشوری، هواپیما موقتا برای فارس‌ایر قشم پرواز کرد تا اینکه از 3 آذر 1389 پروازهایش برای شرکت سهند را آغاز کرد.

این هواپیما از 2 موتور JT8D-219 ساخت پرت اند ویتنی در انتها و دو سوی بدنه و با رانش هر کدام 21000 پاوند استفاده می‌کند.

ـ مدل هواپیما: MD-83

ـ طول هواپیما: 45 متر و 1 سانتی‌متر

ـ عرض هواپیما: 3 متر و 34 سانتی‌متر

ـ عرض کابین: 3 متر و 11 سانتی‌متر

ـ ارتفاع بلندترین نقطه سازه از سطح زمین: 9 متر و 2 سانتی‌متر

ـ دهانه بال: 32 متر و 82 سانتی‌متر

ـ مساحت بال: 112 متر مربع

ـ حداکثر وزن در زمان برخاست: 73000 کیلوگرم

ـ برد پرواز: 4637 کیلومتر

ـ کروی کاکپیت: 2 نفر

بوئینگ EP-SEC 1995 سهند ایر

 این هواپیما به سفارش Alitalia و با شماره سریال 53231 در تأسیسات لانگ‌بیچ آمریکا ساخته شد. نخستین پرواز خود را در مارس 1995 انجام داد و در پایان همان ماه با رجیستر I-DATN به این شرکت تحویل داده شد. در 17 آبان 1389 هواپیما بصورت اجاره برای شرکت سهند آسیا وارد مهرآباد تهران شد. مدتی بعد با توقف فعالیت‌های شرکت سهند آسیا، هواپیما مدتها در فرودگاه مهرآباد پارک شده بود تا اینکه با آغاز تلاش‌ها برای راه‌اندازی مجدد این شرکت، در بهمن 1395 رجیستر ایرانی EP-SEC برای این هواپیما ثبت شد و برای انجام چک و رنگ‌آمیزی به فارسکو اعزام شد. در حال حاضر و تا آغاز فعالیت‌های سهند آسیا این هواپیما به شرکت تابان اجاره داده شده است.

این هواپیما از 2 موتور JT8D-217C ساخت پرت اند ویتنی در انتها و دو سوی بدنه و با رانش هر کدام 20000 پاوند استفاده می‌کند.

 

ـ مدل هواپیما: MD-82

ـ طول هواپیما: 45 متر و 1 سانتی‌متر

ـ عرض هواپیما: 3 متر و 34 سانتی‌متر

ـ عرض کابین: 3 متر و 11 سانتی‌متر

ـ ارتفاع بلندترین نقطه سازه از سطح زمین: 9 متر و 2 سانتی‌متر

ـ دهانه بال: 32 متر و 82 سانتی‌متر

ـ مساحت بال: 112 متر مربع

ـ حداکثر وزن در زمان برخاست: 67800 کیلوگرم

ـ برد پرواز: 3800 کیلومتر

ـ کروی کاکپیت: 2 نفر

بوئینگ EP-SEC 1994 سهند ابر

این مدل از نظر فنی و ساخت و طراحی کاملا شبیه مدل 1995 است، تنها فرق سال ساخت آن‌ها و بعضی تغییرات اندکی است که در طراحی مدل 1995 بکار گرفته شده است.

مقصد های پروازی ایرلاین سهند

بعد از چندسال تعطیلی، هواپیماهای شهر مراغه به سمت تهران در ساعت و روزهای مشخص  پرواز می کند. در واقع در حال حاضر تنها در هواپیمایی سهند ترمینال مهرآباد است که پروازهای هواپیمایی سهند انجام می‌گیرد، آن‌هم فقط به شهر مراغه. در واقع برای پرواز از مراغه به تهران و بالعکس بهترین گزینه استفاده از آژانس هواپیمایی سهند و پرواز از ترمینال پرواز های سهند در یکی از این 2 شهر است.

کلاس های پروازی هواپیمایی سهند

پروازهای سهند در کلاس‌های پروازی زیر ارائه می‌شود:

 • کلاس اکونومی سهند ایر

اکونومی یک واژه فرانسوی به معنی اقتصادی و به صرفه است و در سیستم فروش بلیط هواپیمایی سهند برای بلیط  ارزان قیمت و بصرفه استفاده خواهد شد.  این کلاس امکانات بسیار کمی مانند صندلی‌های معمولی و بسته به نوع هواپیما در ردیف های دو سه دو، دو چهار دو یا سه سه کنار هم هستند را در اختیار مسافران قرار می دهد.

 • کلاس بیزنسی سهند ایر

برای یک سفر طولانی بهتر است که ازکلاس بیزنسی استفاده کنید. امکانات کاملا متفاوتی از کلاس اکونومی دارد. صندلی ها کاملا تاشو، تاشوی زاویه دار که در زاویه های ۱۵۰ یا ۱۶۰ درجه نسبت به سطح کف هواپیما دارند، سیستم های صوتی و تصویری جزو امکانات اصلی این کلاس پروازی هستند. نکته مهم این که قیمت بسیار ارزان تر از فرست کلاس دارد ولی از اکونومی گران قیمت تر است.

 • فرست کلاس سهند ایر

مجلل و لوکس ترین کلاس در پرواز های سهند به حساب می آید و همچنین گران قیمت تر از اکونومی و بیزنس است. وقتی وارد قسمت فرست کلاس شوید حس می‌کنید که وارد یک هتل 5 ستاره که در حال پرواز است شده‌اید. هر صندلی با فضای بزرگ و رعایت حریم شخصی که کلا برای ۲۰ نفر ساخته شده است. همچنین امکاناتی نظیر سیستم های صوتی و تصویری، وسائل تفریحی مخصوص است. صندلی های کابین تک نفره که داخل یک اتاقک قرار گرفته است  با زدن  دکمه به شکل تخت خواب در میاید. امکانات دیگری نظیر لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای و غیره را در اختیار مسافرین قرار می دهد. و درانتها باید یادآور شوم که سايت هواپيمايي سهند تنها کلاس اکونومی و بیزینسی را در اختیار مسافران قرار داده است.

ترمینال شرکت هواپیمایی سهند آسیا در مراغه

در نهایت بد نیست راجع به فرودگاه سهند نیز اطلاعاتی داشته باشیم. ترمینال هواپیمایی سهند در شهر مراغه، یکی از شهرهای بزرگ استان آذربایجان شرقی قرار دارد. فرودگاه مراغه متعلق به هواپیمایی سهند است، و پرواز سهند ترمينال به سمت تهران از این فرودگاه انجام می‌شود. برای تهیه بلیط در شهر مراغه دفتر هواپیمایی سهند وجود دارد که برای شما امکان خرید بلیط هواپیما سهند را فراهم می‌کند، در واقع فرودگاه سهند همان ترمینال پرواز سهند است. اطلاعات فرودگاه شهر مراغه در زیر آمده است:

مشخصات باند فرودگاه مراغه

 • تاسیس: ۱۳۸۸
 • دفتر اصلی: تهران
 • نوع فرودگاه: همگانی
 • کد یاتا: ACP
 • کد ایکائو: OITM
 • ارتفاع از سطح دریا: ۱۳۴۰ متر
 • فاصله هوایی تا تهران: ۵۹۰ کیلومتر؛ معادل یک ساعت پرواز

قوانین حمل بار شرکت هواپیمایی سهند آسیا

گفتیم که برای هواپیمایی سهند امنیت پرواز بسیار مهم است، به همین خاطر مسافران نیز موظف به دانستن قوانین پروازی و بار مجاز هنگام خرید بلیط سهند هستند که در زیر آن‌را آورده‌ایم:

حداکثر بار مجاز  در پرواز سهند

در تمامی کلاس های اکونومی به جز کلاس نرخ Y، هر مسافر اجازه دارد تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان با خود همراه داشته باشد. کلاس نرخی Y یکی دیگر از کلاس‌های پروازی است که حداکثر بار مجاز در آن به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد. همچنین در پروازهای فرست کلاس و تجاری وزن بار مجاز برای هر مسافر ۳۰ کیلوگرم خواهد بود. در تمامی این شرایط، مقدار بار مجازی که می‌توانید با خود به کابین هواپیما ببرید، ۷ کیلوگرم است.

اگر بخواهیم یک قرارداد کلی را در مورد حداکثر بار مجاز در اکثر پروازهای داخلی و خارجی داشته باشیم، به عدد ۳۰ کیلوگرم می‌رسیم. بر اساس قوانین بین‌المللی، حمل چمدان و یا بسته هایی با بیش از ۳۰ کیلوگرم وزن ممنوع است؛ به این علت که حمل بسته های بار و یا چمدان با بیش از ۳۰ کیلوگرم وزن برای سلامتی کارکنان فرودگاه‌ها زیان آور است و بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی مجاز به پذیرش باری بیش از این مقدار نیستند. چمدان یا کیف دستی شما در کابین باید ابعادی در حدود ۵۰ تا ۷۰ سانتی متر داشته باشد.

قوانین بار هواپیما و نرخ اضافه بار در پرواز سهند

چنانچه باری که با خود حمل می کنید بیشتر از میزان مشخص شده ایرلاین باشد، مشمول قوانین اضافه بار هواپیما خواهید شد. در این صورت بر اساس معیارهایی همچون مبدا، مقصد و نوع کلاس پروازی، می‌بایست مبلغی را به عنوان هزینه اضافه بار پرداخت کنید. برای پرداخت این هزینه یا می‌توانید قبل از پرواز و هنگام خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی سهند، در دفاتر فروش بلیط و آژانس‌های هواپیمایی سهند، مقدار اضافه بار خود را گزارش دهید یا اینکه این گزارش را در فرودگاه و هنگام پذیرش بار بپردازید. توصیه ما به شما این است که از راه اول، یعنی در هنگام خرید بلیط هواپیما استفاده کنید زیرا هزینه به مراتب کمتری دارد. به طور میانگین نرخ اضافه بار برای هر کیلوگرم، برابر با یک درصد قیمت کل بلیط در همان مسیر محاسبه می‌شود.

مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و پروازهای داخلی  هواپیمایی سهند

مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی و داخلی بر اساس مسیر هوایی، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی انتخاب شده متفاوت است. وزن بار مجاز در هواپیما از ۲۳ کیلوگرم تا ۵۰ کیلوگرم با توجه به موارد مذکور تغییر می کند. میزان بار مجاز در پروازهای خارجی  متعدد که از فرودگاه امام خمینی به مسیر کشورهای اروپایی و آسیایی پرواز می کنند در هواپیمایی های مشهور ایرانی همچون ایران ایر، ماهان، امارات ایرلاین، قطرایرویز، ترکیش ایرلاین، ایرلاین اتحاد و دیگر شرکت های هواپیمایی بین المللی مشهور به شرح زیر است:

 • پروازهای خارجی با بلیط کلاس اکونومی حداکثر تا ۳۰ کیلوگرم (یک چمدان(
 • پروازهای خارجی با بلیط کلاس بیزینس حداکثر تا ۴۰ کیلوگرم (دو چمدان)
 • پروازهای خارجی با بلیط فرست کلاس حداکثر تا ۵۰ کیلوگرم (دو چمدان(

این مقدار بار مجاز در پروازهایی که به مقصد قاره آمریکا انجام می شوند کمی بیشتر از این مقدار است و در بیشتر هواپیمایی ها تا ۴۶ کیلوگرم است. البته این مقدار برای پروازهای اکونومی است و در پروازهای بیزینس و فرست کلاس تا ۶۴ کیلوگرم افزایش می یابد.

بعضی از ایرلاین های مشهور اروپایی نیز حداکثر وزن بار کمتری برای مسافران در نظر می گیرند و این مقدار در تمام کلاس های پروازی تا ۲۳ کیلوگرم است.

لوازم مجاز برای ورود به کابین هواپیما سهند

حال برویم سراغ یکی از موضوعات مهم در هر پرواز، آن هم اینکه چه لوازمی را می توان به هواپیما برد؟ از جمله بارهایی که به عنوان لوازم مجاز در هواپیما محسوب می شوند می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدارک ضروری سفر از قبیل گذرنامه
 • کیف پول، کارت اعتباری، چک پول، پول نقد، کارت شناسایی
 • داروهای مورد نیاز مسافر با مجوز پزشکی
 • عینک های آفتابی و یا طبی
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • لوازم الکترونیکی از قبل تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت، دوربین
 • غذای کودک و لوازم بهداشتی مورد نیاز

لوازم ممنوعه در هواپیما سهند

وسایلی که ورود آن‌ها با کابین هواپیما مجاز نیست لوازم نوک تیز یا لبه تیز از قبیل ناخن گیر، قیچی، چاقو، سوهان ناخن و ابزار مغناطیسی است. علاوه بر این، به همراه داشتن هر نوع مایعات، از قبیل آب معدنی، انواع نوشیدنی، ژل مو، خمیر دندان، کرم ها، ترکیبی از مایعات و جامدات، عطر و هر نوع اسپری، به داخل کابین هواپیما  اکیداً ممنوع است. آیا بردن عطر به کابین مجاز است؟ بله. در صورتی‌که عطر خود را به صورت بسته بندی از فریشاپ فرودگاه (Free Shop) تهیه کرده باشید، مانعی برای ورود آن وجود ندارد.

نکات مهم و مقررات حمل بار مسافر هواپیما سهند

 • در صورتی که اشیاء باارزش و گرانقیمت مثل پول، لپتاپ، جواهرآلات، اسناد و مدارک و … همراه خود دارید بهتر است آن را به عنوان بار همراه به داخل کابین ببرید و از تحویل آن به قسمت بار خودداری کنید.
 • هنگامی که بار خود را به قسمت پذیرش بار تحویل می دهید برچسبی حاوی مشخصات شما روی آن چسبانده می شود. این برچسب به منزله هویت چمدان شماست، بنابراین تا پایان سفر از کندن آن خودداری کنید.
 • بر اساس مقررات سازمان هواپیمایی کشور، ورود هرگونه حیوان زنده به داخل کابین هواپیما ممنوع است.حمل حیوان زنده باید از طریق انبار بار هواپیما و براساس مقررات یاتا صورت گیرد و علاوه بر آن، قوانین دولت کشورهای مقصد و ترانزیت باید مد نظر قرار گرفته شود. همچنین حمل حیوانات زنده مستلزم پرداخت هزینه است.
 • کالاهای خطرناک به اقلام و مواردی گفته می شود که سلامت و ایمنی مسافران یا هواپیما را به مخاطره می اندازد. حمل اینگونه اقلام با توجه به دستورالعمل های سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و انجمن شرکت های هواپیمایی (IATA) بوده و حمل این اقلام در داخل جامه دان و یا کیف دستی مسافرین اکیداً ممنوع است.

پرواز سهند

با اطلاعاتی که به دست آورده‌اید اکنون می‌توانید برای رزرو بلیط سهند تصمیم بگیرید، اطلاعات تکمیلی هواپیمایی سهند را در جدول زیر آورده‌ایم:

 

هواپیمایی سهند

تأسیس

اسفند ۱۳۸۸

کد یاتا

DH

کد ایکائو

IRS

دفتر اصلی

تهران، ایران

 

هواپیمائی سهند حوزه فعالیت: خطوط هواپیمائی

 نشانی : تهران ، خیابان دکتر بهشتی ـ خیابان وزراء ـ پلاک ۳۳۷ ـ طبقه اول تلفن : ۰۲۱-۸۸۷۱۶۲۹۸ - ۸۸۷۱۰۰۰۲ آدرس مشترک: فتح‌المبین، طریق‌القدس، نوح

 

هواپیمایی سهند رزرو بلیط

برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما سهند را رزرو کنید، یعنی در واقع به انجام رزرو بلیط هواپیما سهند موفق شوید، 2 راه وجود دارد، اول اینکه با رجوع به دفاتر فروش بلیط هواپیمایی سهند برای  هواپیمایی سهند رزرو بلیط اقدام کنید، سپس با در دست داشتن بلیط برای پرواز به هواپیمایی سهند ترمینال بروید، البته شما می‌توانید با استفاده از هواپیمایی سهند تلفن نیز این‌کار را انجام دهید، اما راه دومی هست که بسیار ساده تر است، و آن استفاده از اینترنت برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سهند است، کافی است شما در سایت شرکت هواپیمایی سهند وارد شده و قسمت فروش اینترنتی بلیط هواپیما سهند را پیدا کنید، در آن‌جا شما به راحتی می‌توانید با دیدن قیمت بلیط‌های هواپیمایی کاسپین اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی سهند کنید، ممکن است شما به سایت هواپیمایی سهند آشنا نباشید، در این‌صورت کافی است که عباراتی مثل خرید آنلاین بلیط هواپیمایی سهند یا سایت فروش بلیط هواپیمایی سهند را در جستجوگر گوگل وارد کنید تا اتمام سایت‌های مرتبط با خريد اينترنتي بليط هواپيمايي سهند برای شما نمایش داده شود، در این صورت با ورود به یکی از این سایت‌ها شما به راحتی می‌توانید به خرید آنلاین بلیط هواپیما سهند بپردازید.

سخن آخر در باب هواپیمایی سهند

هواپیمایی سهند ایرلاین بسیار جوان و تازه کاری است که فقط پرواز تهران مراغه و بالعکس را ساپورت می‌کند، اما نکته مثبتی که درباره آن وجود دارد این است که این ایرلاین بسیار زیاد به امنیت پرواز و آسایش مسافران اهمیت می‌دهد، تا جایی که تنها از 3 عدد هواپیما برای ناوگان هوایی خود استفاده کرده است، 3 عدد هواپیمایی که از نظر استانداردهای امنیتی و پروازی در سطح بسیار بالایی هستند که این خود توجه ویژه این ایرلاین را به این موضوع نشان میدهد. امیدواریم که این ایرلاین با پیشرفت‌هایی در آینده بتواند بهترین امنیت پرواز را در سطح ایرلاین‌های داخلی ارائه دهد و پروازهای زیادی را ساپورت کند.

 

ایرلاین های دیگر

بلیط هواپیما آتا ، بلیط هواپیما ایران ایر تور ، بلیط هواپیما ساها ، بلیط هواپیما قشم ایر ، بلیط هواپیما کاسپین ، بلیط هواپیما کیش ایر