لطفا صبر کنید...

بهترین رستوران ها در دبیThe best restaurants in Dubai
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/23

گويا با اثبات لياقت و كيفيت خود در سال 2016 بهترين رستوران دبي اعلام شد. اين رستوران نه تنها بهترين غذا در شهر را سرو مي كند، بلكه برخي از غذاهای آن در هيچ كجاي ديگر نيز نظير ندارد. گويا از زمان تأسیس به شهرت رسيد و اين شهرت و محبوبيت تا به امروز هم ادامه داشته است. كاركنان بسيار خوش برخورد و مهربان هستند؛ درصورت درخواست درباره منو توضيحاتی كامل مي دهند و به شما در تصميم گيري كمك مي كنند. البته اين كار در تمامي رستوران ها انجام مي شود ولي در دبی شما متوجه حقيقي بودن احساسات مي شويد. همچنين مي توان گفت كه اين رستوران تحولي در غذاهاي كشوردبی ايجاد كرده است.

 

2- رستوران و استراحتگاه پلي play

رستوران پلی داراي فضايي كاملا منحصر به فرد است. اين غذاخوري مديترانه اي داراي دو آشپز حرفه اي می باشد كه غذاهايي لذیذ را آماده مي كنند. مؤسس اين رستوران آشپز ريف اوتمان Reif Othman نام دارد كه بعد از آمدن از زوما zoma در دبي، رستوران پلي را تأسیس كرد. شما مي توانيد انتظار ساشيمي های sashimi عالی، سوشي های خلاقانه و غذاهايي بي نقص را داشته باشيد.

 

3- پاي تاي Pai Thai– بهترين رستوران تايلندي

اين رستوران مدت هاست كه افتتاح شده و همچنان بين توريست ها از محبوبيت خاصي برخوردار است. غذاهاي اين رستوران فوق العاده هستند. از لحظه ی پا گذاشتن به راهروی اين رستوران، شما شاهد انواع نمادهای هنری و فرهنگي هستيد. به طور كلي کمتر فرد با احساسی پیدا می شود که از غروبی زيبا و غذایی دل پذير در اين مكان لذت نبرد.

 

4- زوما Zoma– بهترين رستوران ژاپني

باوجود تمام رستوران هاي مشابه كه سعي مي كنند از زوما پيشي بگيرند، اين رستوران همچنان يكه تاز است و مقام خود را از دست نداده است. به نظر مي رسد كه زوما باوجود كادر حرفه اي خود هرسال بهتر از سال پیش عمل می کند. غذاهای این رستوران عالی هستند، این رستوران در دبی برنده ی جوایز متعددی شده است و به تازگی به منوی خود غذاهای جدیدتری را اضافه کرده است.

 

5- رانج محل Rang Mahal– بهترین رستوران هندی

کاری این رستوران دارای طعمی کاملا متفاوت است. آشپزان این رستوران تمام غذاهای هندی که می شناسید را به شکلی جدید و منحصر به فرد ارائه می دهند. درواقع تمامی ادویه ها و مواد اولیه برای شما آشنا خواهد بود ولی درنهایت طعمی جدید و خوشایند را تجربه خواهید کرد

6- بوکا BOCA – بهترین رستوران اروپایی

بوکا از زمان افتتاح به یک رستوران محبوب تبدیل شد و این محبوبیت تا به امروز هم ادامه داشته است. این رستوران محل مناسبی برای خوردن و نوشیدن در کمترین زمان ممکن است و از طرف دیگر افراد می توانند از منو غذاهای اسپانیایی آن استفاده کنند.

7- هاک کاسان Hakkasan – بهترین رستوران چینی

نام این رستوران تضمین کننده کیفیت آن است. اگر به دنبال غذاهای پر تنوع چینی هستید هاک کاسان بهترین مکان است. در سال اخیر این رستوران سبک خود را به کلاسیک چینی تغییر داده است و فضایی جذاب را در کنار کارکنانی مجرب به وجود آورده است.

8- خانه ی استیک JW

خانه ی استیک JW، رستورانی بزرگ و هیجان انگیزاست. JW تمام انتظاری که شما از یک خانه ی استیک دارید را برآورده می کند. صندلی های بزرگ و چرمی این رستوران راحتی و آرامش شمارا تضمین می کنند و تکه های گوشت، تازه و با بهترین کیفیت ارائه می شوند. در پخت استیک ها از بهترین طعم دهنده ها استفاده می شود و مخلفات و دورچین های بشقاب ها بسیار خوش طعم هستند. کارکنان خوش برخورد این رستوران اوقات لذت بخشی را برای شما فراهم می کنند.


دسته ها: