لطفا صبر کنید...

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul
امتیاز 4/95/5 از 1 نظر
0

1396/05/19

برج ترامپ که در کشور ترکیه و در شهر استانبول واقع شده جزو یکی از 5 مراکز بزرگ خرید در جهان می باشد که یکی از دلایل برای ثبت شدن این مقام در جهان، فروشگاه ترامپ تاورTrump towers واقع در استانبول منطقه شیشلی (Şişli) است که نام این دو برج متصل به هم برگرفته از رئیس جمهور فعلی آمریکا می باشد و توسط املاکaidin dogan که جمعی از سرمایه گذاران ترک و دونالد ترامپ می باشند ساخته شده است. یکی از این برج ها اداری بوده و بیشتر کسب و کار های اروپا و خاورمیانه در این برج انجام می گیرد و دیگری مسکونی است که شامل بیش از 200 واحد می باشد.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

   مرکز خرید ترامپ تاور در زیر سایه برج ها واقع شده است که نمایی زیبا از این دو برج باشکوه را شامل می باشد. این فروشگاه در یکی از شلوغ ترین منطقه ها در شهر استانبول که شیشلی نام دارد ساخته شده است و سبب ازدحام جمعیت بیشتری در این منطقه می شود که باعث رونق گرفتن کسب و کار و تجارت نیز گردیده است.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

مرکز خرید ترامپ تاور

   مرکز خرید ترامپ تاور در استانبول در تاریخ 19 آوریل 2012 افتتاح شد که اکنون دارای 175 فروشگاه با مجموعه منحصر به فرد از مد، سرگرمی ها و رستوران ها که مجموع مساحت فروشگاه ها، 43600 متر مربع می باشد این فروشگاه بیش از چهار سطح زیر زمینی و دو طبقه در بالا آن برای بازدیدکنندگان فراهم آمده است که در طول سال گردشگران و توریست های بسیاری که از سراسر جهان به این شهر سفر می کنند برای خرید کردن و گذراندن ساعاتی خوش با خانواده و دوستان به این برج می روند.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

برج ترامپ استانبول ترکیه

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

    از برندهای معروف لباس که در فروشگاه موجود است می توان از برند های mango :، lacoste، stefanelکه نمایندگانی از اروپا درکشور ترکیه هستند نام برد در این مراکز خرید لوکس ترین لباس ها و معمولی ترین آن ها نیز یافت می شود که همه نوع سلیقه ای را در بر می گیرد.

برند های موجود در ترامپ تاور

  از جمله برند های mani mall ، gap kids، imainariumمراکز خرید و تفریحی موجود می باشند که مفهومی نوآورانه را برای کودکان اختصاص داده اند. این برندها تمامی امکانات رفاهی کودکان را از قبیل غذای کودک، مناطق بازی و لباس شیک را شامل می شود و یکی از پربازدیدترین جاذبه های این برند ها، دیزنی تئاتر است که برای اولین بار در ترکیه ساخته شده و در ترامپ تاور قرار دارد.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

   تئاتر دیزنی فراهم کردن تماشای برنامه های محبوب و سرگرم کننده کودکان را با ظرفیت 600 نفر ساخته است که این فضا بیش از 9 هزار متر را پوشش داده و کودکان می توانند به راحتی در آنجا سرگرم شده و در فعالیت‌ های تفریحی شرکت داشته باشند این مکان بسیار جالب و دیدنی ای در فروشگاه ترامپ تاور است.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

ترامپ تاور ترکیه

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

   از معروف ترین کافه ها و رستوران های مجلل و شیک در ترامپ تاور trump avenue، trump caddeاست که مکانی مناسب برای صرف وعده ای غذایی یا یک نوشیدنی گرم می باشد که نامی معروف و آشنا برای توریست ها و گردشگران می باشد.

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul

کلمات جستجو شده:

ترامپ تاور Trump Towers Istanbul, رزرو آنلاین تور استانبول,  برج ترامپ در کشور ترکیه, فروشگاه ترامپ تاور, منطقه شیشلی, شلوغ ترین منطقه ها در شهر استانبول, مرکز خرید ترامپ تاور در استانبول, برند های موجود در ترامپ تاور, دیزنی تئاتر,

دسته ها: