پرواز اصفهان کیش

بلیط هواپیما اصفهان کیش

جزیره کیش که در جنوب ایران واقع شده است به دلیل جاذبه‌های گردشگری و طبیعت بی‌نظیری که دارد هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. پروازهای زیادی از فرودگاه بین المللی اصفهان به سمت کیش در نظر گرفته شده است به همین علت پرواز اصفهان کیش را می‌توان یکی از پرترددترین مسیرها قلمداد نمود. شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن بلیط هواپیما از اصفهان به کیش را از شرکت کی‌سفر تهیه کنید. طول مدت پرواز اصفهان کیش معمولاً از یک ساعت و ربع تا یک ساعت و سی پنج دقیقه متغیر است. این مدت زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل شرایط آب و هوایی و مسائل فنی هواپیما. برای تهیه بلیط هواپیما از اصفهان به کیش می‌توانید از طریق فیلترینگی که برای انتخاب فرودگاه در نظر گرفته شده است اقدام کنید. حتماً به اسامی فرودگاه‌ها دقت نمایید در غیر این صورت ممکن است فرودگاهی را انتخاب کرده باشید که به اقامتگاه شما خیلی دور است. یکی از موارد مهم در پروازها رعایت قوانینی است که دربلیط ها به ان اشاره شده است. یکی از این مقررات به همراه داشتن بار به مقداری است که شرکت هواپیمایی شما را برای حمل آن مجاز می‌داند. برای صادر شدن بلیط هواپیما اصفهان کیش به اطلاعاتی ازجمله نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت و کد ملی نیاز دارید که در قسمت‌های خاصی در سایت مشخص شده است و شما باید انها را تکمیل کنید و پس از ان برای پرداخت هزینه از طریق سایت مبلغ خواسته شده را پرداخت کنید. برای انتخاب بهترین بلیط می‌توانید از کلاس‌های مختلف پروازی که وظیفه انها ارائه اطلاعاتی است که مسافران به انها نیاز دارند استفاده کنید. هر شرکت هواپیمایی دارای چند کلاس پروازی است که عبارتند از: کلاس‌های پروازی اقتصادی، تجاری و فرست کلاس که قیمت هر یک از کلاس‌ها متفاوت از دیگری است. در هر یک از این کلاس‌ها نیز قیمت صندلی‌ها با یک‌دیگر متفاوت هستند. همچنین هر شرکت هوا پیمایی برای پروازها کد مخصوص به خود را دارد و برخی دیگر از کدها مشترک در میان تمامی شرکت‌ها هستند. لازم به ذکر است که پروازهای داخلی مشمول قوانین داخلی و پروازهای خارجی مشمول کنوانسیون‌های بین المللی از جمله کنوانسیون ورشو هستند. بعضی از شرکت‌ها برای مسافرانی که پروازهای زیادی داشته باشند در فروش بلیط تخفیف در نظر می‌گیرند.

ادامه مطلب


قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش

قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش رنج ثابتی ندارد و مدام در حال تغییر است زیرا عوامل متعددی مانند نوع ایرلاین، ساعت حرکت به سمت مقصد، کلاس پروازی، تاریخ حرکت، نوع هواپیما، تعداد متقاضیان و مدت زمانی که برای رسیدن به شهر دلخواه مسافر لازم است طی شود درتعیین قیمت بلیط هوا پیما اصفهان کیش مؤثر است. برای اگاهی یافتن از عوامل ذکر شده به راحتی می‌توانید وارد سایت شرکت کی سفر شوید و با کلیک کردن روی بخش جستجو لیست پروازها را مشاهده کنید. اگر نیاز به استفاده از خدمات دیگری مانند بیمه مسافرتی دارید که جز یکی از خدمات مهم در پروازهای خارجی و داخلی محسوب می‌شود و هم چنین به ترانسفر فرودگاهی، خدمات تشریفاتی در فرودگاه که برای استقبال و خوش آمد گویی از مقامات رسمی فراهم می‌شود نیاز دارید در هنگام رزرو بلیط در خواست خود را مطرح کرده و هزینه ان ها را پرداخت کنید. علاوه بر مواردی که ذکر شد خدمات دیگری نیز عرضه می‌شوند که از طریق پرسنل مربوطه می‌توانید در این زمینه کسب اطلاعات کنید. تمام مواردی که به توضیحان ها پرداخته شد در تعیین قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش تأثیر گذار است.


بلیط چارتر اصفهان کیش

چارتر یک سایت اینترنتی قدیمی است که فعالیت خود را از اسفند 1392 شروع کرده است. این سایت برای مسافران شرایط خرید بلیط ارزان هواپیما را از شرکت‌هایی که دارای اعتبار هستند مهیا کرده است. با وجود بلیط چارتر شما می‌توانید به جای مراجعه حضوری به شرکت هواپیمایی که امری است وقت‌گیر با ورود به سایت بلیط چارتر بلیط خود را برای مقصد مورد نظر تهیه کنید. بلیط چارتر اصفهان کیش را نیز می‌توانید از طریق سایت بلیط چارتر تهیه کنید. یکی از مزایای استفاده از این سایت، ورود به آن و خرید بلیط بدون نیاز به ثبت نام قبلی در سایت است. برای خرید بلیط از سایت بلیط چارتر باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله این که درابتدا باید پروازها و تاریخ بلیط که مشمول رفت یا برگشت می‌شود را مشخص کنید. برای داشتن سفری مطلوب پیشنهاد می‌شود پروازهای رفت و برگشتی را از یک شرکت واحد مانند کی‌سفر خریداری کنید تا اگر پرواز رفتتان تأخیر داشت و به پرواز برگشت به موقع نرسیدید یا بالعکس با مشکل مواجه نشوید و بدون ان که نیاز به پرداخت خسارت کنسلی بلیط داشته باشید پرواز برگشت راهم کنسل کنید. در مرحله بعد مبدأ و مقصد خود را که قصد سفر به ان را دارید تعیین کنید. قیمت بلیط برای بزرگسالان که مشمول افراد بالای 12 سال می‌شوند و کودکان که بین 2 تا 12 سال سن دارند متفاوت است. در پروازهای چارتری مبلغی که برای بلیط کودکان باید پرداخته شود معادل قیمت بلیط بزرگسالان است اما در پروازهای سیستمی نسبتاً قیمتان نصف می‌شود. اگر در سایت روی دکمه جستجو کلیک کردید اما سایت نتیجه‌ای به شما نشان نداد ممکن است علت، فقدان پرواز در ان مسیر باشد. در صورتی که لیست پروازها برای شما باز شد در لیست اول 10 پرواز ارزان‌تر در دسترس شما قرار داده می‌شود و در صورت تمایل برای دسترسی به اطلاعات تمامی پروازها صرفاً کافی است صفحه مشخص شده را به سمت پایین حرکت دهید. اگر تمامی بلیط ها خریداری شده باشند سایت اعلام می‌کند تمامی ظرفیت‌ها پر شده است اما اگر سایت به شما پیغام بدهد که پذیرش فرودگاهی امکان‌پذیر است معنای پیغام این است که لیست مسافرین آژانس بسته شده است اما شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فرودگاه بلیط مورد نظر را تهیه کنید. برای خرید بلیط چارتر اصفهان کیش فقط تا 9 دقیقه فرصت دارید تا عملیات خواسته شده را انجام دهید. نام ونام خانوادگی مسافر باید به زبان بین‌المللی ثبت شود. لازم است برای ثبت اطلاعات دقت لازم را داشته باشید زیرا در صورت عدم صحت اطلاعات قادر به ادامه فرایند خرید بلیط نخواهید بود. درصورتی که عملیات خرید بلیط با موفقیت انجام شد خودتان می‌توانید انتخاب کنید که به چه طریقی بلیط برایتان ارسال شود.


بلیط ارزان هواپیما اصفهان کیش

اگر قصد تهیه بلیطی حتی ارزان‌تر از بلیط چارتر دارید می‌توانید از بلیط‌های لحظه آخری استفاده کنید. برای مسافرت از اصفهان به کیش هم می‌توانید از این نوع بلیط استفاده کنید. بلیط لحظه آخری به بلیط‌هایی گفته می‌شوند که تا آخرین زمان قبل از پرواز هنوز خریداری نشده‌اند و شما می‌توانید با بهترین قیمت ممکنان را تهیه کنید. قیمت بلیط در اواسط هفته کم‌تر است و بر عکس قیمتان در اواخر هفته هم برای رفت و هم برای برگشت بیشتر است. در فصل زمستان که اکثر شهرهای ایران را سرما دربرگرفته آب و هوای جزیره کیش مطلوب و دلپذیر است و هم چنین هزینه ان نسبت به فصل تابستان که جشنواره‌های تابستانی هم شروع می شوندکمتر است؛ اما در فصل زمستان در روزهای تعطیل رسمی قیمت بلیط اصفهان به کیش به بالاترین قیمت خود می‌رسد. با شرکت کی‌سفر می‌توانید سفری دلنشین و به یاد ماندنی با هزینه مناسب به کیش داشته باشید.


بستن جزئیات