هواپیمایی اترک ، خرید بلیط هواپیما اترک

هواپیمایی اترک ، خرید بلیط هواپیما اترک

در هر انتخابی مسلما با در اختیار داشتن دانش بیش‌تر، بهتر می‌توان تصمیم گرفت. علم بیش‌تر کار را برای داوری بهتر عقل هموار می‎کند. هنگامی‌که اطلاعات کامل‌تری داشته باشیم تصمیمات مناسب‌تری می‌گیریم. مخصوصا در رفتار اقتصادی خود می‌توانیم بهتر عمل کنیم و از سود بیش‌تری منتفع شویم. انتخاب ایرلاین هم از این قاعده مستثنی نیست. ما در این مقاله قصد داریم به ایرلاین اترک بپردازیم تا با یکی از ایرلاین‌های ایران آشنایی بیش‌تری پیدا کنید. امیدواریم راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشد و شما سروران بنا بر نیازتان انتخاب بهتری را داشته باشید.

شرکت هواپیمایی اترک

شرکت هواپیمایی اترک   (یاتا: AK ، ایکائو: ATR) که یک شرکت هئاپیمایی تازه تاسیس محسوب می‌شود، در سال 1391 با اخذ کلیه مجوزهای داخلی و بین المللی رسما فعالیت خود را شروع کرد. شرکت هواپیمایی اترک یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران می‌باشد و ناوگان هئاپیمایی اترک در حال حاضر شامل ۳ فروند هواپیمای ایرباس ای۳۲۰ است. همچنین، دو فرودگاه مهرآباد و بجنورد قطب‌های اصلی و فرودگاه‌های مشهد و کیش شهرهای کانونی هواپیمایی اترک هستند. البته دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی اترک در شهرک اکباتان تهران قرار دارد و آماده‌ی پذیرش مراجعین است.

شرکت هواپیمایی اترک علی رقم داشتن مجوز برای پروازهای داخلی و خارجی، در حال حاضر فقط دارای پروازهای داخلی است.

ایمنی شرکت هواپیمایی اترک

 با توجه به اینکه موضوع ایمنی پروازها اولویت اصلی شرکت هواپیمایی اترک قرار دارد، لذا شرکت هواپیمایی اترک ادعا می‌کند که از حداکثر توان خود در به کارگیری نیروهای فنی و متخصص استفاده می‌کند. در سایت هواپیمایی اترک آمده است که :

"شركت هواپیمایی اترک برای تحقق ماموریت خود از همكاراني توانمند و خبره بهره می برد. بخش اعظمی از سرمایه های انسانی این شرکت  تحصیلات دانشگاهی و مدارک علمی از مراجع معتبر دارند. در عین حال شرکت در جهت افزایش انگیزه نوآوری، به ترغیب نیروهای انسانی شرکت برای آشنایی با دانش روز دنيا می پردازد. تجمع نيروهاي جوان در كنار نيروهاي باتجربه باعث شده تا شرکت به منبعی گرانبها از خلاقیت دست یابد و همواره آماده پذیرش ایده های جدید باشد."

مسلما استفاده از کارکنان متخصص و با دانش روز و در دنیای کنونی از الزامات کسب و کار به شمار می‌رود. دنیایی که با این همه سرعت در حال رشد و توسعه است و مرزهای دانش در آن با سرعت بیشت‌تری از زمان تغییر می‌کنند دیگر شرکت هایی که ثابت بمانند از گردونه‌ی رقابت کنار نخواهند رفت. به نظر می‌رسد که شرکت هواپیمایی اترک مثل بسیاری از شرکت‌های موفق علم به این موضوع پیدا کرده است. حال بایستی منتظر ماند که در عمل چقدر به این دانسته‌ها پایبند است.

البته در این 7 سال (1391 تا شهریور 1398)  سه حادثه برای ایرلاین اترک رخ داده است. این سه حادثه که در سال‌های 93 ، 94 ، 95 رخ داده‌اند خوشبختانه خیلی جدی نبوده‌اند و به کسی آسیب جدی وارد نشده‌است. البته انصافا باید اعتراف کرد چنین حوادثی البته طبیعی محسوب می‌شوند و تقریبا برای تمام ایرلاین های ایران اجتناب‌ناپذیر هستند.

در مورد نوع هواپیماهای ایرلاین اترک نیز باید گفت که به علت نوع پروازها و سایر شرایط، ایرلاین اترک هواپیماهای ایرباس A320 را جهت خدمات‌دهی به مسافران انتخاب کرده‌است. 

شرکت هواپیمایی اترک در معرفی خود اشاره کرد که سودآوری، خلاقيت و نوآوري رضايت ذینفعان، درستكاري، صداقت، مسئوليت پذيري، احترام به ارزش هاي فرهنگي، عدالت اجتماعي و کار تیمی ارزش‌های شرکت هواپیمایی اترک را تشکیل می‌دهند.

سایت هواپیمایی اترک

آدرس اینترنتی http://www.atrakair.com/ شما را سایت هواپیمایی اترک می‌رساند. سایت هواپیمایی اترک یکی از اصلی‌ترین مراجع آشنایی با هواپیمایی اترک است. سایت هواپیمایی اترک بخش‌های گوناگونی دارد و شامل موارد مختلفی از جمله مسیرهای پروازی، آشنایی با هواپیمایی اترک ایر، آدرس دفاتر فروش، قوانین و ... است.

یکی از مواردی که در سایت هواپیمایی اترک قرار دارد بخش رسیدگی به شکایات است. با ورود به بخش ارتباطات، مسافران می‎‌توانند پس از درج مشخصات خود، شکایات خود را به اطلاع این شرکت برسانند.

 

هواپیمایی اترک ایر

هواپیمایی اترک ایر سعی کرده که  باایجاد آپشن‌ها و خدمات منحصر به فرد خود، رضایت هر چه بیش‌ترمسافران را کسب کند. در همین راستا یکی از کارهایی که هواپیمایی اترک ایر انجام می‌دهد، پذیرایی  ویژه از مسافران حین پرواز است. بر اساس مسیر پروازی هواپیمایی اترک ایر یا محیط کابین و ساعات روز، مسافران با سرویس های مختلفی شامل غذای گرم، ساندویچ های گرم وسرد یا میان وعده های سبک پذیرایی می شوند. مسافران می توانند انتخابی از نوشیدنی های گرم وسرد، همراه غذای خود داشته باشند که شامل آبمیوه و نوشیدنی سبک در طول پرواز می باشد.  هواپیمایی اترک ایر جهت ارائۀ بالاترین و بهترین خدمات، علاوه بر رعایت استانداردهای بین المللی در پرواز، خود را ملزم به مرتفع نمودن تمام انتظارات مسافران می داند. وعده های غذایی هواپیمایی اترک ایر از دستور العمل های ویژه و تکنیک های فرآوری در آشپزی و چاشنی دهی پیروی می‌کند.

در کلاس بیزنس هواپیمایی اترک ایر با توجه به  ساعات پرواز،  غذاهای مختلف وسالمی را طبخ و آماده می‌کنند. تنوع در غذاها انتخاب را به مسافران هدیه می‌دهد و رضایت را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. همچنین علاوه بر انتخاب سر آشپز، پذیرائی با اردورها، انواع شیرینی ونان، همراه با میوه های فصلی و پنیرهای گوناگون، قهوه وچای های متفاوت یا شکلات داغ و بستنی، برای مسافران تجربه ای شگفت انگیز را در هواپیمایی اترک ایر رقم می‌زند.

در کلاس اکونومی هواپیمایی اترک ایر نیزغذایی که سرو می‌شود از نظر کیفی و کمی در سطح خوبی برخوردار است. در این مورد هم غذاها به گونه ای تزیین می‌شوند که هم چشم نواز وهم ضامن سلامتی مسافران هواپیمایی اترک ایر باشد.

در پایان این بخش لازم است خاطر نشان کرد که هواپیمایی اترک ایر  تنوعی کم‌نظیر از غذاهای خاص دارد. غذاهایی چون غذای هندی، غذای دریایی، غذای کم نمک، غذای گیاهی( لاکتو اوو)، غذای گیاهی هندی- آسیایی، غذای دیابتی، غذاهای فاقد گلوتن ، غذاهای فاقد لاکتوز، غذا با کلسترول پایین، غذای کم چرب و غیره در فهرست غذایی هواپیمایی اترک ایر قرار می‌گیرند. این غذاها بنا بر نیاز افراد مختلف و با در نظر گرفتن امکان بیماری‌های مختلف هریک از مسافران هواپیمایی اترک ایر در نظر گرفته شده‌اند.

شما اگر مسافر هواپیمایی اترک ایر باشید در این صورت می‌توانید غذای ویژه‌ی خود را (غذاهای رژیمی یا دیابتی) 36 ساعت، قبل از پرواز اترک سفارش دهید. در ضمن  شما می توانید در هنگام رزرو بلیط هواپیما اترک خود، سفارش غذای مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی یا به صورت آنلاین نیز ثبت کنید. لازم به ذکر است که این سفارشات فقط یک بار انجام می گیرد و تغییرات بعدی امکان‌پذیر نخواهد بود. همچنین غذای کودکان نیز که  به راحتی قابل تشخیص است باید گفت که  این غذاها فاقد موادی چون ماهی، گوشت با استخوان، خشکبار، دانه گیاهان وغذاهای چاشنی دار هستند.

 

بلیط هواپیما اترک

 برای خرید بلیط هواپیما اترک می‌توان به چند صورت اقدام کرد:

 روش اول مراجعه حضوری به دفتر مرکزی یا دفاتر مستقر در فرودگاه‌ها یا برخی آژانس‌ها و خرید حضوری بلیط هواپیما اترک است.

همچنین می‌توان به صورت غیرحضوری و با تماس تلفنی این کار را انجام داد. همه روزه از ساعت 8 صبح تا 15 با تماس با شماره‌ی47201112 می‌توان اقدام به خرید تلفنی بلیط هواپیما اترک کرد.

 اما آنچه امروزه بیش از همه مورد توجه عموم مردم است خرید آنلاین بلیط اینترنتی است. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی اترک شما می‌توانید در سایت هواپیمایی اترک مراجعه فرمایید. همچنین سایت‌های دیگری وجود دارند که اقدام به فروش بلیط آنلاین انواع شرکت‌ها می‌کنند که بلیط هواپیما اترک نیز یکی از آنان است.

 

ایرلاین اترک

ایرلاین اترک دارای  فروند هواپیمای ایرباس A320  است. این هواپیما که یکی از پرکاربردترین هواپیماهای ایرلاین های ایران از جمله ایرلاین اترک به شمار می‌رود. در این قسمت سعی می‌کنیم تا این هواپیمای نام‌آشنا ایرلاین اترک را به شما معرفی کنیم.

مدل ایرباس A300 نه تنها به خاطر اينكه يك موفقيت تجاری در كار خودش كسب كرده مشهور و مهم است  بلكه اولين طرح اروپایی در زمینه هواپیماهای مسافربری پهن‌پیکر پس از جنگ جهانی است که به همسن خاطر برای کارخانه سازنده و همچنین قاره اروپا یک موفقیت محسوب می‌شود.

چهار شرکت از کشورهای اسپانیا، فرانسه، آلمان و انگلیس در اواخر دهه 1960 به هم پيوستند. این اجتتاع سببب شد صنایع ایرباس با هدف ساخت هواپیمایی دو موتوره با ظرفیت 300 نفر به منظور پر كردن بازار پهن‌پیکرها به وجود آوید.این ایرباس که به جت باریک پیکر مشهور است در سال 1988 معرفی شد. قیمت این ایرباس به طور میانگین 100 میلیون دلار می‌باشد.

ایرباس در سال ۲۰۱۰ سری جدیدی از هواپیماهای ای ۳۲۰ را با نام خانواده ایرباس ای ۳۲۰ نئو معرفی کرد که  از نظر مصرف سوخت وضعیت بهتری دارد. ایرباس ای۳۲۰  دو موتور توربوفن در زیر دو بال خود دارد و ماکزیمم یا حداکثر سرعت این هواپیما کیلومتر بر ساعت است. این هواپیما که در محدوده‌ی پرواز ۵۱۸۵ حرکت می‌کند دارای سازه‌ای با مواد کامپوزیت مانند فیبرهای آرامید ، شیشه و کربــــــن و همچنین پلاستیک فشرده است که نخستین هواپیمای زیر صـوت با سازه کامپوزیتی به شمار می‌رود.

 

توصیه های ایمنی ایرلاین اترک

 • با توجه به اینکه الزما موارد ایمنی تمام شرکت ه از جمله ایرلاین اترکا یکسان نیست، اکیدا توصیه می‌گردد که با دقت بیشتری به فرامین و تذکرات مهمانداران ، توجه فرمائید. از این رو به کارگیری این دستورالعمل ها در زمان سانحه، می‌تواند ضامن حفظ جان شما باشد.
 • هنگام  پرواز اترک (حتی در زمان خاموش بودن چراغ کمربندها)، خصوصاً در زمان مواجهه با تکان های هوائی، کمربند ایمنی خود را همواره بسته نگه دارید و از باز کردن بپرهیزید.
 • فراموش نکنید که مهمانداران ایرلاین اترک آموزش های لازم برای مواجهه با شرایط بحران را دیده‌اند و از تجربه کافی برخوردارند لذا با آنها همکاری کنید.
 • در زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، تا توقف کامل هواپیما ایرلاین اترک در پارکینگ اصلی و همچنین باز شدن دربهای خروج، حتی الامکان از صندلی خود بلند نشوید. زیرا حرکات ناگهانی هواپیما اترک ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به شما بزند.
 • در تمام طول پرواز اترک ، درب محفظه های بالای سر خود را به دقت بازرسی کنید که آیا باز هستند یا بسته؟ چراکه امکان جابجائی اشیاء داخل آن وجود دارد و ممکن است برای شما خطرآفرین باشد.

 

قوانین و مقررات هواپیمایی اترک

 • شرایط حمل و نقل و سایر خدمات مرتبط و مسئولیت شرکت هواپیمایی اترک و محدودیت های آن، تابع قوانین و مقررات قابل اعمال حمل و نقل هوایی است.
 • کلیه عملیات خرید بلیط هواپیما اترک در سایت هواپیمایی اترک مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.
 • خرید بلیط هواپیما اترک در وب سایت هواپیمایی اترک تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب ممکن است.
 • تمام زمان‌های درج‌شده در بلیط هواپیما اترک به وقت محلی است.
 • مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات نادرست در قسمت شماره ملی در فرآیند خرید بلیط هواپیما اترک به عهده مسافر خواهد بود.
 • ​​در خرید بلیط هواپیما اترک ( پرواز داخلی اترک ) برای مسافر غیر ایرانی، به جای شماره ملی بایستی شماره پاسپورت در قسمت مربوطه در حین فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما اترک ثبت شود.
 • مسافر مجاز به حمل بار همراه و غیر همراه، به میزان ذکر شده در بلیط هواپیما اترک است. حمل هر گونه بار با وزن مازاد درحین پرواز اترک با پرداخت هزینه اضافه بار و بر طبق شرایط و رویه های جاری شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین صورت می گیرد.
 • با توجه به تبعات مالی و امنیتی، به مسافرین محترم اکیداً توصیه می گردد از پذیرفتن بار سایر مسافرین یا افراد و تحویل آن به شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین خودداری فرمایید. چراکه در این صورت مسئولیت‌های حقوقی و کیفری برعهده‌ی تحویل دهنده‌ی بار خواهد بود.
 • مسافر متعهد می گردد از تحویل هر گونه بار حاوی کالای ممنوعه و یا خطر ناک (بر طبق قوانین و مقررات ملی و بین المللی هوانوردی و رویه های جاری شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین ) و هرگونه باری که ایمنی و امنیت پروازاترک ، هواپیما، افراد و یا اموال موجود در هواپیما را به مخاطره می اندازد، اکیداً خودداری نماید.
 • شرکت هواپیمایی اترک حق دارد از پذیرش هر گونه بار و کالایی که به تشخیص شرکت هواپیمایی اترک غیر استاندارد و یا مخاطره آمیز است، خودداری کند.
 • بازگشت وجه بلیط هواپیما اترک تابع مقررات بین بانکی از 24 ساعت تا 72 ساعت طول می‌کشد.
 • در زمان تاخير بيش از دو ساعت و يا ابطال پرواز اترک توسط شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین ، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز پس از تماس با واحد خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی اترک ، شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین موظف به پرداخت کل قیمت بلیط هواپیما اترک است.
 • پرواز هواپیما به خاطر تأخیر یا عدم حضور مسافر، به تعویق نخواهد افتاد. مسافران باید دو ساعت قبل از پرواز اترک در پروازهای داخلی و سه ساعت قبل از پرواز اترک در پروازهای خارجی، در فرودگاه حاضر باشند.
 • ​​کلیه پروازهای خارجی هواپیمایی اترک از فرودگاه بین المللی امام خمینی و پروازهای داخلی از هواپیمایی اترک ترمینال 4 فرودگاه مهر آباد صورت می‌گیرد.
 • در صورت تغییر برنامه پرواز اترک از جانب شرکت هواپیمایی اترک ، ایرلاین اترک مورد نظر موظف به اطلاع رسانی به مسافران است.
 • آخرین زمان برای تغییر تاریخ و​ کنسل نمودن بلیط هواپیما اترک در پروازهای داخلی و خارجی حداکثر چهار ساعت قبل از ساعت پرواز است.
 • ​در کلیه پرواز های هواپیمایی اترک (داخلی و خارجی)، قوانین تغییر تاریخ،کنسلی بلیط هواپیما اترک و حداکثر بار مجاز با توجه به کلاس نرخی متغیر می باشد. برای اطلاع از قوانین مذکور بعد از جستجو و انتخاب پرواز اترک به قسمت "قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما اترک " در جدول تفکیک قیمت موجود در سایت هواپیمایی اترک توجه فرمایید.​​
 • هرگونه تغییر در پرواز اترک داخلی مشمول جریمه می‌شود و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی خواهد بود.
 • بلیط های بدست آمده از طریق خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی اترک صرفا از وب سایت هواپیمایی اترک قابل استرداد است. همچنین تغییر تاریخ یا کنسلی بلیط هواپیما اترک فقط بایستی از طریق وب سایت  هواپیمایی اترک انجام گیرد.
 • پس از کنسل نمودن بلیط هواپیما اترک ، مبلغ آن به صورت اتوماتیک به حسابی که وجه بلیط هواپیما اترک خریداری شده ، از آن پرداخت شده ، باز می‌گردد.
 • مسافر نوزاد کمتر از دوسال، مسافر خرد سال بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیشتر از دوازده سال محسوب می‌شود. در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، مسافر پذیرش نخواهد شد و مسئولیت آن بر عهده شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین نخواهد بود.
 • بهای تمام شده بلیط هواپیما اترک نوزاد 10 درصد بلیط  هواپیما اترک بزرگسال و بهای تمام شده بلیط هواپیما اترک خردسال 75 درصد خواهد بود.
 • به همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم های باردار و نوزادان کمتر از 7 روز و بیمارانی که برای پرواز مشکل دارند، هنگام سوار شدن به پرواز ضروری می باشد.
 • بیماران بایستی داروهاي مورد نياز خود را در طول سفر و در داخل كيف دستي خود با خود به داخل کابین هواپیما اترک بیاورند.
 • بلیط هواپیما اترک قابل انتقال به غیر نیست و شرایط ذکر شده در بلیط هواپیما اترک به منزله مفاد قرارداد بین شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین و مسافر می‌باشد. صدور بلیط هواپیما اترک توسط شرکت هواپیمایی اترک برای مسافر، به معنی قبولی تمام شرایط مندرج در بلیط هواپیما اترک است. همچنین در صورت خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی اترک و یا خرید خضوری و الفنی بلیط هواپیما اترک ، قوانین و مقررات و رویه های جاری شرکت هواپیمایی اترک ایرلاین از سوی مسافر تایید می‌شود.
 • کاربران گرامی در صورت تغییر شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک به منظور اصلاح آن به قسمت بروز رسانی اطلاعات پروفایل سایت هواپیمایی اترک مراجعه فرمایید.

موارد مذکور از سایت هواپیمایی اترک گرفته شده‌اند. البته به نظر می‌رسد که این موارد جانب دارانه و بیش‌تر مربوط شرکت هواپیمایی اترک هستند. مسافران نیز حقوق بسیاری دارند که شما می‌توانید از آن‌ها آگاهی پیدا کنید. درقسمت زیر ما سعی می‌کنیم چند مورد از اهم این حقوق را خدمت شما خوانندگان عزیز اعلام نماییم:

 • كليه مسافرين به صورت يكسان از خدمات شركت هاي هواپيمايی از جمله ایرلاین اترک بهره‌مند مي‌باشند و نبایستی تبعیضی بین آن‌ها اعمال شود .
 • در صورتي كه علی رقم داشتن بلیط هواپیما اترک ، شركت هواپيمايی اترک ایر از پذيرش مسافر به لحاظ محدوديت هاي شركت حمل كننده اعم از بازرگاني، فني و يا عملياتي امتناع نمايد. در اين صورت هواپیمایی اترک موظف به استرداد وجه و همچنين ارائه يک بليط هواپیما اترک رايگان مشابه از لحاظ مسير و كالس پروازي به مسافر مي‌باشد. همچنين درصورت انتقال مسافر توسط ساير خطوط هوائي، اين امربدون پرداخت هزينه و يا مابه التفاوت توسط مسافر و يا خسارت توسط شركت های هواپيمايی انجام خواهد پذيرفت.
 • اگر ابطال پرواز از زمان خريد بليط هواپیما اترک تا يک هفته قبل از انجام پرواز  اترک باشد، در اينصورت شركت هواپیمایی اترک موظف به استرداد كامل قیمت بلیط هواپیما اترک است.
 • اگر ابطال پرواز از شش روز تا 24 ساعت قبل از انجام پرواز  اترک باشد، در اين صورت ایرلاین اترک موظف است به صورت كامل وجه بلیط هواپیما اترک را به مسافران بپردازد.
 • در صورت تأخير در تحويل جامه دان و بار همراه، باید مسافران حداكثر ظرف مدت 21 روز نسبت انجام مراتب بصورت كتبي به شركت هواپیمایی اترک ایر اقدام فرمايند.
 • برای تأمين تسهيلات رفاهي و ايمني مسافرين توانخواه، شرکت هواپیمایی اترک ایر در چارچوب دستورالعمل هاي تخصصي مربوطه اقدامات لازم را در ارائه خدمات مناسب و رايگان معمول خواهند نمود.
 • در صورت تهیه بلیط هواپیما اترک با قیمت بالاتر از نرخ های مصوب شرکت اترک ایر می‌توان مراتب را سریعاً از طریق سایت هواپیمایی اترک و یا سامانه پیامکی شکایت اطلاع رسانی کرد. برای اطلاع از سقف مجاز قیمت های بلیط هواپیما اترک به سایت هواپیمایی اترک رجوع کنید.
 • مسافران در صورت فقدان و يا آسيب‌ديدگي جامه‌دان و بار همراه، لازم است، بلافاصله قبل از ترک فرودگاه گزارش و ليست محتويات آن را به شركت هواپیمایی اترک ایر ارائه فرمايند.

 

مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی اترک

هواپیمایی اترک قصد دارد تا با توسعه مسیرهای پروازی در حوزه حمل و نقل هوایی پوشش خود را بیش‌تر کند و ایرلاین اترک ایر را گسترش دهد. از این رو کارشناسان شرکت هواپیمایی اترک سعی می‌کنند تا مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی اترک را افزایش دهند. اما در حال حاضر مسیرهای زیرلیست پرواز اترک را تشکیل می‌دهند.

 

مبدا پرواز اترک

مقصد پرواز اترک

بلیط هواپیما اترک از تهران

بلیط هواپیما اترک به بجنورد، بوشهر، مشهد

بلیط هواپیما اترک از مشهد

بلیط هواپیما اترک به تهران، کرمانشاه، آبادان، کیش، قشم، تبریز،اصفهان، اهواز

بلیط هواپیما اترک از اصفهان

بلیط هواپیما اترک به مشهد، قشم

بلیط هواپیما اترک از بجنورد

بلیط هواپیما اترک به تهران

بلیط هواپیما اترک از بوشهر

بلیط هواپیما اترک به تهران

بلیط هواپیما اترک از اهواز

بلیط هواپیما اترک به مشهد

بلیط هواپیما اترک از قشم

بلیط هواپیما اترک به تهران، مشهد، اصفهان

بلیط هواپیما اترک از کرمانشاه

بلیط هواپیما اترک به مشهد

بلیط هواپیما اترک از آبادان

بلیط هواپیما اترک به مشهد

بلیط هواپیما اترک از تبریز

بلیط هواپیما اترک به مشهد

 

تصویر

ارتباط با شرکت هواپیمایی اترک

برای ارتباط با شرکت هواپیمایی اترک راه‌های متعددی وجود دارد.

 

دفتر مرکزی اترک ایرلاین

اصلی‌ترین راه ارتباطی این ایرلاین را باید دفتر مرکزی آن دانست. برای ارتباط با دفتر مرکزی اطلاعات زیر را خدمت شما عزیزان قرار می‌دهیم.

آدرس: تهران، ابتدای شهرک اکباتان، خیابان شهید نفیسی، پلاک 3، ساختمان اترک

تلفن  : 47201252(21)98+

فکس  : 44669177(21)98+

پست الکترونیکی   PR@ATRAKAIR.COM

 

برای ارتباط با واحدهای مختلف نیز با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 

واحد مالی ایرلاین اترک

ACC@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201242 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

منابع انسانی هواپیمایی اترک ایر

HR@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201253 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

تضمین کیفیت هواپیمایی اترک ایر

QA@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201281 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

عملیات پروازی هواپیمایی اترک ایر

OPERATIONS@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201351 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

فنی و مهندسی هواپیمایی اترک ایر

ENGINEERING@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201232 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

معاونت بازرگانی شرکت هواپیمایی اترک ایر

VP@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201311 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

دفتر مدیرعامل شرکت هواپیمایی اترک ایر

CEO@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201341 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

فروش بلیط هواپیمایی اترک ایر

SALES@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201111-2 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

فناوری اطلاعات و ارتباطات هواپیمایی اترک

IT@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201165 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

رسیدگی به شکایات هواپیمایی اترک ایر

VOC@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201312 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 

روابط عمومی هواپیمایی اترک ایر

PR@ATRAKAIR.COM

تلفن: 47201252 (21)98+

نمابر: 44669177 (21)98+

 همچنین در شهرهای تهران، بوشهر، مشهد و کیش  هواپیمایی اترک ترمینال دارد. شماره تماس این واحدها به شرح زیر است:

 

دفتر تهران اترک ایرلاین

THR.STATION@ATRAKAIR.COM

تلفن: 44665303 (21)98+

نمابر: 44665733 (21)98+

 

دفتر مشهد ایرلاین اترک

MHD.STATION@ATRAKAIR.COM

تلفن: 3400332 (511)98+

نمابر: 3400333 (511)98+

 

دفتر کیش هواپیمایی اترک ایرلاین

KIH.STATION@ATRAKAIR.COM

تلفن: 4440860 (764)98+

نمابر: 4440860 (764)98+

 

دفتر بوشهر ایرلاین اترک

BUZ.STATION@ATRAKAIR.COM

تلفن: 3543888 (771)98+

ایرلاین های دیگر

بلیط هواپیما معراج ، بلیط هواپیما سپهران ، بلیط هواپیما سهند ، بلیط هواپیما ایران ایر تور ، بلیط هواپیما آتا