لطفا صبر کنید...

معرفی معروف ترین سینماهای بالی Bali
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/11/28

    در سینماهای بالی، شما می توانید شاهد به روز ترین فیلم های هالیوود و حتی فیلم های اندونزیایی باشید و با صنعت پررونق فیلم این کشور آشنا شوید. بزرگ ترین شبکه سینمای بین المللی بالی، شبکه سینمایی سینپلکس 21 Cineplex 21 می باشد که مجموعا شامل 4 سینما در بالی است. در 2 سینما بالی بهترین و به روزترین نمایش های تئاتر و فیلم های تولید شده به نمایش گذاشته می شود، این دو سینما جزو مدرن ترین سینماهای بالی محسوب می شود.

هم چنین شما می توانید در دیگر سینماهای بالی هم چون سینمای بازسازی شده سینپلکس دنپاسار Denpasar Cineplex در قلب پایتخت، با بلیط ارزان قیمت تری به تماشای فیلم و تئاتر موردعلاقه خود بپردازید. علی رغم قدیمی و ترمیمی بودن این سینما، هنوز هم از سیستم های پیشرفته صوتی، فن آوری های جدید و محیطی کاملاً تمیز و مناسب برخوردار است. هم چنین علاقه مندان می توانند در سینمای پارادیسو Paradiso در اوبود Ubud شاهد نمایش مستندات الهام بخش باشند. اگر به دنبال تجربه حسی تکرارنشدنی در بالی هستید، به سینماهای 5 بعدی در کوتا Kuta نیز سر بزنید.

 

در این مقاله به معرفی مجهزترین و مدرن ترین سینماهای معروف بالی پرداخته ایم.

سینما 5 بعدی مکس Max بالی

این کابین های کوچک فیلم در مکان های مختلفی از بالی واقع شده اند و شما می توانید در تایم های 5 الی 7 دقیقه ای، فیلم های موردعلاقه خود را تماشا کنید و از دیدن آن لذت برده و هیجان زده شوید. در هر سانس، 12 فیلم مختلف به نمایش گذاشته می شود که افراد با توجه به علاقه و سلیقه خود می توانند هر یک از آن ها را انتخاب نمایند. در داخل هر یک از این کابین ها، 4 صندلی قرار گرفته است که همزمان و متناسب با حرکت های صفحه نمایش، حرکت می کنند و شما می توانید با عینک های 3D به تماشای این فیلم بپردازید. هم چنین نورپردازی، باد، حباب ها و غبارها، همه براساس صحنه اجرا می شوند، به طوری که بیش از پیش به اثر فوق العاده و واقع گرایانه فیلم بی افزاید. این کابین ها از ساعت 9:00 صبح تا 22:00 شب باز هستند.

 

سینما گالریا Galeria XXI

اولین سینما بالی با شبکه XXI، سینما گالریا است. این سینما دارای دو استودیو مجزا است، به طوری که هر یک از آن ها دارای 199 صندلی بوده و روزانه به نمایش 3 فیلم مختلف می پردازد. امکان رزرو بلیط از طریق پیامک و سرویس های مبتنی بر وب وجود دارد. قیمت بلیط در روزهای هفته 3 دلار، جمعه ها 4 دلار و روزهای آخر هفته 5 دلار است. این سینما از ساعت 12:00 تا 21:40 باز است.

 

سینما XXI در تفرجگاه بیچ والک Beachwalk

این سینما شامل 3 استودیو می باشد که از بین این 3 استودیو، 2 استودیو آن به شکلی کاملاً لوکس و گران طراحی شده است. هر یک از این دو استودیو به ترتیب 206 و 144 صندلی دارد. هم چنین سومین استودیو تحت عنوان استودیو برتر نام دارد، به طوری که تنها 50 صندلی بزرگ تر و راحت تر دارد و بلیط آن در روزهای هفته 6 دلار، جمعه ها 7.50 دلار و آخر هفته ها 11 دلار فروخته می شود. این سینما از ساعت 12:00 تا 21:40 باز است.

 

 

 

سینما Happy

این سینما بیش تر به مفهوم مینی تئاتر شباهت دارد، به طوری که شما می توانید نوع خاصی از تماشای فیلم را در این سینما تجربه کنید. این سینما به شکل یک ساختمان اداری با دو اتاق مخصوص تئاتر طراحی شده است و هر کدام از این اتاق ها دارای یک تلوزیون بزرگ 100 اینچ و سیستم های صوتی خانگی می باشد. ظرفیت هر یک از این اتاق ها حداکثر 6 نفر است. هزینه اجاره هر یک از این اتاق ها تنها 6 دلار برای هر فیلم است. این سینما در منطقه رنون Renon و در فاصله 5 دقیقه ای از بنای یادبود باجرا سندی Bajra Sandhi واقع شده است. این سینما از ساعت 9:00 تا 23:00 باز است.

 

دسته ها: