پرواز تهران گرگان

اگر می‌خواهید آگاهانه بلیط خود را انتخاب کرده و اطلاعات ضروری مرتبط با بلیط را به دست آورید نیازمند آشنایی با کلاس‌های مختلف پروازی هستید. روش‌هایی که مسئولان شرکت‌های هواپیمایی برای تهیه قیمت بلیط‌ها استفاده می‌کنند تا حدودی پیچیده است اما فروش بلیط‌هایی در کلاس‌های مختلف یک روش کسب درآمد است. شاید در همین ابتدا برایتان سؤالی پیش آید که کلاس‌های پروازی چه چیزی هستند. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت که در یک هواپیما هر یک از صندلی‌ها بر اساس کلاس‌های هواپیمایی، قیمت‌ها و قوانین خاص خود را دارند و به تمام این کلاس‌ها کدهای خاصی اختصاص داده می‌شود که این کدها در برخی شرکت‌های هواپیمایی یکسان و برخی کدها بسته به شرکت‌های هواپیمایی متفاوت هستند. از کلاس‌های پروازی که بگذریم، موضوع دیگری که بسیار مهم است و آسایش مسافران را فراهم می‌کند قوانین مربوط به پروازهای داخلی است. در آیین‌نامه حقوق مسافری، قوانینی در رابطه با حقوق مسافر حین پذیرش در فرودگاه، نرخ بلیط و حقوق مسافر حین و بعد پرواز نوشته‌شده که این قوانین در تمامی کشورها اجرا می‌شوند. هدف اصلی تمامی شرکت‌های هواپیمایی از اجرای قوانین، تضمین حقوق مادی و معنوی و حفظ شان و منزلت مسافران است. با کی سفر دیگر نگران تهیه و هزینه بلیط‌ها نباشید و با خدمات مسافرتی این سایت کار سختی در پیش ندارید. فقط کافی است در دنیای گسترده اینترنت آدرس سایت را وارد کرده و با بررسی لیست‌های پروازی و انواع بلیط‌ها، پس از واردکردن اطلاعات کامل خود خرید خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید. در ادامه به بررسی هرچه بیش‌تر انواع بلیط‌ها خواهیم پرداخت:

ادامه مطلب


بلیط هواپیما تهران گرگان

گرگان به یکی از شهرهای توریستی ایران تبدیل‌شده و در بین مردم به‌قدری پرطرفدار است که بسیاری از آنان این شهر را به‌عنوان مقصد زندگی خود انتخاب می‌کنند. گرگان علاوه بر دارا بودن جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا دارای تمدنی کهن و تاریخ پرفرازونشیبی است که مجموع همه‌ی این عوامل باعث شده که پرواز تهران گرگان به یکی از پروازهای پرتردد تبدیل شود. در زمان سفر به این شهر به‌هیچ‌وجه بازدید از جاذبه‌های گردشگری زیبا همچون آبشار شصت کلاته، خانه امیر لطفی خان و روستا قرن‌آباد را فراموش نکنید. فرودگاه گرگان یکی از فرودگاه‌های استان گلستان به شمار می‌رود که در بین شهرهای گرگان و آق‌قلا قرار دارد و از سال 89 به بعد تقاضای پرواز از این فرودگاه‌ افزایش‌یافته است و روزانه حدود هفتاد پرواز از این فرودگاه انجام می‌گیرد. به دلیل شرجی بودن هوای گرگان در فصل تابستان، پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار این شهر را به‌عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید تا لذت کافی را از سفر خود ببرید. لازم به ذکر است قیمت بلیط‌ها در ماه‌های اردیبهشت و مهر به دلیل زمان امتحانات و بازگشایی مدارس بسیار کاهش می‌یابد و شرایط آب و هوایی هم بسیار مناسب است پس می‌توانید در صورت تمایل، خرید بلیط هواپیما تهران به گرگان را در ماه‌های ذکرشده انجام دهید. در سفر خود به گرگان حتماً غذاهای محلی این شهر همانند مرغانه تچین، خورش ساک، باسترمه و... را نوش جان کنید و اگر قصد خرید شیرینی و سوغاتی‌های محلی را برای عزیزانتان دارید، می‌توانید انواع صنایع‌دستی، قالی و قالیچه، نان شیرمال، نان زنجبیلی و... را خریداری کنید.


بلیط چارتر تهران گرگان

اغلب مردم تهران علاقه‌ی زیادی به سفر شهرهای شمالی دارند و گرگان نیز جزو اولویت‌های آن‌ها محسوب می‌شود. به همین دلیل پرواز تهران گرگان از تقاضای بیشتری برخوردار است که همین موضوع باعث شده برخی از شرکت‌های هواپیمایی اقدام به ارائه‌ی بلیط‌های چارتری کنند. البته در پرواز تهران گرگان، در بسیاری از زمان‌های سال بلیط‌های چارتری ممکن است قیمت بیش‌تری نسبت به بلیط‌های سیستمی داشته باشند پس در زمان خرید حتماً قیمت چارتر تهران گرگان‌ را بررسی و با سایر بلیط‌ها مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید کنید.


قیمت بلیط هواپیما تهران گرگان

با استفاده از سامانه خرید بلیط آنلاین کی سفر به‌راحتی می‌توانید با بررسی لیست پروازهای موجود بلیط موردنظر خود را بدون صرف زمان و هزینه‌ی اضافی خریداری کنید. برای این کار تنها کافی است با انتخاب گزینه پرواز خود یعنی یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پرواز و مبدأ و مقصد و پس از واردکردن اطلاعات کامل خود بلیط خود را تهیه کنید. عوامل مختلفی مانند نوع کلاس‌های پروازی و انواع شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی بلیط‌ها و... بر قیمت بلیط‌ پرواز تهران به گرگان تأثیر می‌گذارند؛ بنابراین با توجه به دسته‌بندی قیمت‌های موجود در سایت و با در نظر گرفتن بودجه خود به‌راحتی می‌توانید بلیط خود را رزرو و خریداری کنید.


بلیط ارزان هواپیما تهران گرگان

اگر به دنبال بلیط ارزان‌قیمت هستید، به‌راحتی می‌توانید پس از واردکردن دقیق اطلاعات سفر خود ازجمله زمان سفر، مشخص کردن مبدأ و مقصد و... لیست قیمت‌ بلیط‌ها را مشاهده کنید. در این لیست قیمت‌ها از پایین‌ترین نرخ تا بالاترین نرخ‌ دسته‌بندی شده‌اند و می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران به گرگان را خریداری کنید. البته قیمت‌ها همیشه ثابت نیستند و در طی روزهای مختلف می‌توانند متفاوت باشند. کی سفر در تلاش است تا همیشه ارزانترین نرخ بلیط ها را برایتان فراهم کند.


بستن جزئیات