لطفا صبر کنید...

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul
امتیاز 4/94/5 از 1 نظر
0

1396/05/24

بازار استانبول (mall of istanbul) یکی از بزرگترین مراکز ترکیه است و میزبان مارک های پیشرو در جهان و کشور ترکیه می باشد. این مرکز داری ۳۵۰ فروشگاه، مرکز پذیرایی، پارکینگ، مراکز هنری سنتی و هنر های نمایشی می باشد. مرکز خرید استانبول به عنوان مهمترین مرکز خرید استانبول یک پویایی و نشاط خاصی را به گردشگران و بازدید کنندگان از این محیط می بخشد.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   این مجموعه در بیست و سوم مه به روی بازدیدکنندگان باز گشایی گشت و با سرمایه گذاری بیش از ۱.۳ میلیارد دلاری شرکت torunlar GYO  که بزرگترین مرکز تجاری لوازم خانگی در کشور ترکیه را دارد ساخته شد.  این بازار بزرگ در مساحتی بالغ بر ۱۵۶ هزار متر مربع را شامل می شود.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   فروشگاه های koctas, media market, teknosa, zara, mudo, ykm  به عنوان پیشرو ترین  فروشگاه های فعال در مرکز خرید استانبول به شمار می روند. بزرگترین فروشگاه این مجموعه فروشگاه اسباب بازی و پس از آن فروشگاه ویکتوریا سیکرت می باشد.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   در حال حاضر نیز فروشگاه Debenhams دومین شعبه خود را در بازار استانبول افتتاح کرد و علاوه بر آن فروشگاه LCW  نیز در این مرکز مشغول به فعالیت شده است. برند های Decathlon  از فرانسه و برند Selfridge از انگلستان نیز تنها چند نمونه از برترین برند های بین الملی فعال در این مجموعه می باشند.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   آلدر یک گروه سرمایه گذاری مستقر در دبی می باشد که برای نخستین بار در کشور ترکیه و بازار استانبول به افتتاح یک رستوران سه طبقه  با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع پرداخته است. این رستوران زنجیره ای با غذا های خاورمیانه ای و سلیقه مردم این منطقه به طبخ غذا می پردازد.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   مجموعه رستوران های گورمت نیز غذایی هایی با طعم های مدیترانه ای، آناتولی و غذا های دریایی را در زیر یک سقف ارائه می دهد.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   بازار استانبول  با مجموع ۸۳ پله برقی و ۴۲ آسانسور این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد تا به آسانی در این مرکز به رفت و آمد پرداخته و خرید کنند. پارک تفریحی داخل مجموعه بازار استانبول، این مکان را به عنوان اولین مرکز خرید تفریحی استانبول تبدیل کرده است.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   موپارک با سواری های غول پیکر و ترسناک برای اولین بار در ترکیه، خاورمیانه و اروپا افتتاح شد که هزینه ساخت آن چیزی در حدود ۳۶ میلیون دلار و در مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع ساخته شد. موپارک دارای ۱۶ مجموعه سینما و  تئاتر و ۳۰۵۰ صندلی، بزرگترین مجموعه سینمایی استانبول را تشکیل داده است.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   این مکان همچنین دارای یک هتل با ۳۰۰ اتاق و با مساحت ۳۷۵۰۰ متر مربع، یک محیط سرگرمی و رستوران است و یک پارک برف که مساحت آن نیز در حدود ۷۲۰۰ متر مربع می باشد.

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul

   این مرکز خرید در ۲۳ کیلومتری غرب شهر استانبول قرار گرفته در یک خیابان قدیمی واقع شده در آن مغازه و کافه های فراوانی نیز وجود دارد. طراحی اصلی بازار استانبول الهام گرفته از معماری سنتی و لایه های فرهنگی و نمادین تاریخ این شهر بزرگ است.

   این مجموعه توجه همگان را به عنوان کاربردی ترین و بزرگترین مرکزتجاری شهر به خود جلب کرده و از زمان زمان افتتاح آن تا به امروز برنده جایزه های بین الملی بسیاری شده که از آن جمله می توان به جایزه بهترین پروژه استفاده مختلط اشاره کرد.

کلمات جستجو شده:

بازار بزرگ استانبول Mall Of Istanbul, بزرگترین مراکز ترکیه, مهمترین مرکز خرید استانبول, بزرگترین مرکز تجاری لوازم خانگی در کشور ترکیه, فروشگاه Debenhams, برترین برند های بین الملی فعال در بازار استانبول, مجموعه رستوران های گورمت, اولین مرکز خرید تفریحی استانبول,

دسته ها: