لطفا صبر کنید...

پارک کانتری ساید CountrySide Park
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1397/02/20

پارک کانتری ساید CountrySide Park

    پارک کانتری ساید یک پارک تازه ساخت است که می توان در آن اوقات هیجان انگیزی را سپری کرد. در واقع می توان آن را سر زمین پریانی که در وسط شهر نیکوزیا Nicosia است به حساب آورد. هنگام ورود به این شهر بازی درختان بلندی را در اطرافتان مشاهده می کنید که باعث می شود منطقه ای سایه دار همراه با وزش نسیمی ملایم و خنک به وجود آید. هم چنین با دیدن گل های زیبا و با طراوت در اطراف تان احساس آرامش و شادی و نشاط خواهید کرد. این فضای دل پذیر باعث می شود تمایل پیدا کنید در هر وقت روز که هستید وقت خود را در آن جا سپری کنید.

پارک کانتری ساید ، زمینی برای شادی کودکان است. هنگامی که وارد این پارک می شوید، گذر زمان را احساس نخواهید کرد و تنها از لبخند، صدای خنده ها، شادی و بازی کردن کودکان خود لذت خواهید برد. آن ها می توانند از سرسره ها بالا و پایین بروند، بر روی تشک های مخصوص بپرند و فعالیت داشته باشند، از درون تونل های رنگی بگذرند وبر روی وسایل و اسباب بازی هایی که به شگل حیواناتی مانند گاو، گوسفند و بز هستند سواری کنند. شما نیز می توانید در کمال آرامش زیر سایه ی درختان در حالی که از هوای خنک لذت می برید یک فنجان قهوه بنوشید.

 

 

یکی از برنامه های این پارک آشنا کردن بچه ها با اسب های پونی Pony می باشد. مینی Minnyو دیزیDaisy دو مسئول این بخش هستند که آماده اند هر  کدام از بچه ها را به دنیایی از ماجراجویی و شادی ببرند. بنابر این بچه ها  نیز وقت خود را به ماجرا جویی با این اسب های کوتاه و کوچک می گذرانند و همواره از این تجربه ی جدید راضی هستند و برای آن شور و شوق دارند و از همان ابتدا جذب این حیوانات جذاب و دوست داشتنی می شوند.

بچه ها می توانند اسب ها را نوازش کنند، به آن ها غذا بدهند، با آن ها حرف بزنند و هر اندازه که می خواهند عکس یادگاری بیندازند. پس از آن با استفاده از چوب هایی باریک که به آن ها سر های عروسکی اسب متصل است، با یکدیگر مسابقه می دهند. هم چنین مسابقات دوچرخه سواری و ماشین بازی نیز برگزار می شود و در انتظار فرزندان دل بندتان است.

 

 

پارک کانتری ساید فضاهایی را نیز برای مهمانی های خصوصی در نظر گرفته است. گذراندن وقت در این پارک هنگام مهمانی های خانوادگی برای بچه ها و جشن تولد ها می تواند تجربه ای تازه و بی نظیر را برای پدر و مادر ها و فرزندان شان فراهم کند. مدرسه ها و کودکستان ها نیز می توانند بچه ها و دانش آموزان کوچک را به این پارک زیبا و شاد بیاورند. این مکان ، مکانی است که بچه ها می توانند با خیال راحت در فضایی امن و بزرگ به بازی مشغول شوند و بزرگ تر ها بی دغدغه به استراحت بپردازند و از نوشیدنی خود لذت ببرند.

دسته ها: