لطفا صبر کنید...

مرکز خرید Olivium چیزی فراتر از یک مرکز خرید
امتیاز 4/96/5 از 1 نظر
0

1396/11/28

   مرکز خرید Olivium واقع در منطقه ی Zeytinburnu که محل زندگی طبقه ی کارگر است، مشتریانی از سر تا سر استانبول به خود جلب می کند. ظاهر نو سازی شده ی آن، این بازار را تبدیل به یک محیط بسیار مدرن، ساده، بزرگ و روشن کرده است  بدون اینکه محوطه بازار اصلی که 17 سال پیش در آن بنا شد را تغییر داده باشد. مرکز خرید اولیویوم میزبان 132 فروشگاه، و صدها مارک محلی و خارجی است، و در تمام طول هفته از ساعت 10:00 تا 22:00 پذیرای مشتریان علاقه مند است. ساختمان این مرکز محیطی امن و تمیز برای خرید در یک بازار بزرگ را فراهم می کند. مهم نیست به چه گروه سنی تعلق دارید، هر کسی از 7 تا  77 ساله این مرکز را هم از لحاظ فرهنگی و و هم از نظر اجتماعی سرگرم کننده می یابد، و این مرکز خود نوعی جنب و جوش و روحیه سر زندگی را برای مشتریان و حتی منطقه اطراف به همراه می آورد.

مرکز خرید Olivium، که با مشارکت TAS تأسیس شده است، 35،000 مترمربع فضای قابل اجاره، 1200 واحد پارکینگ در محیط داخلی و خارجی، اتاق کودک، سینما، منطقه بولینگ، منطقه سرگرمی کودکان، کافه با تراس، سوپر مارکت کارفرما را در بر می گیرد. برند های حاضر در این مرکز خرید شامل فروشگاه فن آوری Teknosa وİpekyol، Kemal Tanca، مانگو، پیر کاردین، Altinyildiz، Beymen، نتورک، Pearl، هوتیک، Levis، نایک، آدیداس، پوما، واتسونز، Atasun Optik، D's Groom، Pentium، Gift Toy، US Polo، Blue Jeans، Cotton، LCW ، Gratis، English Home می شود. با خریدی راحت و مقرون به صرفه در این مرکز خرید قادر خواهید بود به تمام نیازهای مختلف خود یک جا پاسخ دهید.

برنامه ی "سه شنبه بازار" که با امضای مجدد مجوز توسط مرکز خرید اولویوم تمدید شد، به منظور راحتی مصرف کنندگان و جذب آن ها با قیمت هایی نازل تر تنظیم شده است. این برنامه همچنین داشتن روزی متفاوت در یک مرکز خرید را برای بازدیدکنندگان ممکن می کند. آمار بالای 25 هزار نفر بازدید کننده در طول روزهای هفته، 40 هزار نفر بازدید کننده در طی تعطیلات آخر هفته و هزار گردشگر خارجی که از این مرکز خرید بازدید کرده اند، اهمیت این مرکز خرید را نشان می دهد. نام این مرکز خرید، اولیویوم، به معنی "باغچه زیتون" است، و نشان از اهمیت ویژگی های زیست محیطی برای این ساختمان دارد. در طی سال ها، اولیویوم همچنان با معماری قوی در قسمت ورودی، روشنایی روزانه، میدان محل ملاقات، چشم انداز ها و نورپردازی مدرن به انتظارات بازدید کنندگان پاسخ می دهد.

مرکز خرید  Oliviumدارای یک وب سایت و بیش از 32،000 عضو در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر است، از طریق این راه های ارتباطی بازدید کنندگان سایت یا اعضای شبکه ها در درجه اول  درمورد تمام نوآوری ها و ویژگی های منحصر به فرد  Oliviumمطلع می شوند. حفظ ارتباط با بازدید کنندگان وفاداری که از ابتدای افتتاح این مرکز خرید به آن مراجعه می کردند و تقویت ارتباط بین بازدید کنندگان نیز از اهداف ارتباطی اولویوم محسوب می شود.

از سال 2000، Outlet اولیویوم با علم و اعتماد به اینکه کارکنان مرکز و بازدیدکنندگان همه با هم یک خانواده را تشکیل می دهند، به گسترش اهداف خود پرداخته است. با همین رویکرد، این مرکز به ارائه دادن بهترین اجناس و نوآورانه ترین فعالیت ها ادامه خواهد داد.

اولیویوم بزرگترین مرکز خرید خارجی (Outlet) در ترکیه و همچنین اولین مرکز خرید خارجی استانبول محسوب می شود، علاوه بر این، از آن جا که طراحی این مرکز با ساختار معماری آن با منطقه تاریخی که در آن قرار دارد و برند هایی که شامل می شود همپوشانی دارد، اولیویوم تبدیل به ستاره ای درخشان در Zeytinburnu شده است.

اولیوییم با بسیاری از سازمان های اجتماعی و فرهنگی برای توسعه منطقه ای Zeytinburnu  قرار داد امضا کرده است تا مشتریان خود را با مزایای خریدی سود آور آشنا کند. تلاش های مرکز خرید برای فراهم کردن این امتیازات و بی اعتنا نبودن به مشکلات جامعه، بار ها توسط انجمن های مختلف مصرف کنندگان مورد تقدیر قرا گرفته است.

اولیویوم فراتر از یک مرکز خرید است،اولیوییم که همیشه پذیرای تعداد زیادی از بازدید کنندگان است، به تدریج قدرت بیشتری به دست می آورد، گرچه تعداد مراکز خرید استانبول در حال افزایش است. در این مرکز بهترین برند های ترک و جهان با بهترین قیمت ها در دسترس هستند. تعداد پروژه های رایگان اولیویوم که برای رضایت مشتری توسعه یافته اند، Olivium را به یک مرکز زندگی تبدیل کرده است که خرید را جذاب تر می کند.

حتما به فروشگاه نایک سر بزنید زیرا اجناس آن ارزش خرید نسبت به قیمت  بسیار خوبی دارند و ارزان تر از حد معمول هستند سر زدن به فروشگاه سرار مردان و زنان (sarar women and men) نیز توصیه می شود ... قیمت های مارک یو اس پولو نیز بهتر از معمول هستند اگرچه همه شامل تخفیف هایی 50٪ نمی شوند.  در این مرکز خرید می توانید روسری، حوله و صابون هم بخرید و در طبقه بالا ناهار بخورید. اجناس شامل تخفیف که ممکن است تک سایز یا در تعداد محدود موجود باشند هم در مقابل بیشتر فروشگاه ها به فروش می رسند. این مرکز خرید تنوع لباس های ورزشی خوبی دارد.

 

دسترسی به مرکز خرید اولیویم از طریق تراموا از اتوبوس یا مترو ساده تر است.

دسته ها: