لطفا صبر کنید...

مرکز خرید کانیون Kanyon center
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/30

   مرکز خرید کانیون یکی از خاص ترین فروشگاه های استانبول است. این مرکز نوساخت با 400 هزار متر مربع دارای 26 برج اداری و 179 اقامت گاه مجلل می باشد. شروع پروژه ی کانیون در سال 2002 آغاز و در سال 2006 تکمیل شد. کانیون در منطقه ی لونت، که مرکز تجارت استانبول به شمار می رود، واقع است.

در کانیون می توانید دسترسی ساده به 160 فروشگاه، مکان تفریحی، و 9 سالن سینما و همچنین مراکز ورزشی و شعبه های برند های برتر جهانی، کافه ها، و محل هایی مخصوص اجراهای زنده در فضای باز داشته باشید.

برند های معروف مد و لباس در این مرکز، افراد بسیاری از جمله اجاره کنندگان مغازه ها، مسافران و بازدید کننده گانی که تمایل به خرید دارند را جذب می کند. اما کانیون تنها مرکزی مخصوص فروشگاه های لباس و مد نیست؛ بوتیک ها و محل هایی برای معرفی دکور و دیزاین خانه مانند شعبه های اس Esse و خانه ی زارا Zara Home نیز در این مرکز خرید موجود هستند. هم چنین  داروخانه ها، کتاب فروشی ها، کافی شاپ ها و توقف گاه هایی وجود دارند که می توانید در آن ها بنشینید و به مطالعه بپردازید.

مرکز کانیون دارای باشگاه های ورزشی پیشرفته و فوق العاده مانند M.A.C (Mars Athletic Club) که در طبقه ی بالا قرار دارد، می باشد.

شما می توانید در طبقه ی هم کف کانیون به سوپر مارکت مجلل ماکرو سنتر Macrocenter دسترسی داشته باشید که محصولات جهانی، محصولات مخصوص کشور ترکیه به علاوه ی ساندویچ های تازه و هر چیزی که در یک سوپر مارکت باید یافت شود را به فروش می رساند. پیشنهاد می شود از بازار جمعه ی این سوپر مارکت دیدن کنید. فروشنده ها در این روز محصولات محلی و دانه های سبز خوراکی را در اختیار خریداران قرار می دهند.

کانیون محلی، مخصوص جمع شدن مردم برای کار کردن، وقت گذراندن، زندگی کردن و خرید کردن است. کانیون بیشتر نقش یک ارگان مهم شهری را دارد تا اینکه فقط به عنوان یک مرکز خرید، اداره و یا یک پروژه ی ساخت مسکن شناخته شود.

طراحان کانیون معروف به شرکای جرد Jerde Partnership، در واقع رهبران شیوه ی تجربی معماری هستند. آن ها بیشتر از توجه به ساخته شدن یک ساختمان بر ساخت یک "مکان" تمرکز دارند. مهم ترین دغدغه و مساله ی آن ها چگونگی ارتباط مردم با این مکان و شاد و مناسب بودن فضا می باشد و اینکه مکان مورد نظر چگونه می تواند راحتی و صمیمیت را جدای از ساختار فیزیکی برای مردم ایجاد کند پس این یک معماری بی همتا و خاص می باشد که با حالات و رفتارهای انسانی ارتباط مستقیم دارد.

اقامت گاه های کانیون مکان هایی برای آسایش مسافران از کشور های مختلف را فراهم می آورند. مسافران در این اقامت گاه ها امکان دسترسی به محیط بیرون و فضای سبز را خواهند داشت. بر خلاف اکثر اقامت گاه های مدرن، دارای تراس ها ، پنجره هایی که به منظره ی بیرونی باز می شوند، ودارای 2500 متر باغ است. مسافران در این هتل ها احساسی متفاوت از سایر هتل ها خواهند داشت. اقامت گاه های مجلل و کاربردی کانیون با 21 مدل و طراحی متفاوت از 80 تا 380 متر مربع می باشند.

 

کانیون هر هفته برنامه هایی ویژه و سرگرم کننده مانند اجرای زنده ی موسیقی جاز، نمایش ها و رقص ها یا دیگر برنامه های جالب را میزبانی می کند. شما می توانید برای آگاهی یافتن از زمان دقیق این برنامه ها به وبسایت http://www.kanyon.com.tr/en/#!/home مراجعه کنید.

برای رسیدن به این مرکز خرید می توانید از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و تراموا استفاده نمایید.

دسته ها: