پرواز آبادان مشهد

شهر مشهد بعد از تهران بزرگ ‌ترین و پرجمعیت ‌ترین شهر ایران محسوب می‌شود و به برکت وجود حرم امام رضا علیه‌السلام، سالانه میزبان بیست‌ وهفت میلیون مسافر از داخل کشور است. هرچند بیشتر ایرانیان و حتی گردشگرانی که از خارج به ایران سفر می‌کنند مشهد را به حرم امام رضا علیه‌السلام و مقبرهٔ فردوسی می‌شناسند، اما باید گفت این شهر جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. دریاچهٔ چشمه سبز، مجموعهٔ کوه سنگی، آرامگاه نادرشاه افشار، پارک طبیعی هفت‌حوض و خانه تاریخی ملک برخی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی مشهد هستند.

ادامه مطلب

موقعیت ویژهٔ مشهد به ‌عنوان اولین شهر زیارتی ایران باعث شده تا پروازهایی که به مقصد آن صورت می‌گیرد از پر تقاضاترین پروازها باشد. ازآنجایی‌ که آبادان هم از شهرهای مهم و قطب‌های اقتصادی ایران به شمار می‌رود، پرواز آبادان مشهد از اهمیت ویژه و درخواست بالایی از طرف مسافران برخوردار است.

فاصلهٔ بین آبادان و مشهد 1240 کیلومتر است. این میزان مسافت زیادی محسوب می‌شود. به همین خاطر پرواز آبادان مشهد بهترین گزینه در سفر برای شماست. مدت پرواز حدوداً 01:46 است. البته طول مدت پرواز تحت تأثیر شرایط آب و هوایی ممکن است افزایش یابد.


بلیط هواپیما آبادان مشهد

پیشنهاد می‌شود برای خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد به‌جای مراجعهٔ حضوری از روش خرید اینترنتی استفاده کرده و در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی کنید. به‌علاوه درروش خرید اینترنتی شما با لیست تمام پروازها از انواع ایرلاین به ترتیب قیمت از کم به زیاد رو به رو خواهید شد. این در صورتی است که با مراجعهٔ حضوری قدرت انتخاب شما بسیار محدود خواهد بود.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان مشهد فقط کافی است وارد سایت کی سفر شده در قسمت پروازهای داخلی مواردی مانند مبدأ، مقصد، تعداد مسافران و ردهٔ سنی انها را وارد کنید. کلیهٔ اطلاعات مورد نیاز و هرآن چه که لازم است بدانید از جمله قوانین پرواز و خدمات ویژه قابل ارائه را می‌توانید در سایت کی سفر مطالعه کنید. هزینهٔ بلیط با استفاده از یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب (دارای رمز دوم) قابل پرداخت خواهد بود.

در انتخاب زمان خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد باتوجه به بالارفتن تقاضا و طبعاً کمبود بلیط در ایام شهادت، ولادت و... مناسبت‌های ماه‌های قمری را در نظر داشته باشید و خرید خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنید.


قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد

هرچند خرید بلیط هواپیما کار راحتی به نظر می‌رسد اما برای یک خرید موفق که قطعاً قیمت مناسب یکی از فاکتورهای آن محسوب می‌شود، لازم است دربارهٔ عواملی که در قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد موثرند بیشتر بدانید.

به طور کلی در همهٔ پروازها خرید بلیط برای روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی، مهم‌ترین عامل در افزایش قیمت بلیط محسوب می‌شود. این عامل به طور خاصی در قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد اثرگذار است؛ یعنی علاوه بر روزهای تعطیل مثل شهادت امام رضا علیه‌السلام که از تعطیلات رسمی و زمان اوج تقاضا است، سایر مناسبات تقویم قمری مانند ولادت امام رضا و روزعرفه هم تأثیر مستقیم دارد. پس اگر به فکر خرید بلیط برای چنین ایامی هستید بلیط ارزان هواپیما آبادان مشهد را فراموش کنید!

فاکتور مؤثر بعدی چارتری یا سیستمی بودن بلیط  پرواز است. به طورکلی بلیط چارتر از قیمت پایین ‌تری برخوردار است و خوشبختانه در پروازهای پرمخاطبی مانند پرواز آبادان مشهد این بلیط ها به راحتی در دسترس و قابل خریدند. در ادامه در مورد بلیط چارتر آبادان مشهد توضیحات بیشتری خواهیم داد.

در هنگام خرید بلیط هواپیما حتی از ایرلاین انتخابی خود غافل نشوید! انتخاب شرکت‌هایی که فعالیت بیشتری دارند و مسیرهای پروازی بیشتری تحت پوشش آن‌ها قرار دارد، قیمت بلیط شما را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

آخرین فاکتوری که در این مطلب به آن می‌پردازیم کلاس پروازی است. کلاس‌های پروازی به فرست کلاس، پرمیوم اکونومی، بیزینس کلاس و اکونومی تقسیم می‌شوند. البته ممکن است هر شرکت هواپیمایی با اندک تفاوتی دسته بندی دیگری داشته باشد... پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس از پروازهای لوکس محسوب شده و قیمت بسیاربالایی دارند. پرواز اکونومی یا همان بلیط استاندارد رایج‌ ترین نوع بلیط هواپیماست و از همهٔ بلیط ها ارزان‌تر است. همین عامل باعث شده که مورد درخواست بسیاری از مسافران باشد. درواقع این نوع پرواز فقط شما را به مقصد می‌رساند اما خدمات فوق العاده ای ارائه نمی‌دهد.


بلیط ارزان هواپیما آبادان مشهد

برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان مشهد قدری حوصله به‌خرج دهید. پروازهای همهٔ ایرلاین‌ها را جست و جو کرده و بهترین قیمت را انتخاب کنید. تمرکز شما در جست و جو باید بر بلیط‌های چارتری باشد. البته در صورتی که خواهان خرید بلیط برای ایام خاص مذهبی هستید می‌توان گفت با توجه به موقعیت خاص مشهد موفقیت چندانی در این جست و جو نخواهید داشت!

اگر سفر شما صرفاً سفری زیارتی است پیشنهاد ما به شما این است که سفر خود را به تابستان و بهار موکول نکنید و برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان مشهد فصل پاییز یا زمستان را انتخاب کنید.

و در آخر برای کسانی که اهل برنامه ریزی و تعیین دقیق روز و ساعت پرواز نیستند بهترین گزینه با مناسبت‌ترین قیمت بلیط های لحظه آخری هستند. این بلیط ها را از شرکت‌های معتبر مانند کی سفر می‌توانید با اطمینان بیشتری خریداری کنید. چون قیمت این بلیط‌ها توسط شرکت چارترکننده تعیین می‌شود. پس هرچه ارتباطات و فعالیت شرکتی بشتر باشد، قیمتی که برای بلیط چارتر خود تعیین می‌کند کمتر است.


بلیط چارتر آبادان مشهد

ازآنجایی‌که این گونه بلیط ها به صورت عمده توسط شرکت‌های چارترکننده خریداری می‌شوند قیمت پایین ‌تری دارند؛ و نسبت به بلیط‌های سیستمی به‌صرفه‌تر هستند. با خرید بلیط چارتر آبادان مشهد گاهی حتی ممکن است نصف قیمت یک بلیط سیستمی را برای بلیط هواپیما آبادان مشهد بپردازید. البته توجه داشته باشید اگر در بین مسافران تعدادی نوزاد یا کودک دارید چنین خریدی برای شما مقرون به صرفه نیست. چون در خرید بلیط چارتر مجبورید برای آن‌ها قیمت بلیط بزرگسال بپردازید؛ و در آخر اگر سفرتان قطعی نیست یا احتمال کنسل شدن آن را می‌دهید به هیچ وجه بلیط چارتر تهیه نکنید به این خاطر که برخلاف بلیط‌های سیستمی، این بلیط ها را به هیچ وجه نمی‌توانید کنسل کرده و با پرداخت جریمه مبلغ پرداختی بابت بلیط را مسترد کنید.

بستن جزئیات