پرواز قشم مسقط

بسیاری از مسافران دائمی کشورهای جنوب خلیج فارس می‌دانند که به تازگی خط پروازی قشم مسقط افتتاح شده اما شاید بسیاری از هم‌وطنان اطلاعی از آن نداشته باشند.. به نظر می‌رسد آشنایی چندانی با این شهر زیبا در مسافران ایرانی وجود ندارد، و در این وضعیت اولویت سفر معمولا با شهر‌هایی است که مسافران نسبت به آنها شناخت بیشتری دارند. ما معتقدیم که مسقط به عنوان یک شهر تاریخی، فرهنگی و البته بسیار زیبا ارزش سفر و گشت‌و‌گذار را دارد. در این نوشته قصد داریم بگوییم چرا گرفتن بلیط مسقط و سفر به این شهر می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر برای شما و خانواده‌تان باشد.

ادامه مطلب

مسقط، پایتخت کشور عمان، شهری بندری است که به دریای عمان تکیه داده است. شهری با جمعیتی در حدود 1 میلیون و 700 هزار نفر، که عمدۀ فعالیت شهروندانش، مانند دوبی، داد‌و‌ستد و ماهیگیری است. این شهر بندری از دیر‌باز محل داد‌و‌ستد و بازاری برای معامله بوده است. نقش مسقط به عنوان شهری برای داد‌و‌ستد در قرن‌های 15 تا 18 میلادی بسیار پر‌رنگ‌تر از پیش شده است و به همین دلیل همواره کشور‌های بزرگ (مانند پرتغال در قرن 15 و 16 میلادی) به دنبال به دست گرفتن این بازار بوده‌اند. در زمان ساسانیان ایرانیان موفق به تصرف این شهر شده و با گرویدن ایرانیان به اسلام، این دین به مسقط نیز نفوذ کرده است. در اوایل قرن 16 میلادی هم این شهر به تصرف پرتغالی‌ها در‌آمده، و پس از چندی با یورش عثمانی‌ها پرتغالی‌ها هم از این شهر بیرون رانده شده‌اند. این تاریخچۀ پر‌تلاطم باعث به جای ماندن آثار تاریخی فراوانی در این شهر شده است. قلعه‌هایی مانند قلعۀ جلالی یکی از این آثار است که توسط پرتغالی‌ها برای دفاع از بندر مسقط ساخته شده است. علاوه بر قلعه‌های زیبا، مسقط دارای ساحل‌هایی چشم‌نواز، مانند ساحل البستان و المغسیل، مساجد زیبا مانند مسجد سلطان قابوس، و ساختمان‌های دیدنی مانند ساختمان اپرای شهر است که چشم‌ها را به خود خیره می‌سازند.

بنابراین اگر اهل لذت بردن از نما‌های دیدنی و خیره‌کننده هستید به شما توصیه می‌کنیم حتما بلیط دو‌طرفۀ قشم مسقط را تهیه کرده و به این شهر زیبا سفر کنید. جغرافیای جالب این شهر در کنار آثار تاریخی آن می‌تواند مسافران را تا ساعت‌ها و روز‌ها مجذوب خود کند.

علاوه بر این در مسقط می‌توانید غذا‌های لذیذی را امتحان کنید. علاوه بر غذا‌های دریایی خوشمزه، حلوای مخصوص مسقط (مسقطی) هم در همه جای این شهر پیدا می‌شود که می‌تواند انگیزۀ خوبی برای خرید بلیط مسقط و سفر به این شهر باشد. بنابراین اگر یکی از معیار‌های شما برای سفر خوردن غذا‌های لذیذ شهر مقصد است، این شهر می‌تواند به یکی از مقاصد ایده‌آل و خاطره‌انگیز برای شما تبدیل شود.

بلیط هواپیما قشم مسقط

بلیط هواپیما قشم مسقط را می‌توانید به سادگی در وبسایت کی سفر پیدا کنید. کافی است اطلاعات خود و زمانی که برای سفر انتخاب کرده‌اید را در صفحۀ اول وبسایت وارد کنید و پس از چند لحظه تمام بلیط‌ هواپیما قشم مسقط موجود در تاریخ مورد نظرتان را پیدا کنید. برای هر بلیط جزئیاتی مانند نام ایرلاین، زمان سفر، طول مدت پرواز، هواپیمای حامل و قیمت بلیط قشم مسقط را مشاهده کنید. برای مثال اگر می‌خواهید بلیط هواپیما قشم مسقط با هواپیمایی قشم را امتحان کنید می‌توانید تمام بلیط‌های موجود را در این صفحه پیدا کنید. علاوه بر این، می‌توانید ایرلاین مورد نظر خود را تغییر دهید، نوع پرواز خود را مشخص کنید و یا کلاس پرواز خود را تعیین کنید. برای مثال اگر به دنبال بلیط اکونومی قشم مسقط هستید می‌توانید در این صفحه تنظیمات خود را تعیین کرده و بلیط دلخواه خود را پیدا کنید.

هواپیمایی قشم معمولا دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه ها از قشم به مسقط و از مسقط به قشم پرواز دارد و شما می‌توانید بلیط هواپیمای قشم مسقط را در این تاریخ‌ها انتخاب کنید.


قیمت بلیط هواپیما قشم مسقط

قیمت بلیط هواپیما قشم مسقط معمولا از بلیط‌های داخلی ارزان‌تر است. بنابراین اگر به دنبال بلیط ارزان سفر هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قیمت بلیط هواپیما قشم مسقط را بررسی کرده تا اطمینان پیدا کنید که سفری ارزان و دل‌چسب را تجربه خواهید کرد.


بلیط ارزان هواپیما قشم مسقط

کی سفر در کنار خدمات خود به شما گارانتی قیمت نیز ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشد که بلیط ارزان هواپیما قشم مسقط را به سادگی به دست آورید. در حقیقت با ورود به وبسایت کی سفر می‌توانید تمام بلیط‌ هواپیما قشم مسقط را مشاهده کرده و از بین آنها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در کنار قابلیت‌های دیگر وبسایت می‌توانید بلیط‌ هواپیما قشم مسقط را نیز بر حسب قیمت مرتب کنید. بنابراین بلیط ارزان هواپیما قشم مسقط در بالای لیست به شما نشان داده خواهد شد.

علاوه بر این، در زمان‌هایی از سال تعداد متقاضیان بلیط هواپیما قشم مسقط کمتر می‌شود و در این زمان‌ها معمولا می‌توان به سادگی بلیط ارزان قشم مسقط را پیدا کرد.

بسیاری از افراد سفر با هواپیما به مقصدی خارجی، مانند مسقط، را سفری پر‌هزینه و گران می‌دانند. مشکلی که در این بینش وجود دارد توجه نکردن به زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما و سفر است. با انتخاب زمان مناسب برای سفر خود می‌توانید به سادگی و بسیار ارزان به بسیاری از کشور‌های خارجی سفر کنید.


بلیط چارتر قشم مسقط

بلیط چارتر قشم مسقط را نیز در همان صفحه‌ای که تمام پرواز‌ها به شما نشان داده می‌شوند می‌توانید پیدا کنید. در کنار صفحه نیز به شما این امکان داده می‌شود که نوع پرواز خود را مشخص کنید. بنابراین اگر به دنبال بلیط چارتر قشم مسقط هستید می‌توانید با انتخاب گزینۀ "سیستمی" در کنار صفحه تمام بلیط‌های چارتر هواپیما قشم مسقط را مشاهده کنید.

وبسایت کی سفر با ارائۀ متنوع‌ترین بلیط‌ چارتر قشم مسقط به شما این امکان را می‌دهد تا سفری ارزان و راحت داشته باشید.


بستن جزئیات