پرواز کیش ساری

بلیط هواپیما کیش ساری

ساری که در مرکز استان مازندران واقع‌شده است به دلیل آب‌وهوای مطلوب و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی که دارد هرروزه مسافران زیادی را در 4 فصل سال بهار، تابستان، پاییز و زمستان پذیرا هست؛ بنابراین از فرودگاه بین‌المللی کیش به سمت ساری پروازهای متعددی انجام می‌گیرد که فاصله‌ی هوایی کیش به ساری 1114 کیلومتر و مدت‌زمان تقریبی سفر 1 ساعت و 53 دقیقه می‌شود؛ بنابراین بهترین وسیله حمل‌ونقلی برای رفتن به ساری هواپیما است. جهت کسب آگاهی از پرواز کیش ساری هزینه سفر، کیفیت امکانات، ساعت حرکت به سمت ساری به‌صورت تلفنی از کارشناسان کی‌سفر که 24 ساعت پاسخگوی سؤالات شما هستند کمک بگیرید. اگر تمایلی به این روش خرید ندارید کی‌سفر شرایطی را برای خرید بلیط هواپیما کیش ساری به‌صورت آنلاین و از طریق سایت فراهم کرده است. به این نحو که شما با وارد شدن در سایت کی‌سفر با فشار دادن قسمت جست‌وجو به‌راحتی می‌توانید از تمام خطوط پرواز کیش به ساری و رنج قیمتی آن، نوع ایرلاین، تعداد رزرو کنندگان و قیمت بلیط هواپیما کیش به ساری مطلع شوید. روش اینترنتی بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما کیش ساری است؛ که برای انجام آن به یک ایمیل نیاز دارید، ایمیل صحیح یکی از موارد مهم برای رزرو بلیط هواپیما کیش ساری است. ازاین‌رو سایت به نحوی طراحی‌شده است که آدرس ایمیل را مجدد از شما درخواست می‌کند این امر برای اطمینان یافتن از صحت آن است، همچنین لازم است از کارت‌بانکی خود خود رمز دوم تهیه کنید زیرا برای رزرو بلیط هواپیما کیش ساری به آن احتیاج دارید. پس از فراهم کردن مواردی که در پارامترهای ذکرشده به آن‌ها پرداختیم در سایت کی‌سفر اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت، کد ملی و دیگر اطلاعاتی که برای آن‌ها جای خالی مشخص‌شده تکمیل کنید. برای صادر شدن بلیط هواپیما کیش ساری در مرحله آخر مبلغی را که تعیین‌شده است به‌صورت آنلاین بپردازید. همچنین اگر نیازمند خدمات ویژه‌ای هستید می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را سفارش دهید. برای مثال اگر شرایط به‌گونه‌ای است که بدون ویلچر امکان ورود به اتاقک هواپیما را ندارید از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام دهید همچنین برای استقبال از مهمانان ویژه می‌توانید تشریفات فرودگاهی را درخواست کنید. اگر برای انتخاب بهترین بلیط هواپیما کیش ساری دغدغه دارید، می‌توانید از کلاس‌های پروازی استفاده کنید زیرا هر آنچه را که به آن نیاز خواهید داشت در اختیار شما قرار خواهند داد. در هر شرکت هواپیمایی کلاس‌های پروازی قیمت‌های متفاوتی دارند، مانند کلاس پروازی اقتصادی که قیمت آن نسبت به فرست کلاس و کلاس تجاری کمتر است. برای داشتن سفری آسان لازم است به قوانینی که بر روی بلیط ذکرشده است دقت نمایید. برای جلوگیری از پیش آمدن مشکل قوانین مربوط به میزان بار مجاز در داخل اتاقک هواپیما را هم مطالعه نمایید.

ادامه مطلب


قیمت بلیط هواپیما کیش ساری

قیمت بلیط هواپیما کیش به ساری به عوامل متعددی بستگی دارد برای مثال: ایرلاین های متعددی مانند ماهان، آسمان، ایران ایر، قشم ایر و نفت بلیط های پرواز کیش به ساری را به فروش می‌رسانند که نوع خدماتی که ارائه می‌دهند متفاوت از یکدیگر است؛ که به‌تبع آن قیمت بلیط ها نیز متفاوت می‌شود. همچنین زمان پرواز و نوع صندلی در نرخ بلیط هواپیما مؤثر است. همچنین بسته به فصل که متقاضی سفر به ساری بیشتر است نرخ بلیط افزایش پیدا می‌کند. همچنین فصل بهار بهترین فصل برای سفر به ساری است که نه از گرمای کلافه کننده‌ی تابستان خبری است و نه از سرمای خشک و یخبندان زمستان ساری. همان‌طور که قبلا توضیح داده شد قیمت صندلی به نوع صندلی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. اگر صندلی درجه‌یک را انتخاب کنید قیمت آن بیشتر است زیرا از امکانات آسایشی و رفاهی زیادتری برخوردار است، همچنین طبق بررسی‌های انجام‌شده در سقوط هواپیماها افرادی که صندلی آن‌ها در نزدیکی درهای اضطراری قرار دارد فرصت بیشتری برای نجات دادن خود دارند، اما اگر صندلی درجه 2 که ملقب به صندلی تجاری است را انتخاب کنید هزینه کمتری برایتان خواهد داشت این نوع توسط افرادی که قصد سفر تجاری دارند خریداری می‌شود، لازم به ذکر است که کیفیت آن نسبت به فرست کلاس کمتر است. کلاس تجاری نوع دیگری از کلاس‌های پروازی است که ازنظر درجه‌بندی پس از فرست کلاس قرار میگیرد. صندلی‌های کلاس تجاری با صندلی‌های اکو نومی فاصله دارد. دو ردیف هواپیما به صندلی‌های تجاری تعلق دارد. صندلی‌های تجاری مبله هستند اما کیفیت ان نسبت به فرست کلاس کمتر است همچنین کنترل صوتی و تصویری انها با دیگر مسافرین مشترک در نظر گرفته‌شده است. غذاهای مسافرین تجاری هم گرم سرو می‌شود و مانند مسافران فرست کلاس به‌صورت مجزا از پایانه تا هواپیما منتقل می‌شوند. قیمت بلیط های بیزینس کلاس یا همان درجه تجاری نسبت به فرست کلاس‌پایین تر هست. کلاس اکونومی یا درجه اقتصادی سومین نوع کلاس پروازی است که اکثر صندلی‌های موجود در هواپیما ایران از این نوع هستند. مسافرین صندلی‌های تجاری افراد عادی هستند که صندلی‌های انها در کنار هم قرار دارد. امکانات ارائه‌شده به مسافران اکونومی عمومی است که البته این امر بسته به نوع هواپیمای منتخب شما دارد. قیمت بلیط های اکونومی نسبت به بیزینس کلاس و فرست کلاس‌پایین تر است.


بلیط ارزان هواپیما کیش ساری

اگر قصد سفری ارزان به ساری رادارید می‌توانید از بلیط ارزان هواپیما کیش ساری که توسط شرکت کی سفر ارائه میشود استفاده کنید. کی‌سفر با پشتیبانی 24 ساعته شرایطی را برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش ساری فراهم کرده است. برای استفاده از این امکانات هنگام خرید بلیط ارزان‌ترین‌ها را جست‌وجو کنید. شما به‌راحتی می‌توانید بلیط مدنظرتان را انتخاب کنید، بلیط‌ ها به ترتیب از ارزان‌ترین تا گران‌ترین آن به نمایش درمی‌آیند این امر موجب راحت‌تر شدن کار برای شما می‌گردد. لزوما ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما بهترین نوع آن نیست. معمولاً امکانات بلیط هایی که اقدام به تهیه‌ی آن می‌کنید با یکدیگر متفاوت است. لذا برای تهیه‌ی بلیط صرفاً کم‌هزینه‌تر بودن آن را مدنظر قرار ندهید. بلیط ارزان هواپیما کیش ساری باکیفیتی مطلوب توسط شرکت کی‌سفر ارائه می‌شود که شما می‌توانید با مراجعه به سایت به‌راحتی از آن بهره‌مند شوید.


بستن جزئیات