لطفا صبر کنید...

مرکز خریدCitys Nisantasi
امتیاز 3/39/5 از 3 نظر
0

1396/05/18

مرکز خرید Nisantasi در خیابان Tesvikiye واقع شده است که قلب مراکز خرده فروشی در منطقه لوکس NISANTASI استانبول محسوب می شود. Nisantasi به نوعی مرکز مد در ترکیه است، و فروشگاه های معتبر ترین برندهای تجاری ملی و بین المللی در این منطقه دیده می شوند.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

Nisantasi یکی از تاریخی ترین مناطق شهر استانبول محسوب می شود. این محله در طول تاریخ خود محل زندگی برجسته ترین مردم ترکیه بوده است. توسعه این منطقه زمانی آغاز شد که سلطان سلیم سوم در این مکان یک محوطه تمرین تیراندازی با کمان ساخت (تاثیرات عمیق دیدگاه اروپایی در بنا های ساخته شده توسط سلطان قابل مشاهده است).

مرکز خریدCity’s Nisantasi

 در طول آخرین دوره قرن 18، عبدالحمید اول منطقه ی Nisantasi  را برای مراسم عروسی خواهرانش انتخاب کرد، مراسمی که دو هفته به طول انجامید. به علت نزدیک این منطقه به کاخ های Dolmabahçe و Yildiz، و تاثیر فرهنگ Pera، و حضور ساکنان بین المللی و مردمی با قدرت خرید بالا، منطقه ی  Nisantasi را به یک منطقه پر جنب و جوش و چند ملیتی تبدیل کرده است.

  پروژه City’s Nisantasi، یک پروژه برجسته طراز اول  است که در استانبول بهترین موقعیت مکانی را در اختیار دارد و از سرمایه 125.000.000 دلاری بهره می برد. این مرکز دارای 150 فروشگاه، سینما، فروشگاه های مارک های ملی و جهانی، کافه ها و رستوران های منحصر به فرد است. استارباکس در طبقه اول قرار دارد و کافه های زنجیره ای قهوه کانادایی " Second Cup Coffee" اولین شعبه خود در ترکیه را در طبقه دوم City’s Nisantasi باز کرده است. در طبقه دوم یک شعبه از کافه Gloria Jeans نیز وجود دارد و کافه کراون هم در طبقه سوم قرار دارد.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

غذا و نوشیدنی در مرکز خرید Citys Nisantasi 

   رستوران ها در طبقه چهارم قرار دارند. رستوران مشهور Yummies Bar یک منو بین المللی با تمرکز بر ذائقه های ایتالیایی را ارائه می دهد، و رستوران مکزیکی Cantina Mariachi، با دکوراسیون های رنگارنگ و ماتیکای مکزیکی گرمسیری همراه با گوامامو و سسال در کنار همین رستوران قرار دارد. Suinn یک غذاخوری ییلاقی و شیک ژاپنی است که سوشی نیز سرو می کند، و آکنده از دکوراسیون مدرن مینیمالیست آسیایی و بوی شگفت انگیز رول های سوشی تازه و چای سبز است. فروشگاه کناری، اولین شعبه غذاخوری "کافه هاروارد" مبتنی بر "الیلر" است که فضایی دلپذیر دارد و منوهای مشابه شعبه اصلی خود ارائه می دهد. درست مقابل کافه هاروارد ، بار Dieci قرار دارد که مکان شیکی برای استراحت پس از یک روز کاری محسوب می شود. دومین شعبه ی بستنی خانگی Ben و Jerry نیز در همین طیق قرار دارد.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

سینما در مرکز خریدCitys Nisantasi 

   مجموعه سینمایی در طبقه ی بالای City’s Nisantasi  قرار دارد. همچنین، یک منطقه ناهارخوری عالی با رستوران آسیایی Celandon نیز در این طبقه قرار دارد که بلافاصله چشم شما را می گیرد.  سرآشپزهای سلادون سرشناس و برنده جایزه های مختلف آشپزی هستند و این رستوران بیشتر غذاهای چینی سرو می کند. در کنار Celandon، رستوران فرانسوی Clementine قرار دارد که متعلق به Levent Penso است. رستوران Greywhich غذاهای بین المللی و به خصوص غذاهای ایتالیایی سرو میکند و توسط Levent Panso اداره می شود.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

رستوران منحصر به فرد این مجموعه، رستوران "لیموناتا" است که به کارآفرین آشپزی Izzet Çapa تعلق دارد، که کارکنان مشتاق و برونگرا در کنار مقدار زیادی سبزیجات تازه رنگارنگ و یک آشپزخانه باز آن را از بقیه رستوران ها متمایز می کند. منطقه ناهارخوری با کریستال ها، شومینه و آثار هنری برجسته، حسی از یک رستوران کلاس بالا را به مشتریان منتقل می کند.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

   در کنار پاسخگویی به همه نیازهای کالاهای پارچه ای شما (هر دو نوع مقرون به صرفه و لوکس)، این مرکز خرید دارای یک مرکز ماکرو در طبقه پایین و همچنین Mahalle (یا محله) در طبقه بالا است. محله ی Niantaşi را می توان به عنوان بخش غذاهای عالی مرکز خرید شناخت. در این مکان تمام طعم های خوب، برخی از بهترین رستورانهای استانبول و رستورانهای خارجی ار Günaydın Steakhouse  گرفته تا Balıkevi و رستورانهای محلی تر و یا غذاهای سالمتر Sosa را پیدا خواهید کرد. ، اگر بعد از خرید خود میل به خوردن وعده عای غذایی ندارید، می توانید به Namlı Gurme برای خرید پاستیرما (گوشت فرآوری شده) بروید و در Selamlique قهوه ترک بخورید. محله همچنین محل قرار گیری فروشگاه های لوازم هنری نیز هست.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

   اگر به دنبال یک خرید خوب در مکانی ارام و بدون سر و صدای زیادی هستید، City’s Nisantasi  مکان ایده آل شماست، با این حال بهتر است دقت کنید تا پول کافی همراه داشته باشید، زیرا بیشتر فروشگاه ها نسبتا گران هستند.

   پارکینگ مرکز خرید با 6 طبقه و 1600 ظرفیت خودرو، به مشتریان خدمات مستمر 24 ساعته ارائه می کند و  توسط پارک آیکون اداره می شود. با طراحی مدرن، سقف بلند، معماری بزرگ، پارکینگ امن و تکنولوژی برتر، پارکینگ City’s Nisantasi ، که هر روز هزاران وسیله نقلیه را می پذیرد، به مهمانان خود خدماتی با کیفیت عالی ارائه می کند.

مرکز خریدCity’s Nisantasi

کلمات جستجو شده:

مرکز خریدCity’s Nisantasi, رزرو آنلاین تور استانبول, خیابان Tesvikiye, منطقه لوکس NISANTASI  استانبول, مرکز مد در ترکیه, تاریخی ترین مناطق شهر استانبول, کاخ های Dolmabahçe و Yildiz, کافه کراون, رستوران مشهور Yummies Bar, رستوران مکزیکی Cantina Mariachi, کافه هاروارد, رستوران آسیایی Celandon, رستوران فرانسوی Clementine, رستوران Greywhich, رستوران لیموناتا,

دسته ها: