تور نوروزی تور نوروزی

تور نوروزی

شهرهای مقصد

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل
شــهر مبـدا

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

تورهای نوروزی

تعطیلات نوروز ایام سفر است؛ سفرهای نوروزی سال‌هاست که در برنامه‌ی اکثر ایرانیان در برنامه‌ی نوروز قرار دارند. فرقی نمیکند سفرهای داخلی باشد یا سفرهای خارجی. هوای معتدل، تعطیلات طولانی، آغاز سال و... بهترین شرایط را برای سفر به‌ وجود می‌آورند. تورهای ویژه نوروز هم از بهترین تورهای طول سال هستند. اعتدال آب و هوا و تقاضای بالای مسافران برای این تورها، باعث شده است که تور های نوروزی با دیگر تورها تفاوت داشته باشند.

قیمت تورهای نوروزی با توجه به زمان تور و مقصد داخلی یا خارجی متفاوت است. تور نوروزی کیش از بهترین و در نتیجه شلوغ‌ترین تورهای نوروزی داخلی است. قیمت تور نوروزی کیش معمولاً کمی بالاتر از دیگر اوقات است؛ اما تور کیش نوروز یکی از بهترین تورهای ویژه نوروز است.

تور نوروزی استانبول

تور های نوروزی خارجی نیز طرفداران بسیاری دارند. ترکیه یکی از همیشگی‌ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. تورهای نوروزی آنتالیا یا تور نوروزی آنتالیا ، تور استانبول نوروز و... از بهترین تور های نوروزی ترکیه هستند. تور آنتالیا نوروز بسیار معروف و شلوغ است، اما باید مطمئن باشید که این معروفیت و شلوغی بدون دلیل نیست!

تور نوروزی گرجستان

گرجستان نیز یکی دیگر از مقاصد همیشگی و پرطرفدار ایرانیان است. قيمت تورهاي نوروزي تفلیس و باتومی بسیار مناسب‌تر از دیگر مقاصد است و همین امر باعث توجه گردشگران به این کشور شده است. تور گرجستان نوروز از جمله تورهای ویژه نوروز است که همه ساله مسافران زیادی را می‌پذیرد. تور های نوروزی گرجستان یکی از بهترین تور های نوروزی است.

تور نوروزی دبی

از دیگر مقاصد محبوب ایرانیان در نوروز شهر دبی است. تورهای نوروزی دبی به خاطر آب و هوای گرم و خلیجی این شهر در ایام نوروز بسیار معروف‌اند. قیمت تور دبی نوروز نیز نسبت به سایر تورهای خارجی مناسب‌تر و ارزان‌تر است.

از دیگر تورهای نوروز می‌توان به تور نوروزی تایلند یا تور تایلند نوروز ، تور نوروزی آنتالیا و... اشاره کرد.

 

 

پیشنهاد کی سفر